mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:24:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Samice in samci, legla  |  Tema: psica ponovno krvavi po normalnem gonjenju
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: psica ponovno krvavi po normalnem gonjenju  (Prebrano 11812 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #15 : četrtek, 30.11.2006 : 11:28:05 »

belaTisa, meni se Geri normalno goni na 4 mesece, prvi dve gonitvi je imela v razmaku 6 mesecev, potem pa je prešla na 4 mesece :S ... Sem bila pri veterinarjih, smo vse skupaj razglabljali, delali UZ ampak je vse vredu. Možnost pogostih gonitev je tudi cista na jajčnikih, kar pa so pri nama izključili. So rekli da pač ena se pogosteje, druga pa redkeje goni. Od takrat je imela Geri že kar nekaj rednih gonitev na 4 mesece.

Mogoče bi pa jaz vseeno na tvojem mestu šla do veta, da ni kakšno vnetje- psica med vnetjem isto diši samcu kot med gonitvijo.
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #16 : petek, 01.12.2006 : 16:50:48 »

Dejansko je kr nekaj psic, ki se gonijo na vsake 4 mesece, tako kot so tudi psice, ki se gonijo na 12 mesecev, sodec po moji literaturi je vse to v mejah normale, verjamem pa da za lastnika ni prevec prijetno.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Samice in samci, legla  |  Tema: psica ponovno krvavi po normalnem gonjenju
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines