mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 18:09:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Napad bullmastifov v Ljubljani
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58   Dol
Natisni
Avtor Tema: Napad bullmastifov v Ljubljani  (Prebrano 104431 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #780 : ponedeljek, 24.07.2006 : 14:14:53 »

Če bi chiuaue napdale bi še isti hip sfčale po zraku verjetno... buli so pa le malo preveliki in premočni...
Žal, a je tako. Če bi pa tudi te male "podgance ( Roll Eyes Tongue ) koga tako močno poškodovale bi pa bilaza enake sankcije.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #781 : ponedeljek, 24.07.2006 : 15:38:53 »

Se strinjam z AngSeter. In kaj imajo spet čivave tu? 1000 x premleta tema mali vs veliki psi? Roll Eyes
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #782 : ponedeljek, 24.07.2006 : 22:55:09 »

se mi dozdeva da je tukaj bolj govora o temu kako za vecje pse nekateri jih radi tudi imenujejo nevarni psi veljajo drugacna pravila kot pa za luskane majhne piskotke ki se derejo in skacejo okrog velikanov lastnik velikana pa se trudi dopovedati svojemu psu da ce pes renci nanjga ne pomeni nic hudega temvec to mali pes iskazuje svoj strah.\in velikan razume svojega gospodarja ki mu z mirnom tonom proba dopovedati to lastnik piskotka si pa rece bo ze lastnik velikega nevarnega psa poskrbel za vse ces kaj pa njegov piskotek komu hoce.Velikokrat videno,velikokrat doziveto in velikokrat sem se vedno znova vprasal zakaj moj ogromni piskotek ne sme rencati na pse , lajati na pse in vse ostale stvari , ki so dovoljene ostalim majhnim cotkanim piskotkom.
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #783 : ponedeljek, 24.07.2006 : 23:01:52 »

aja pa de ne bo cist off topic enega korenjaka imas lahko na striku dva definitivno ne razen ce uporabljas halti pa se to ne 50 kg tezka zenska.Se mi pa bulli smilijo idiot ki je sel k avtu pa ni normalen ker so bulli dobri cuvaji avto je pa njihov territorij in v nobenem primeru clovek ne bi smel lesti zraven,ce je vsaj malo pri zdravi pameti saj se na to da ima vsak vodnik vzgojenega psa enostavno ne mores zanesti kar se pa tice 3 psi brez strika v prtljazniku pa raje ne bom nic rekel se kar raje zabijem ene parkrat z glavo ob zid
Logiran
Teski
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #784 : ponedeljek, 24.07.2006 : 23:57:56 »

Verjetno sicer ni veliko (jaz osebno še nisem slišala) takih primerov, ampak možno pa je, da mali kužki naredijo takšno škodo kot veliki - na primer, če napadejo "malega človeka" - otroka namreč. (npr. 4 čivave - dvoletnega otroka,...).

Kakorkoli ni primerno, da psi niso pod kontrolo - ne glede na velikost in pasmo. Vsak pes lahko povzroči škodo, ki je poleg seveda materialne in kakšne druge tudi škoda vsem ostalim lastnikom psov, ki smo zato diskriminirani.

LP, T
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #785 : torek, 25.07.2006 : 01:47:01 »

se strinjam
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #786 : torek, 25.07.2006 : 11:06:12 »

Teski, saj če veliki psi napadejo malega otroka naredijo še večjo škodo kot mali psi Wink Če že gremo tako daleč  Roll Eyes
SamSvojMojster jaz pa sem velikokrat vprašala sama sebe, zakaj moram trepetat pred velikimi spuščenimi psi, ki hočejo mojega piškotka (kot jih ti imenuješ) samo povohati. Hja, velikokrat videno, velikokrat doživeto - tudi to, da velikanom (kot jih ti imenuješ) ni bilo vedno "samo" do vohanja. No, zakaj hudiča moram potem jaz trepetat??

Pa mimogrede - sama nimam nič proti velikim psom - niti slučajno! Si pa vseeno malce zašel s teme in ne razumem kaj si to vlekel v temo o napadu bullmastifov Roll Eyes

lp,
Diana
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #787 : torek, 25.07.2006 : 11:36:26 »

Tudi Teski je punca hehe, se pa z njo čisto strinjam.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #788 : torek, 25.07.2006 : 11:53:07 »

Tudi Teski je punca hehe, se pa z njo čisto strinjam.

A z mano pa ne?  Wink Grin
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #789 : torek, 25.07.2006 : 12:02:51 »

Jaz pa nikjer ne vidim, da bi iblo napisano, da mali psi lahko renčijo  Huh

Jaz nimam ravno majhnih psov okrog sebe in zelo na jetra mi gredo mali nadležneži, ki jih je žal res več kot pa večjih, ampak enačit napad malega psa na vcelikega in napad večjega psa je bedarija.
Ni isto!

Nikakor pa s tem ne pravim, da mali lahko, veliki pa ne. Noben ne sme. In čisto vsak pes, ki je težek do 40 kg bo letel po zraku, če bo mislu, da lahko prestopi mojo navidezno mejo...

Ponodavi jim ni treba, se vsak obrne prej.

Kolikor pa jaz vem v tej zgodbi o napadu, je moški šel samo mimo po pločniku in ni hotel zlesti v avto.
Halo!!! A zdaj ne bom smela niti mimo, ko bo en pes prihajal nasproti, ker bo mislil, da je vse kar je v njegovem dosegu njegovo področje!? Shocked

Ja kaj še!

Vsi psi morajo biti primerno vzgojeni ali pa imeti nagobčnik, kot minimum. Veliki ali mali... Ker tudi mali nevzgojenec, ki bo poskusil mojega, ne bo ostal nedotaknjen, če se bo pa samo zaganjal, pa se ga bo nekaj časa celo ignoriralo ali se poskusilo umakniti, če ne bo moje noge kje blizu...

Kar pa nima vezer z dotičnim napadom  Roll Eyes
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #790 : torek, 25.07.2006 : 13:35:41 »

Pa mimogrede - sama nimam niè proti velikim psom - niti sluèajno! Si pa vseeno malce zašel s teme in ne razumem kaj si to vlekel v temo o napadu bullmastifov Roll Eyes

lp,
Diana


Mogoce se ti je zdelo to zato ker si se razburila na moj predzadnj post.Se ti opravicujem,obenrm pa te prosim da preberes se post ki je pod tem ki te je razburil. Smiley
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #791 : torek, 25.07.2006 : 13:48:28 »

Sem prebrala, spodnji post nisem komentirala ker se strinjam z njim in je v kontekstu s temo. Smiley
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #792 : torek, 25.07.2006 : 13:59:23 »

Smiley   aja pa se cist offtopic ce smem?Kaj to pomeni ce ti zraven imena pise odvisnez?
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #793 : torek, 25.07.2006 : 14:01:47 »

da sem odvisna od mojpes.neta  Cheesy Grin Tud tebe še to čaka, pazi se  Grin Grin

Zdaj pa resno - več prispevkov imaš bližje si nazivu odvisnež...pred njim so še novinec, pa pisatelj pa kajtijazvem kaj...Jana sorči za tale offtopic sram
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #794 : torek, 25.07.2006 : 14:05:02 »

hahaha sej vem malo sem se pohecal Smiley    Bogi bullmastifi ko so meli nevesce lastnike
Logiran
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Napad bullmastifov v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines