mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 12:29:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 290458 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
AIsA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 164


« Odgovor #30 : sreda, 22.01.2003 : 08:24:10 »

Kris, obrni se na Peibie. Pošlji ji privat mail. Ti bo vse povedala in razložila.


Glede družinice na kupu, pa se že veselim, da vas vidim.
Jasmina
Logiran
Nincula
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 6


« Odgovor #31 : ponedeljek, 02.06.2003 : 21:33:07 »

Re: Angleški buldog
Končno sem vas našla - ljubitelje buldogov. Mi imamo mačka doma, pa nič vrta, mestno stanovanje, 90%časa je nekdo doma. Kako bi šlo, če bi imeli še ang. buldoga? Za vzrejo in razstave se ne navdušujem. Smo pa stara pasja familija, ki zdaj kar nekaj let ni imela psa (prej so bili to čistokrvni mešančki). Jaz še nisem mela psa v resnici - vedno je zanj skrbel oče.
Za nakup bomo še kar nekaj časa razmišljali, ker smo ravno stanovanje kupili.
In tu na koncu vas prosim, nadaljujte. Tako luštno je brat, če ga nimaš. Nama z bratom je to naj pes. Sam ga ne moreva met. Ni cajta, ni dnarja. Aja, pa veliko stopnic. A v prihodnosti bo ziher prišel.
p n
Logiran
Kajca
gost
« Odgovor #32 : nedelja, 08.06.2003 : 18:00:50 »

O!  Grin
Jst pa zdej v roku 3 mesecev prcakujem novo kuziko- jasno da buldogico  Grin. Zanimam se ze kr precej casa in zdej je koncno napocil moj cas!!!! Moja lubica se je skotila 30. maja in zdej nestrpno pricakujem ta veseli dan k jo grem prvic gledat. Se mal!!!
Nincula zate pa upam d bo tut kmal prsel ta cas k bos tko veselo prcakvala svojga buldoga kot jst zdej mojo.
Uzivite pa drzte pesti d mi bo ta cas k bom cakala d pride nasa nova clanica v druzino cimprej minil.

Papa Kiss
Logiran
Kajca
gost
« Odgovor #33 : torek, 10.06.2003 : 09:56:47 »

Cau!!
Aja sej res, to sem pa pozabila povedat  Roll Eyes. Moja kuzika je iz psarne Easy Rolling. Sej to pa poznate k ste ze omenjal gospoda Mirana Vidica.
zdej pa samo se par dni pa jo grem gledat. Komi cakam! Grin

Lepo se mejte!  Kiss
Logiran
Nincula
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 6


« Odgovor #34 : sreda, 11.06.2003 : 19:00:29 »

Lansko poletje sem se malo bolj intenzivno zanimala za angleske buldoge in so mi povedali, da imajo srecanja, kamor me bodo povabili, tudi ce ga na koncu ne bom vzela. Pa me niso. Cry A lahko tu poveste kdaj bo kaksno srecanje, da vidim te pse na kupu.
p n
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #35 : četrtek, 12.06.2003 : 06:22:17 »

Joj Nincula...buldog piknik je bil pred dobrim mesecem v Varpolju  :-/... Slike lahko vidiš na mojpes.net  Smiley
Za ogled precejšnjega števila buldogov pa se ti ponuja priložnost 21.junija popoldan v Portorožu, kjer bo potekala specialna razstava za angleške buldoge... Vabljena!  Grin

LP, Eva
Logiran
Nincula
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 6


« Odgovor #36 : četrtek, 12.06.2003 : 10:18:00 »

Citat

Joj Nincula...buldog piknik je bil pred dobrim mesecem v Varpolju  :-/... Slike lahko vidiš na mojpes.net  

???A sem slepa, al kaj. Jih ne najdem. Nasla sem pa spletno od buldogov.
p n
Ups, hvala za nazaj in naprej. Wink
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #37 : četrtek, 12.06.2003 : 10:42:23 »

Tule so: http://www.mojpes.net/prireditve/buldog2003/index.html
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #38 : četrtek, 12.06.2003 : 19:44:05 »

Pa še tale...slikce z lanskoletnega piknika  Grin
http://www.mojpes.net/prireditve/buldog2002/page01.html

LP, Eva
Logiran
janchy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


« Odgovor #39 : torek, 17.06.2003 : 19:53:02 »

Pozdrav Smiley,
mi lahko nekdo napiše realno ceno za buldoge brez rodovnika, ker sem ravno danes bila pri lastniku malih buldogov in je bila cena za moje pojme rahlo pretirana.
Aja pa še nekaj, kdaj se morajo mladiči cepiti (ti so sedaj stari pet tednov)?
Hvala za odgovore Wink
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #40 : torek, 17.06.2003 : 21:15:36 »

Zivjo janchy,  Sicer ti bodo več povedali lastniki buldogov,ampak vseeno ti mocno odsvetujem nakup buldoga brez rodovnika in prav tako nakup katerega koli drugega psa brez rodovnika. Ce kupis nerodovniskega psa je velika verjetnost da bo kuza prej ali slej imel veliko zdravstvenih tezav, ce pa bos imela sreco bo zdrav, a morda netipicen buldog. Ne nasedaj lastnikom psov, ki pravijo da imata starsa rodovnik, mladicki pa ne, ker se npr. niso hoteli ukvarjati z razstavami, ali pa da se jim ne gre za denar. Taki psi niso dobili vzrejnega dovoljenja zaradi napak oz. ker ne ustrezajo standardu. Nikoli ne ves tocno zakaj mama ali oce nista dobila vzrejnega dovoljenja, vsekakor pa  ne zaradi cesa dobrega.
Ce kupis rodovniskega psa bi ti morali vzreditelji znati svetovati za naprej, pri njih dobis vse podatke o kuzku in nadaljne napotke. Kuzke ne oddajajo pred dopolnjenim osmim tednom in so takrat ze cepljeni in imajo odpravljenje notranje zajedavce.
Te je to morda prepricalo? Ce te pa ni pa mora biti nekje tu slika "cistokrvnega" buldoga, mislim da se cisto mladega, ki so ga ze prodali
Logiran
janchy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


« Odgovor #41 : torek, 17.06.2003 : 22:05:20 »

Hvala za izčrpne odgovore Wink. Danes sem šla te buldoge zgolj informativno pogledat, ker sem pač bila v bližini, pa še fant se zelo zanima za njih. Tudi jaz se strinjam, da bi pes moral imeti rodovnik, če ne drugače da si bolj ziher.
Človek, ki ima to leglo, ima doma samca in samico, s tem da kao samec ima rodovnik, psica pa ne - pa take finte, da ga ne rabi in to...kot si že sama omenila. Sicer pa sem dobila slab občutek, ko sem ga npr. vprašala o problemih s kožo, pa nategom kit, ni vedel nič, niti ni bil prepričan o starosti psice Huh.
Za buldoge zahteva minimalno ceno 130. 000 SIT.
Drugače pa so tamali strašno srčkani Smiley
Vsekakor me ni prepričal in se popolnoma strinjam s tabo.
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #42 : sreda, 18.06.2003 : 17:11:12 »

Janchy...nadje ti je že itak odgovorila na vprašanje. Naj ti povem še samo to, da so buldogi ena najbolj občutljivih pasem...vredno je dat malo več denarja in kupit kužka z preverjenim!!! rodovnikom in pri znanem in priznanem vzojitelju. Je dražji, ampak tako vsaj veš, da so bili kužkovi predniki med seboj parjeni po skrbni izbiri in da so bili iz vzreje ilzočeni vsi tisti psi, ki so imeli kakšne genetsko pogojene težave. Cena pri nakupu buldoga je NAJMANJ... Vse ostalo je mnogo dražje :-) Pa še to..a bi nam zaupala kdo je za gospod, ki nima pojma o buldogih in ima leglo??
LP, Eva
Logiran
janchy
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


« Odgovor #43 : sreda, 18.06.2003 : 19:17:25 »

Pozdravljena Eva,
če povem po resnici niti ne vem kako se ta gospod piše, ker sem tam res pristala po naključju. Drugače stanuje v Mariboru, psičke pa ima verjetno zgolj zato, da bi iz njih čimveč iztržil oz. jih prodal "naivnim" ljudem. Psica po moje nima vzrejnega pregleda, on pa se je za leglo odločil zato, ker je "samec že star (okoli 9 let) in bi bilo fajn če bi imel enkrat mladiče" Roll Eyes
Tudi jaz sem fantu svetovala, če si bo kupil buldoga naj ga raje kupi pri kakovostnem rejcu za malo dražjo ceno, kot pa da čez čas ugotoviš, da je s kužkom nekaj narobe.
Sicer pa verjetno poznaš tisti občutek, ko ti pri nekem človeku nekaj ni všeč, pa še točno ne veš zakaj... No, tako sem se jaz počutila pri tem gospodu.
Ne trdim, da muči živali ali kaj podobnega, upam pa da bodo kužki prišli v dobre roke.
lp, jana Smiley
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #44 : sreda, 18.06.2003 : 19:36:14 »

9 let!!! Shocked :oTo je za buldoga veliko saj zivijo povprecno 8 let in mislim,da psa ne bi smel se enkrat parit Angry.Poleg tega se normalne cene gimljejo okoli 300.000sit.

lp
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines