mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 05:37:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: bella ima 1,5 meseca
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: bella ima 1,5 meseca  (Prebrano 5730 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bella1
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« : sobota, 20.06.2009 : 20:24:55 »

ali lahko odnašam zlato prinašalko bello vsakih nekaj dni domov iz njenega legla.smo čisto blizu doma in mislimo da se bo lažje navadila na novi dom,če ga bo večkrat obiskala.doma se potem igramo ,jemo, malo spimo in po2. urah spet k pasji mamici in sestricam.Huh
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1 : sobota, 20.06.2009 : 20:32:26 »

Kako je s cepljenjem?
Jaz necepljenega mladiča ne bi nosila naokrog, še sprehajanje po cesti se mi zdi riziko. Dokler to ni opravljeno, so mladiči pomoje za imet doma - takele male že ena driska lahko čisto izčrpa.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2 : sobota, 20.06.2009 : 20:58:55 »

Se strinjam s fižolovo župco, tudi jaz ga ne bi nosila domov. Po mojem mnenju se kuža čisto lepo navadi nate tudi če ga obiskuješ samo pri vzreditelju.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3 : sobota, 20.06.2009 : 21:33:23 »

Kaj boste imeli od tega, da odnasate mladica domov? Se ga ne da obiskovati in pocakati, da bo star 9 tednov?
Logiran

SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #4 : sobota, 20.06.2009 : 21:43:25 »

Če je resen vzreditelj, najbrž itak ne bo pustil kaj takega. Je cel kup stvari, zaradi katerih to ni dobra varijanta. Pri 1,5 meseca je pes občutljiv zdravstveno, pa tudi stresno je zanj.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #5 : nedelja, 21.06.2009 : 15:56:16 »

Škoda, da so sprejeli tisti skrajno bedast in škodljiv zakon. Mladiči pasem, ki se razvijajo normalno hitro, bi morali iz legla pri 7 - 8 tednu. Žal so z zakonom prestavili ravno v 9 teden, ko se začne prvo obdobje strahu. Fino.
Drugače pa mladiča iz legla ni dobro nositi domov in spet nazaj, ker lahko prinese kaj neprijetnega v leglo. Večkrat ga obiščite, pa bo.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: bella ima 1,5 meseca
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines