mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 17:52:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 295038 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #105 : ponedeljek, 15.03.2004 : 14:44:04 »

Buldogi bodo v Ljubljani v nedeljo. Mene bos nasla pri sar pejih, bom brez pesjank, no, nekaj malega nagubanega bom imela v narocju, samo zal dete ni moje. Cry Cry

Pocukaj me za rokav, bo pa Sonja tudi tam blizu, tako da se gotovo ne bomo zgresili.

Tanja, daj ze pokazi spet svojo zobno krtacko, me prav firbec matra, v kaj je zraslo tisto malo bitjece. Me zanima, ce me bo se marala. Undecided Magari poklici, ko se boste odpravljali na Krim, pa se pripeljem na ogled.

Lp, Mojca
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #106 : ponedeljek, 15.03.2004 : 15:09:50 »

Hoj! Smiley

V naročju boš mela malega nagubanega shar pei-a. Blagor se tebi. Veš meni so poleg buldogov tudi shar pei ful všeč in si želim nekoč imeti tudi tega nagubanega kitajčka. Grin Grin

Enkrat sem že enega božala v Ljubljani, ko so bili pri tromostovju vsak vikend določene pasme. Zelo zanjimivo kožo majo, pa ful so cotkani kot ene srčkane dekice!!!  Grin

V soboto grem k Sonji na obisk, sva se lihkar slišale, pa všeč mi je da bodo v soboto tam tudi ljudje, ki bodo prišli pogledat svoje kupljene kužke. Tko bom lah še njih kaj vprašala. Wink

Lp, Urša
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #107 : ponedeljek, 15.03.2004 : 15:33:26 »

Tudi Bagi bo na ogled v nedeljo v Ljubljani. Ce bom pa prej kaj na Krimu pa obvezno poklicem. Samo, ce bos prisla moras obvezno pripeljati Ditko s seboj! Cheesy
Bully lover, ti pa na obisku naredi cim vec slikic, pa kaksno daj sem gor, Ales ti bo strasno hvalezen! Smiley lp
Logiran

midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #108 : torek, 16.03.2004 : 14:22:58 »

Zivijo! Danes se prvič oglašam.Sem  še zelo zelen kar se tiče uporabe računalnika.Buldoga pa imam že ka nekaj let.Nekajkrat sem že prebiral vprašanja in odgovore na vašem,sedaj tudi našem forumu.Všeč mi je,da je toliko ljubiteljev in poznavalcev te čudovite pasme.                                                                                                         tone
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #109 : torek, 16.03.2004 : 16:47:17 »

Pozdravljeni na mojpes.net g. Tone!  Grin

Res sem vesela, da je med nami končno tudi nekdo, ki bulldoge resnično pozna, se z njimi že več let ukvarja in jih glede na rezultate na raztavah več kot uspešno vzreja, ter nam bo lahko nudil kakšen nasvet iz "prve roke".. Upam, da se nam kmalu pridruži še kakšen vzreditelj...  Cheesy

LP, Eva
Logiran
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #110 : sreda, 17.03.2004 : 10:41:37 »

Enkrat sem že enega božala v Ljubljani, ko so bili pri tromostovju vsak vikend določene pasme. Zelo zanjimivo kožo majo, pa ful so cotkani kot ene srčkane dekice!!!  Grin



No, potem smo se pa gotovo ze srecali! Cheesy Cheesy Pa Sonja in Zeljko sta bila tudi tam, takrat s Tysonom, pa Tone (DOBRODOSEL, TONE!) je bil z Mico - Ditkino mamo, ce se prav spomnim, pa Goldingi z gubicami, za Mirana nisem prepricana, je bilo pa kar nekaj njegovih psov.

Lp, Mojca
Logiran
Mama_pei
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #111 : sreda, 17.03.2004 : 16:21:26 »

En lep soncen pozdrav vsem skupaj,


se posebej pozdravljam tebe, Toncek.

Bully lover, dobrodosla med ljubitelji bulldogov in šar pejev.

Mama pei, Mirjana
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #112 : sreda, 17.03.2004 : 16:46:03 »

Hojla! Cheesy

Mama_pei, hvala za dobrodošlico, predvidevam da ste vi gospa Mirjana, ki že dolga leta vzreja shar pei-e. Tudi jaz vas lepo pozdravljam in upam, da bom nekega dne tudi sama ponosna lastnica te pasme. Wink

Ker pa boste verjetno prišli na razstavo v Ljubljano, se bova verjetno srečali, saj imam namen da se prikažem na razstavi, da si ogledam buldoge in shar pei-e in da jih malo poslikam za spomin. Grin

Ko pa bom imela svojega buldoga in nekoč upam tudi shar pei-a bom pa njihove slikice spravljala za spomin. Grin

Kakšen odnos pa imajo shar pei do tujcev? Se pustijo božati? Ker meni delujejo zelo pozorni in njihov pogled ti daje vtis da so hudi psi.

Bila sem že nekajkrat na razstavah pa jih nisem nikoli upala božati ker so me tko resno gledali, seveda razen mladičkov. Cheesy Wink

Lp, Urša

p.s. Se vidimo na razstavi


Logiran
Mama_pei
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #113 : sreda, 17.03.2004 : 17:17:32 »

Zivjo Urska,

ja , jaz sem tista Mirjana, mama pei, ki 12 let zivi s shar pei in za njih.

Vsekakor se vidimo na razstavi, nekje v blizini razstavnega kroga v katerem se bodo ocenjevali šar peji, bomo imeli promocijsko stojnico Slovenskega kluba za šar peje, in obljubim ti, da bo tam veliko "zmečkanih kepic" od čisto majhnih do  naše "kraljice matere" kot jo jaz imenujem, 12 letne Betti.  Veliko lastnikov mi je obljubilo, da bodo pripeljali svoje peicke tja, ne samo tisti, ki se bodo razstavljali ta dan...

Glede vsega ostalega...se bos prepricala sama.

Naj dodam le to, znacilnost pasme šar pej, je zadržanost do tujcev, tu ne gre za nobeno plasnost ali kaj podobnega, to je enostavno njihova znacilnost.

Seveda, tako kot vsepovsod, tudi pri šar pejih obstajajo izjeme...

Pri nas v Malih Braslovcah recimo, ne bos nasla niti enega peia, ki bi bil zadrzan do tujcev, ravno nasprotno...vcasih pomislim, da sploh pei niso, ko so tako prijazni do vseh ljudi...

Povabim te enkrat na neobvezen obisk, pa se bos najbolj sama prepricala.

Ne bi rada obremenjevala ostalih forumovcev, zato te vabim, da me poklices ali mi pises privat , pa ti bom z veseljem odgovorila na vsako vprasanje.

****

Lep dan se naprej,

mama pei, Mirjana


Logiran
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #114 : sreda, 17.03.2004 : 22:16:38 »

Živijo vsi!Mama pei hvala za tako lep pozdrav.Vidim da boste vsi na ljubljanski razstavi.Upam da se srečamo.Seveda bomo vsi obiskali promocijski štant novega kluba šar pejev.Mama pei,ampak malo si tudi buldog mama.                                                                                                                       tone                                                                                        
Logiran
Mama_pei
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #115 : sreda, 17.03.2004 : 22:25:22 »

Zivjo se enkrat vsem, in seveda spet Toncku, posebej!!!

Ja, seveda sem en mal tudi buldog mama:) a se ti zdi, da basset mama nisem al kaj?Smiley))

Saj smo tako rekoc ena sama "zlahta"Smiley))

Pa lp

Mama pei

ps. vsekakor dobrodosli na stojnici SKŠP!!!
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #116 : četrtek, 18.03.2004 : 13:41:12 »

Hojla buldožerji Grin Grin

Tudi jaz vam želim dobrodošlico na forumu, gospod Tone!!!! Cheesy
Kot sem uspela prebrati ste tudi vi eden od vzrediteljev buldogov. Ste vi tisti gospod, ki ima psarno Kolpariver?

Če ste naj vam povem, da sem tudi o vas slišala že kar nekaj lepih stvari, prav tako o vaših psih.
In bi me veselilo, če bi tudi vas lahko spoznala na razstavi v Ljubljani. Ker vas seveda še ne poznam, vem pa, da ste dobri prijatelji z gospo Sonjo bom kar njo poprosila pa naju bo predstavila. Kot ste verjetno prebrali na forumu sva se s fantom odločila za nakup buldoga v roku dveh let, v tem času pa se bova pozanimala čim več oziramo o vsem kar je o pasmi potrebno vedeti in želiva spoznati čim več ponosnih lastnikov teh preprosto edinstvenih psov. Grin

Lep dan še naprej vsem skupaj

Urša
Logiran
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #117 : četrtek, 18.03.2004 : 23:37:00 »

Hvala za lepe besede Urša.Upam da se boš tega spomnila tudi ko boš slišala o meni kaj slabega.Veš nekateri me imajo radi ,drugi pa ne.Upam da se bova spoznala.Kot vsi ljubitelji buldogov vedno dobrodošla pri nas doma.                                                                                                                              tone
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #118 : petek, 19.03.2004 : 14:34:10 »

Pozdravčki vsem!

Gospod Tone ne vem zakaj vas kdo nebi maral, meni ste prirasli k srcu že samo zaradi tega ker ste ljubitelj buldogov in verjamem da jih imate zelo radi. Grin

Tudi jaz sem velika ljubiteljica te pasme. V bistvu mi je to pasmo prvič omenil moj fant in potem sem začela malo brskati po internetu in revijah o živalih in sem ugotovila, da so nekaj posebnega. Grin Če bi me kdo danes vprašal zakaj so mi pravzaprav te psi tako všeč, verjeli ali ne nebi znala razložiti, povem lahko le da ko sem ga prvič vidla v živo se je v meni nekaj premaknilo in sem si rekla, da bom nekoč tega psa imela, skratka nekaj je na teh kužkih da te pritegnejo in da bi ga čohal cele dneve. Grin Grin

Lep sončen pozdrav iz Ljubljane vsem skupaj.

Urša
Logiran
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #119 : ponedeljek, 22.03.2004 : 13:42:40 »

Urša saj ni važno zakaj,glavno da so ti všeč.Ampak buldogi so res nekaj posebnega,vsaj zame.Sonekakšno nasprotje samega sebe.Na zunaj so videti "grobi"masivni leni, počasni,v resnici pa so nežne dušice,ki so zelo občutljivi in hitro užaljeni že ob grobi besedi.Znajo biti tudi igrivi in živahni,seveda pa niso ravno"športni tipi"Dovolj,moram nehati,ker če se začnem pogovarjati o buldogih me ni mogoče ustaviti                                                                                                    tone
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines