mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:00:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 288431 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
AIsA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 164


« Odgovor #15 : ponedeljek, 02.12.2002 : 10:29:28 »

Jaz sem Aisho kupila v Žalcu pri Beni. Ona pa ima psico od psarne Easy rolling (g. Vidic). Slike od obeh so na mojpes.netu v ribriki Fotografije.

Slikice ti pošljem na privat mail.

Pozdrav,
Jasmina
Logiran
AIsA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 164


« Odgovor #16 : četrtek, 12.12.2002 : 15:06:16 »

Eva,

kako je Liza? Prvi vtisi o pasmi?

Piši,
Jasmina
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #17 : četrtek, 12.12.2002 : 16:30:54 »

Cheesy Ojla,

Liza je super  Grin. Full je pridna in prijazna kužika.
Več o njej in kakšno slikco ti pa pošljem po mailu..  Grin

LP, Eva in Liza
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #18 : petek, 13.12.2002 : 08:17:48 »

Liza je tukaj http://www.mojpes.net/razno/slike/liza5.html.

Luskana, ni kaj, pa najbrz nabrita tudi  Wink Cheesy
Logiran

Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #19 : petek, 13.12.2002 : 12:47:30 »

Grin Luštna je res in prijazna...pa tako zelo pridna, da sploh ne morem dojet  Huh Kar čakam kdaj in kaj jo bo pičilo, pa bo začela kakšne neumnosti delat  Roll Eyes
Moj Blaž je namreč na zelooo dobri poti, da jo nauči čisto vseh možnih neumnosti, ki jih lahko kužki počnejo  :-/
LP, Eva in Liza
Logiran
AIsA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 164


« Odgovor #20 : petek, 13.12.2002 : 13:27:28 »

Eva,
kot bi sebe poslušala, ko sem dobila mojo lenuhinjo (saj ni ravno tak lena za buldoga). Jaz še zdaj ne morem verjet, kako je pridna in posrečena. Vsaki dan znova se ji režim Grin
Mogoče je zdaj po enem letu malo začela biti trmasta, ampak ne pri meni. Pri mami recimo, ko ni toliko z njo in si bolj upa. Čeprav je jaz tudi ravno ne ustrahujem. Mislim, da mene enostavno noče razočarat in pač vedno uboga. Mogoče živim v zmotnem prepičanju. ne vem. Pač pridna je. Faktor je sigurno pasma in spol.

Pozdrav vsem,
Jasmina
Logiran
Bullie
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #21 : sreda, 01.01.2003 : 17:00:05 »

Dragi Forumovci, Cheesy  

Kot prvo vam želim veliko lepega v letu 2003, ker meni se je to leto začelo fenomenalno. Grin Namreč v naš domek prihaja nov kosmati prijatelj-angleški buldog. Za vse se pa sprva moram zahvaliti prav vam (Evi in ostalim), ki ste mi s pomočjo vaših post-ov pomagali priti do novega družinskega člana. In namreč 18. januarja dobimo prikupnega samčka povsem bele barve po imenu Pako! Kužek prihaja iz Jugoslavije (g.Branko Čurčič-hvala vam!) in je namreč bratec Evine prikupne psičke Lize, katero sem imela pred dnevi priložnost spoznati. Tu moram povedati, da je Lizika pravi mali vragec in tako, tako, tako srčkano prikupna  Wink(Lizika, kar pripravi se na ponovno družinsko snidenje!!!!!!!!!! Grin Grin Grin). Eva tudi tebi hvala, ker si tudi ti veliko pripomogla pri nakupu najinega kužka. Po Pakota bi šli namreč že prej, a nas v prihajajočem tednu čaka še teden dni smuke. Čeprav moram priznati da se te smuke prav nič ne veselim, Sad Sad Sad ker je že vse podrejeno prihodu našega kosmatinca. Tako da, kot sem napisala gremo v Beograd ponj 18. januarja. Tako, tako, tako daleč se mi zdi ta dan!!!!!!
O buldogih je bilo že veliko napisanega in prebranega, a vsakega novega nasveta in informacije (glede prehrane, gibanja, zdravja,... Huh) bom zelo vesela, saj je to naš prvi buldog.
Za enkrat bo to vse, ko pa naš "navihanec" pride domov pa izveste kaj več in poskrbela bom tudi za kakšno slikico!!!!


Lp, Tanja   Wink
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #22 : petek, 03.01.2003 : 06:20:41 »

Grin Grin Grin Jupiiii, pa bo cela družina na kupu  Wink Wink
Sicer je pa res že čas, da se število buldožerjev malo poveča...predvsem na forumu.  Wink
Tanja..full sem vesela, da sta se z Juretom odločila za kuža (pa Liza bo tudi vesela družinskega snidenja  Tongue ) Izbrala sta mu tudi fenomenalno ime  Grin Če pa res pride še sestrica pa toliko bolje...več nas je, bolj veselo bo  Grin

LP, Eva in Liza  Tongue
Logiran
AIsA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 164


« Odgovor #23 : ponedeljek, 06.01.2003 : 11:21:48 »

To pa je razveseljivo. Toliko novih buldogov. Res super.
Meni je izredno všeč sestrica, ki je ostala še v Beogradu. Po slikicah sodeč, ker jih nisem videla v živo.
Mogoče se bomo sčasoma lahko zbrali na pikniku mojpes.net buldogi.  GrinČe bo šlo tako dalje nas bo hitro veliko. Shocked

Evi in "Bulliju" želim veliko lepih (posrečenih) trenutkov z malimi trmoglavci.
Kot zanimivost dodajam, da je moja Aisha zdaj v 16 mesecu in še vedno mi ni povsem jasno od kod jemlje vsaki dan nove finte.
Lepo se imejte,
Jasmina
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #24 : petek, 10.01.2003 : 20:19:10 »

Grin Grin Končno se je pojavila ena fantastična spletna stran, ki je namenjena ljubiteljem buldogov.  Roll Eyes
http://www.bulldogbono.com/

LP, Eva in Liza Tongue


Logiran
AIsA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 164


« Odgovor #25 : ponedeljek, 13.01.2003 : 12:02:20 »

Jaz pa ne morem pogledat Markove strani (nekaj nagaja), pa sem malo po svetu brskala in našla tole

http://www.bulldogsmonthly.com/

Nisem pa še pregledala strani, tako, da ne vem kakšna je. "Od zunaj izgleda dobro.

Pozdrav vsem,
Jasmina z Aisho
Logiran
kris
gost
« Odgovor #26 : sreda, 15.01.2003 : 11:31:17 »

živjo! Zanimam se za nakup angleškega buldoga in me zanima če kdo ve kje bi upu buldoga kupit? In koliko bi stal en povprečen buldog?

čaw
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #27 : sreda, 15.01.2003 : 12:13:43 »

Predlagam, da se o vsem pozanimaš v:

English bulldog club   Cheesy
****

Lahko pa pišeš Peibie, ona ti bo znala tudi dati kakšen dober nasvet  

LP, Eva in Liza   Tongue

 
Citat
In koliko bi stal en povprečen buldog?
Povprečnih buldogov pa ni...so kar vsi zelo posebni, ampak to itak ne veš, dokler ga nimaš Wink
Logiran
kris
gost
« Odgovor #28 : sreda, 15.01.2003 : 20:55:29 »

Ja sej zato te pej uprašam da mi poveš Roll Eyes
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #29 : torek, 21.01.2003 : 21:37:25 »

Grin Grin No Lizin bratec je prispel  Kiss Kiss...menda je pravi navihanec. Trnutno se privaja na nov dom, Jure&Tanja pa sta obljubila, da ga bova z lizo lahko občudovali že v nedeljo...jeeeeeh...jupiiii...se obe že zelo veseliva   Grin Grin

Tanja napiši nam kaj več o njem, pa kakšne slikice bi bili tudi zelooo veseli  Cheesy

LP, Eva in Liza Tongue
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines