mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 09:28:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Prav poseben Mižek in njegova banda
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: Prav poseben Mižek in njegova banda  (Prebrano 87168 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #75 : petek, 25.09.2009 : 10:11:58 »

Orinđ ima 7 kg po tanovem.

Kot sem rekla-je šlang! Te dietni briketi, ki mu jih daješ, pomagajo Smiley Pa še rad jih ima.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #76 : petek, 25.09.2009 : 10:16:44 »

Ja in? Ti jih imaš zihr več k 7, pa ti ne govorimo, da si bajsa Angry Angry Tongue
Grin Grin Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #77 : petek, 25.09.2009 : 10:22:59 »

Sprejemljiva teža je odvisna tudi od tega, koliko je velik, oziroma visok maček. Naš Muri jih ima 6,7 in ne zgleda debelo, ker je precej razpotegjen. Si pa ne predstavljam Miše, da bi imela toliko, ker je za eno glavo višine manjša od Murija. Jih ima 4,9 in je tudi čisto dovolj. Ni presuha niti debela. Pri nas zaenkrat uspeva držanje prave teže zaradi nadzorovanega hranjenja 3x na dan in vsak poje svojo porcijo. Če ne poješ, dobiš kasneje. Muri včasih kaj pusti in Miša bi to kr vse zmazala, čeprav ima dovolj, zato pa ima večje oči od želodca  Roll Eyes
Je pa zanimivo, Muri ponavadi pusti kaj hrane, ampak je skoz lačen. Miša pa sploh ne sili za jest, a ko začne jest bi pojedla več kot Muri. Kdo bi to razumel  Cheesy

Orinđ, tolk te obirajo tle, da boš še ob apetit  Tongue
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #78 : petek, 25.09.2009 : 10:25:16 »

Vse je res odvisno od "konstrukcije" mačka.  Smiley

Ampak meni se Orinđ res ne zdi debel. Je tak, bolj medvedkast. Ima veliko okroglo glavo, mal je videt nabildan, ampak vsekakor ne predebel....razen če je dobil še kako kilo v tem mesecu, kar ga nisem videla  Tongue Grin

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #79 : petek, 25.09.2009 : 11:30:09 »

Aja, okrogla glava pol ful doda k kilaži... Sam tolk da vem Roll Eyes Tongue Grin
Orinđ, ti so en fejst lep kosmatec Kiss Kiss, pa nej šlankice Angry Tongue tlele govorijo kar hočejo.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #80 : petek, 25.09.2009 : 11:37:13 »

Jaz moram nekaj priznat  sram ko imam slab dan ali pa preveč dela ali pa - no, saj veste - grem tole temo brat od začetka in, ko pridem do dramatskega razgovora treh mačkonov, se že debelo režim (termin "debelo" je tukaj uporabljen zgolj pesniško in brez ostalih konotacij), une slike od mete me pa vsakič, ampak vsakič, pripravijo do krohota  Grin
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #81 : torek, 29.09.2009 : 23:58:09 »

Pri nas se je zgodil vsesplošen punt in komentarji s strani Mižija, češ, viš kako hitr so pozabile babe, da smo trije; daj kako mojo sliko gor, ker tonem v pozabo; če bo Riđo dobil še en kičast komentar, bom krofa spet zaprl v kurilnico... in potem Debeli... no Debeli se je raztogotil in... No prav Debeli je rekel samo "mhm"...

Z izproženimi ostrimi kremplji na kolenih, sem prisiljena objaviti mojega najljubšega manekena, slike, ki so bile posnete posebej za Ostržka, da ne pozabi svojega edinega resničnega krušnega lepotca.



(bodite posebej pozorni na mišičevje, ki kipi pod kožuhom  Roll Eyes )

Za naslednje slike bom verjetno fasala še eno v dolgi vrsti mačjih klofut. Natečaj sva zamudila, pa tudi če ga ne bi, bi morala sliko objaviti pod skrivnim imenom in napisati, da je na sliki mačka Miranda, kroksi pa so last Agate iz Dupleka  Lips Sealed

"Kako moji Mici copati dišijo!"


"Vonji so pač relativni."



Pod "budnim" očesom Debelega Velikega, smem objaviti tudi eno od novejših slik iz njegovega booka. Delovni naslov fotografije - Morilec mehkega srca.



Zdaj bo pa tegale besedičenja dovolj, a ne? Mogoče bi ve kokoške nehale opravljat mojo postavo, se mi kolca in nekako ne morem dobro jesti  Angry Resno, kolk lahko naklofate samo na nekaj cm zdravega zimskega salca?! Če okrogla glava pridoda pri kilaži... pfff... Nego?! Veliki Brutus nabira za zimo, komaj pridem do kakega grižljaja. Obup. Je pa koristno vsaj za to, da je zdaj malo mehkejši, še malo pa bo imel večjo rit kot Vixi (kot da je to v resnici sploh mogoče)  Roll Eyes Takole ga ponucam:


Ampak to je samo kadar ni nobenega drugega toplega povštra v bližini, v resnici sem lastnik tegale izvrstnega dormeo modela:


Ceu safr u bistvu. Še vedno sem v sindikatu. Tole okrog manekenov pa, da si nau Mižla še tadrucga uča spahnu!  Angry Maneken, manken, kdo je taprav maneken?!


Real plus size model  Cool

PikaPoka moja  Kiss
Vsem en pozdrav od okrogloglavega Orinđa


Pa Vixi se dere naj vas pozdravim, če že do tipkovnice ne sme več  Tongue
Logiran

oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #82 : sreda, 30.09.2009 : 05:45:30 »

vixi in banda - hudi frajerji ste, vsi po vrsti!  Cheesy Grin Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #83 : sreda, 30.09.2009 : 09:15:16 »

 Kiss Kiss Banda, kolk ste vi krasni!

Dej, Orinđ, ne se ti tolk živcirat (to ni zdravo za apetit), itak Miži ni čisto taprav maneken, čist preveč nedolžen pogled ima za kaj takega  Grin Tongue , pa tud na pistah anoreksični manekeni itak niso več v modi  Tongue
Men se zdi, da je v vaši familiji Miži bolj kot en odvetnik ali pa PR - bi se ga dalo fajn v sindikatu ponucat  Wink
Valjda, da nam je jasno, KDO je taprav maneken, pa kdo je kapo di banda tudi - evo pa še "javnogovorca" imate - taprava mafijska škvadra Grin

Fajn se rihtejte, pa ne pozabit da Dormeo ne spada k sndikatu in torej nima kej uveljavljat odmora za malco in take reči med delovnim časom Grin

lep pozdrav od Sindikalistov M&F
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #84 : sreda, 30.09.2009 : 09:19:51 »

Moram pa pripomnit, da Miži ima total popolnoma enako lihtblau dekco kot Mila - in s tem se pa lahko pohvalijo le tapravi primerki z tanajtabolj iztančanim okusom   Cool pa tkole iz poluprofila je celo malo gospodu premierju (ki je tudi svojevrstna ikona modnega stila) podoben, kaj se vam ne zdi?  Cool Cool
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #85 : sreda, 30.09.2009 : 13:01:17 »

Riđo Grin Grin Grin
My god, kaj boš ti še spisala na račun tega mojega manekena Tongue Smiley
Najlepši je Wink

Miži ima pa najlepši glas, ko se dere dol s šteng!  Grin

Debeli....mimozica mala Smiley tole je samo zanj Kiss

Jih pridem spet malce obiskat, da vidim, če me bojo sploh šlivili Tongue Smiley
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #86 : nedelja, 11.10.2009 : 21:16:14 »

Mhm.

Tamal mulc ma neke kristale al neki in zdej jemo na obroke, po urniku, krneki. Sm si mogu kr žirafo ujet za kosilo.

Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #87 : nedelja, 11.10.2009 : 23:04:51 »

 Shocked Ma neeee, nooo. To je pa res krneki  Huh
Jest na obroke ... hmmmm, za uno knjigo "Umiranje na obroke" smo že slišal  Tongue ... hmmmm, dej Debeli mal poglej ti na nočno omarco, kaj Tvoja bere (mislim kristali.... to je pa res nek jak izgovor, jaz močno sumim, da je kaka literatura kriva, veš) Tongue

Drš še! LP F.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #88 : ponedeljek, 12.10.2009 : 19:41:50 »

Uf si želim, da bi se samo meni po nočni omarici kamene strele valjale  Sad Tole ločevanje hrane ni simpl, sploh ne. Prvi dan je dieta propadla, ker je Miži z eno potezo odprl 4 kilski žakelj hrane, medtem ko sva bila v službi. In midva sva drvela iz Lj. da bodo uboge mucice čim prej jedle  Angry Uboge mucice my ass, oba sta bila nažrta kot krmače  Roll Eyes
Smo pa zato zdaj na smrt striktni, kristale hočem samo še na moji nočni omarici (oz pod povštrom  Roll Eyes) v mehurju mojega najljubšega mačka med oranžnimi pa res ne!


Debeli je zelo skuliran, Miži pa je siten kot drek, ker je prepričan, da Orinđ dobiva nekaj boljšega kot on. Po tanovem piha na predal s hrano, tam očitno namreč leži jedro njegovega problema  Huh
Logiran

alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #89 : petek, 16.10.2009 : 09:53:28 »

A so se kristali že preselili pod povšter?  Roll Eyes
A ste na Urinary diet?
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Prav poseben Mižek in njegova banda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines