mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 06:08:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Literarni natečaji  |  Tema: natečaj "Moja pasja/mačja zgodba" - čvek
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: natečaj "Moja pasja/mačja zgodba" - čvek  (Prebrano 39126 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #60 : torek, 28.04.2009 : 10:30:41 »

Kok ste pridni.. jaz sem zdajle šele pisat začela.. Tongue
Pa 2 zgodbi imam v glavi  Grin
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #61 : torek, 28.04.2009 : 12:36:53 »

Moja je že gotova - nekaj pa mi ni jasno. Nekaj fotk je vzetih z mojpes.neta - fotke, ki jih je Polona objavila, ko je oddajala moja pesjana. Ji moram težit za dovoljenje za objavo fotk, ki so že bile objavljene ali ne?  Lp, Maja Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #62 : torek, 28.04.2009 : 12:44:29 »

Glede fotk, ki jih sami uporabniki objavljajo na mojpes.netu, se zmenite z njimi. Vecinoma gre za fotke iz javnih albumov.
Prepricana sem, da Polona ne bo imela kaj proti, ce jih uporabis v zgodbici, je pa najbrz prav, da se ji pove (jo vprasa ... generalno in ne za vsako fotko posebej, saj se ji bo zmesalo) Smiley, ceprav to pomeni zanjo dodatno komunikacijo. Niso pa vse fotke v horjulskem koticku njene Smiley.

Ne zelim, da pride pri uporabi fotk zdaj ali kadarkoli kasneje do kaksnih zapletov ali sporov, zato je moj nasvet, da se kljub vsemu zmenite, ne glede na to, cigave so.
Logiran

majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #63 : torek, 28.04.2009 : 13:00:34 »

Hvala za odgovor - mojo zgodbo imaš že na mailu.
Z ostalimi imam zmenjeno da dovolijo objavo, mogoče bi bilo fajn, če skupaj vprašamo Polono, če je Ok. Ker kolikor vem ena od fotk ni njena ampak se ne ve čigava je (je pa v zavetiškem albumu).

Lp, Maja Smiley
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #64 : torek, 28.04.2009 : 14:09:38 »

Zdej sem bila pa pridna in sem skoraj celo Bellino zgodbo napisala.. samo še en lep zaključek moram sestavit. Tongue

Slikice bom jaz dala predvsem svoje, me pa zanima kaj naj napišem pod avtorja, če je fotoaparat bil na samosprožilcu. Sem jaz vseeno avtor, ker sem postavila fotoaparat tja in se potem hitro presedla na prostor, zato da sem na sliki?
Upam, da me kdo razume.  sram
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #65 : torek, 28.04.2009 : 14:13:58 »

nezzek, zaključek je najtežji del... sram

nezzek, po moje si avtor slik vseeno ti.  Wink Pa počakajmo, kaj bo Jana povedala.  Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #66 : torek, 28.04.2009 : 17:32:52 »

Hehe, nezzek, ja seveda si ti avtor Wink Smiley, saj je nekdo moral nastimat fotoaparat, da ni slikal stropa Tongue.
Logiran

nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #67 : torek, 28.04.2009 : 17:41:36 »

No saj se mi je kar zdelo, samo nisem bila prepričana. Cheesy
Hvala obema za odgovor! Kiss

Ja branka zaključek bo težak... bo treba napet vse možganske celice. Sicer pa jaz nisem ravno nek pisec.. Tongue
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #68 : torek, 28.04.2009 : 17:42:52 »

OFFTOPIC, sorry  Tongue: Mam eno dobro anekdoto o samosprožilcu: na gimnaziji smo imeli sošolca, ki se je intenzivno ukvarjal s fotografijo. In se je en dan odločil, da nas slika (črno-bele slike, ki jih je sam razvijal). In smo ga seveda hoteli zraven na fotki; je rekel, da ni problem, bo slikal samosprožilec. In se je zadrl ven in učilnice: "Samo!!!!". Prišel je fant iz sosednjega razreda, po imenu Samo, ki je pritisnil na sprižilec. Samo-sprožilec.  Wink Grin Grin Grin
Zdaj mi pa povejte, kdo je avtor teh slik!  Cheesy Grin Grin Grin
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #69 : torek, 28.04.2009 : 17:46:01 »

OFFTOPIC, sorry  Tongue: Mam eno dobro anekdoto o samosprožilcu: na gimnaziji smo imeli sošolca, ki se je intenzivno ukvarjal s fotografijo. In se je en dan odločil, da nas slika (črno-bele slike, ki jih je sam razvijal). In smo ga seveda hoteli zraven na fotki; je rekel, da ni problem, bo slikal samosprožilec. In se je zadrl ven in učilnice: "Samo!!!!". Prišel je fant iz sosednjega razreda, po imenu Samo, ki je pritisnil na sprižilec. Samo-sprožilec.  Wink Grin Grin Grin
Zdaj mi pa povejte, kdo je avtor teh slik!  Cheesy Grin Grin Grin

 Grin Grin Grin Grin


No ja.. poleg tega pa je fajn samosprožilec, ker ti ni treba vohat zažganega fotoaparata - torej mojega - ko sproži fleš.. Tongue
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #70 : torek, 28.04.2009 : 19:04:45 »

Smetka pravi, da za ta natecaj dovoli uporabo svojih fotografij.
Torej, tisti, ki pisete zgodbice o bivsih Horjulckih, lahko uporabite Polonine fotografije, da je ni treba gnjaviti za vsako dovoljenje posebej. Smiley
Logiran

majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #71 : torek, 28.04.2009 : 19:33:46 »

Super, hvala.  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #72 : sreda, 29.04.2009 : 13:04:21 »

Evo, moja je napisana  Cool sem si oddahnila...samo še v mail vržem, dodam nekaj fotk, in pošljem Jani.  Smiley Mogoče pa me prime, (saj je še dovolj časa), da napišem še eno zgodbo z drugim glavnim junakom.  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #73 : sreda, 29.04.2009 : 14:53:28 »

...in ugotovila, da imam napisanih premalo število besed... sram gremo pisat naprej  Wink
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #74 : sreda, 29.04.2009 : 15:06:16 »

Jaz jih imam pa zadosti samo moram še lepo skončat pa še 100 stvari bi rada dodala.. Tongue Mah.. težko je to vam povem.. Grin Grin
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Literarni natečaji  |  Tema: natečaj "Moja pasja/mačja zgodba" - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines