mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 12:09:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Socializacija in habitualizacija  |  Tema: Cviljenje v avtomobilu
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cviljenje v avtomobilu  (Prebrano 26164 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nollie
novinec
*
Sporočil: 39


WWW
« Odgovor #75 : petek, 06.09.2013 : 14:10:01 »

Vsak po svoje..vrjetno..in vazo da mene med voznjo ne ovira,da se namontira kot njej pase in da nima kam priletet-prou dalec res ne..varnostnega pasu pa najbrz res nebi prodajal ce bi bil taka groza in strah..jih kar nekaj poznm ki ga pridno uporabljajo in se nobenmu ni blo hudga..
In tocno zato ker avto ni statusni simbol imam jaz korejski jajc- accenta in dokler gre kuza notr z veseljem in ga ne daje prostorsa stiska(beri "do koncne velikost"),bom vozila tocno to in to z veseljem,ker se imam fajn Smiley
Nevem zakaj ste vsi tok pesimsticni da ko gres na cesto bo pa zihr nesreca..odrasla sem z motorizmom,vidla kar nekaj grdih nesrec,tudi jaz koga izgubila v nesreci,ampak ni vse crno in belo..
**cvetje**
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #76 : petek, 06.09.2013 : 14:25:42 »

Kar se tiče varnosti, smo že o tem pisali - malo poišči. Pa preberi si tole in poguglaj za filmček, o katerem govori zadnji odstavek. Marsikaj se ti bo razjasnilo.  Wink

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #77 : petek, 06.09.2013 : 14:27:19 »

Spomnila sem se, da so tudi Žverce pisale o tem pred kratkim: KLIK.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #78 : četrtek, 19.09.2013 : 23:52:42 »

Vsak po svoje..vrjetno..in vazo da mene med voznjo ne ovira,da se namontira kot njej pase in da nima kam priletet-prou dalec res ne..varnostnega pasu pa najbrz res nebi prodajal ce bi bil taka groza in strah..jih kar nekaj poznm ki ga pridno uporabljajo in se nobenmu ni blo hudga..
Tole je le eden od mnogih videov, ki prikazujejo kako "varni" so pasovi za privezovanje psa, da o neprivezanem psu na zadnjem sedežu niti ne govorimo ... Ampak kot si sama napisala, vsak po svoje.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #79 : petek, 20.09.2013 : 12:18:11 »

Adijo kuža... Lips Sealed
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Socializacija in habitualizacija  |  Tema: Cviljenje v avtomobilu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines