mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 17:09:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Prav poseben Mižek in njegova banda
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: Prav poseben Mižek in njegova banda  (Prebrano 87033 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« : četrtek, 11.06.2009 : 12:07:34 »

Bom kratka, ker sem v službi... v resnici pa za to, ker me v očeh ščemijo solze od branja samo nekaj osveženih tem.
Srečnih mačjih zgodb je premalo. Moj Miži spada v srečne mačje zgodbe z zelo nesrečnim začetkom. Najbrž se nihče ne bo spomnil pravljice o Sneguljčici in osmih palčkih, Sneguljčice, ki je poleg 4 svojih mladičkov, zavržena, poskrbela še za 4, v pvc vrečko odložene in v smeti vržene, mladičke. Pravljice, ki jo je takrat pisala Ostržka.

Nič hudega, dve leti je že od takrat.
Tule se je najina zgodba nekako začela.




Zdaj so že trije (in so že presegli število naseljenih homo sapiensov v hiši) in skupaj se bomo javljali:
Samo za to, ker srečnih zgodb ni nikoli preveč.
Samo za to, da bodo vsi vedeli da FIV ni bavbav.
Samo za to, da boste začasnice zares vedele, da imajo tudi tisti brez enega telefonskega klica, nekje svojega človeka.






Slike bodo sledile, ta trenutek se samo trudim dvigniti razmerje v prid srečnih mačjih zgodb Roll Eyes
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1 : četrtek, 11.06.2009 : 12:24:29 »

Oja, se spomnimo, veš Smiley

In komaj čakam nadaljavanje Cheesy
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2 : četrtek, 11.06.2009 : 12:41:00 »

vixi, veš, da bomo z veseljem brali - samo daj no en mal širši kavč kupi, zabožjovolo, kaj ne vidiš, da ti mački dol visijo  Roll Eyes

 Kiss Kiss Kiss Cheesy
Logiran
everlast
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #3 : četrtek, 11.06.2009 : 12:54:07 »

Se spomnimo Smiley

Mižek, samo zate Kiss Kiss Kiss
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #4 : četrtek, 11.06.2009 : 13:02:27 »

Tudi jaz čakam nadaljevanje Smiley
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #5 : četrtek, 11.06.2009 : 13:06:34 »

Vixi, končno!  Wink
(se bom trudila iti po "tvojih stopinjah")

ps: a niso Ostržkini "začasniki" RES nekaj posebnega?!?  Wink Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #6 : četrtek, 11.06.2009 : 13:22:18 »


Samo za to, da boste začasnice zares vedele, da imajo tudi tisti brez enega telefonskega klica, nekje svojega človeka.


Kako si pa to super napisala  Kiss Mižek, res si srečko, ostani tak še naprej  Kiss tvoja skrbnica je pa super, saj sam veš  Wink čakamo na nadaljevanje... Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #7 : četrtek, 11.06.2009 : 13:22:45 »

Pozabila, pa Ostržka je tudi super, seveda  Smiley
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #8 : četrtek, 11.06.2009 : 13:25:12 »

Iii, lejga Mizka. Kiss Seveda se ga spomnimo. In smo veseli, da ima tako topel dom.  Kiss

p.s. tudi pri nas, natancneje pri moji sestri, smo imeli Ostrzkinega (mimogrede, kje pa se skriva gospa Ostrzkova?) mackona. Zal je zaradi malomarnosti ali pa nezainteresiranosti veterinarjev za vedno zaspal. Sad
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #9 : četrtek, 11.06.2009 : 17:05:30 »

 Cheesy Vixi, a se v Mižkovi temi lahko čisto malo zacvili IIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  Kiss
Mižek je en krasen lubček, pa njegova stara zgodba tudi.
Ampak ... si ne morem kaj, da ne bi enega posebnega pozdravčka poslala tudi obema ostalima prekrasnima "okraskoma" tvojega kavča ...khm... še prav posebej, prav posebej tasrednjemu  Kiss Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
feminine
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 107


« Odgovor #10 : četrtek, 11.06.2009 : 17:10:00 »

Spomnimo se, spomnimo Smiley Pravzaprav se mi zdi kot včeraj, ko je Ostržka pisala o majhnih bibah, zdaj so pa že veliki in s svojimi ljudmi.

Da bo Mižek živel kot kraljevič, sem vedela istega momenta, ko sem prebrala, da gre k Vixi. Pozdrav celotni bandi Smiley
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #11 : četrtek, 11.06.2009 : 17:18:56 »

Ooooooo, Vixi, kako lepo napisano  Kiss
In odlični razlogi za začetek nove srečne mačje zgodbe.

Res sem vesela, da ste se tudi pri vas opogumili (bravo mačkoni, da ste svojo "ta staro" zbrcali pred računalnik  Grin  Tongue )
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #12 : četrtek, 11.06.2009 : 19:28:09 »

 Kiss

Okrogla oranžna žoga mi prede v naročju in skupaj bova najprej predstavila portrete.
Hkrati se opravičujem vsem, ki ste slike videle že n-krat na več internetnih lokacijah.
Image skulirane bejbe sem, vsaj kar se mačkov tiče, že zdavnaj zapravila  Roll Eyes

Seveda sem nad vesela, da se vas toliko spomni malega Mižija v poplavi ostalih  Smiley

Miži - 2 leti, vitek, 6,5 kg












Debeli - med 5 in 7 let, malce mogočen, 6,5 kg - FIV pozitiven








Orinđ (ki se še vedno bolje odziva na Mici) - 1 leto, na kratkih nogah izgleda okrogel, 6,3 kg - FIV pozitiven









Prosim, če se ne vtikate v težo in postavo moje bande. Odločno zanikam, da so debeli Angry No mogoče Orinđ malo  Roll Eyes

Pa še namignite mi, če počasi odpira. Slike so sicer bitno majhne, ampak lahko v bodoče objavljam thumbnaile, če je tale vellikost moteča  Smiley
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #13 : četrtek, 11.06.2009 : 19:38:17 »

Slikce so zakon! In - po slikah sodeč, noben maček ni debel (kdo ti je pa to rekel  Tongue ) - no, ja, razen tistega, ki mu je tako pač ime (pa še ta je samo "malce mogočen)  Cheesy Ampak to ni Orindž, niti malo. Orindž je  Kiss, ostala dva pa tudi  Kiss Kiss
Mižek ima pa najlepši smrček daleč naokoli  Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #14 : četrtek, 11.06.2009 : 20:11:08 »

Uau, kakšni lepotci Smiley, pa poklon fotografu-inji Wink, slike so res krasne!
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Prav poseben Mižek in njegova banda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines