mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 02:35:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Kradljivec
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kradljivec  (Prebrano 22459 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #15 : sreda, 23.03.2005 : 18:18:14 »

Aja, najbolj fajn je pa sploh drugim osebam kaj ukrasti. Včeraj sem imela obisk in seveda, da je Brinček takoj pograbil šal dobesedno iz vratu punce.
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #16 : sreda, 23.03.2005 : 19:15:37 »

Citat
once pobalin, always pobalin

Ker ve da lepa 'dekleta' ljubijo barabe Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #17 : sreda, 23.03.2005 : 19:47:52 »

Vzemi mu vse igrače in jih pospravi v tiste predale, ki jih najraje odpira, pa naj se izživlja in krade lastne igrače. (pri moji je vsaj malo pomagalo) Kar se pa tiče pubertete.... se ne bi zanašala. Moja najhujša tatica je dopolnila 13 leto, pa je sploh še ni minilo.
Logiran
Barbara Rozman
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 293


« Odgovor #18 : četrtek, 24.03.2005 : 10:05:24 »

Tudi mi imamo doma kradljivko, ki bi za hrano itak naredila vse (jo ukradla iz ust, ce je treba), zelo rada pa jemlje tudi moje cevlje in copate, ki jih znosi na mojo posteljo. Pa se prav fino se ji zdi, ko kaj izmakne in potem tisto ponosno prenasa naokoli. Razen tega, da jo kregamo, ce jo ujamemo pri delu, ne vem, kaj narediti. Ker velikokrat kaj izmakne za nasim hrbtom, za nazaj je pa se kregat ne morem. Sem pa prepricana, da zelo dobro ve, da je taksno vedenje nezazeleno.
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #19 : četrtek, 24.03.2005 : 10:20:07 »

Razen tega, da jo kregamo, ce jo ujamemo pri delu, ne vem, kaj narediti. Ker velikokrat kaj izmakne za nasim hrbtom, za nazaj je pa se kregat ne morem.

Pospravljat stvari ... najbolj preprosto Wink Wink Wink Wink Wink

Tudi Lina si vedno vzame kak moj cevelj v mojo posteljo, ce ga pustim zunaj omare ... dokler ne unicuje, naj to pocne ... me ne moti ... po moje to pocne samo zato, da ima nekaj mojega - strasno disecega Grin Grin Grin ... postelja tako disi po njej in Aiki (vec casa prebijeta v njej kot jaz Wink ) .. hehe ... cevelj je pa bolj "moj" ... Wink Wink Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
Barbara Rozman
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 293


« Odgovor #20 : četrtek, 24.03.2005 : 10:30:44 »

ja, na pospravljanje stvari sem ze pomislila, ampak ona res vedno najde kaj, kar sem spregledala  sram. upam samo, da ne bo zacela predalov in hladilnika odpirat: potem mi pa res ni vec pomoci  Cheesy Cheesy Cheesy.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #21 : četrtek, 24.03.2005 : 11:18:13 »

En pregovor pravi da tatinska mačka naredi pridno gospodinjo
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #22 : četrtek, 24.03.2005 : 14:01:16 »


Ja ,ja  ,mačka.......... mački zaštopaš predale z kosom kartončka, pa  tudi dvomim , da odpira predale. Smiley   Ta pa kartonček izvleče , požre, potem pa še predal odpre in kakšeno nogavico ven potegne, pa malo nalukna. Angry

Po eni strani mi je že žal, ker sem pri nakupu omar težila za taka vodila v predalih Undecided

Me je danes še vzrediteljica potolažila, da dokler samo omare odpira in krade, naj bom še vesela, ko bo začel prevračati hladilnike, in rože potem naj se pa pritožujem! sram sram   ( baje ima to po fotru....... tega pa nobeden ni omenil, ko smo ga kupovali, da bo pizdarije počel!)          ŠE TO!!   ( ga bo samo nazaj dobila, pa naj kar njej hladilnike zvrača Grin Grin Grin)

En nov ukrep sicer sprobavam:  Se kar preventivno zaderem iz sosednje sobe, Kaj si naredu!!!  če ga slišim da  teče na prostor...... potem je  štala.  Če pa pride k men in me  čukast gleda....... potem pa piškotek dobi.

Bom vidla koliko časa bo delovalo.........
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #23 : petek, 25.03.2005 : 14:04:30 »

Ja samo mačka lahko zleze kamorkoli, magari pod strop,  dobro pa je, da v glavnem krade samo hrano, pa kaj s police dol vrže.
Meni moje psice naredijo kar precej škode, marsikaj ukradejo in marsikaj kar ni za pojesti požrejo. Saj se razjezim, v glavnem nase, ampak potem čez čas se mi pa vseskupaj zdi prav zabavno. Lana je recimo nekoč davno odprla predal, vzela ven barvo za stene beliti, jo (lepo) odprla, potem pa metala v zrak, tako, da je pobarvala ne samo sebe, ampak prav umetniško tudi stene v veži (zeleno...) . Vedela sem, da Daisy leze na mizo, kadar ni nobenega doma, skrita kamera pa jo je posnela, ko je prav spretno lezla po policah tik pod stropom.  Belo je enkrat nekaj pičilo, pa je lepo "postrigla" čisto vse gumbe na posteljnini,  za povrh je brez gumbov ostala še moja jopica. To je naredila tako spretno, da v blagu ni bilo nobene luknje. IN enkrat so mi naredile v hišno streho en kvadratni meter veliko luknjo, tako da so pometale cegle dol in se šle potepat.
Toliko, samo za vzorček in za tolažbo, da niste edini trpini.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #24 : nedelja, 27.03.2005 : 09:08:56 »

Ja ,ja ,mačka.......... mački zaštopaš predale z kosom kartončka, pa tudi dvomim , da odpira predale. Smiley Ta pa kartonček izvleče , požre, potem pa še predal odpre in kakšeno nogavico ven potegne, pa malo nalukna. Angry

Moja Inca (mačka) odpre predal, se stlači noter, zmeče ven vse nogavice in spodnje perilo in gre spat. Toliko o mačkah...
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #25 : nedelja, 27.03.2005 : 09:19:04 »

Moja Missy odpira predale in omare kot za šalo Cheesy, sicer perila ne meče ven, ampak se ona stlači noter v predal. In ob svojem obilnem trebuhu gre seveda potem težko ven  Huh...... in potem mijavka in mijavka in mijavka do onemoglosti. Jaz pa  Angry Angry Angry Angry
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #26 : nedelja, 27.03.2005 : 09:21:53 »

Pozabila sem omeniti tudi, da pokrade vse gumice (za gospodinjstvo) in tudi vse ostale za lese ter sponke ipd.
Tako da ne bodite tako prepričani, da imajo sami psi "dolge prste"  Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #27 : sreda, 30.03.2005 : 08:23:18 »

Moj pa nič ne krade, hvala Bogu.
Logiran
pet_ra
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #28 : sreda, 30.03.2005 : 10:51:38 »

Si sploh ne morem mislit da imate take zanimive težave s svojimi psi  Smiley.

Edino stvar, ki mi jo je moj Žak uničil je bila španga za lase, pa še takrat je bil star nekaj mesecev.

Mogoče je pa to odvisno tudi od pasme psa?? Ker tudi prejšnji naš golden ni nič uničil.

Veselo in uspešno reševanje težav

lp

Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #29 : sreda, 30.03.2005 : 13:01:55 »

meni bi se zdelo življenje s psom, ki nikoli nič ne ušpiči strašno dolgočasno. Mogoče si ravno zato, ker se v glavnem režim namesto da bi se jezila tudi več upajo.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Kradljivec
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines