mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 18:00:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: zaščitne prevleke za zadnje sedeže avtomobila
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: zaščitne prevleke za zadnje sedeže avtomobila  (Prebrano 26613 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Očiskoči
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 2


WWW
« : nedelja, 10.04.2005 : 09:00:01 »

Nikjer ne najdem informacij o tem, kje lahko kupim namensko izdelane zaščitne prevleke za zadnje sedeže avtomobila, za prevažanje psa! Vem, da takšne nepremočljive prevleke obstajajo, ker sem jih videl v različnih parkiranih avtomobilih...
Je kdo, ki mi lahko pomaga?
 Undecided
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #1 : nedelja, 10.04.2005 : 10:25:20 »

Ce mislis nepremocljive oddeje, se lahko kupijo skoraj v vseh Hipermarketih - ponavadi so namenjene za piknike! Tudi kak Rutar bi jih moral imeti!

Ce pa mislis prav prevleke za avto se pa lahko kupijo pri podjetjih, ki jih izdelujejo - ce pa obstajajo nepremocljive, pa zal ne vem. Vem, da jih (navadne) po narocilu izdelujejo nekje v Domzalah - Vir!
Logiran
oks
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 673


« Odgovor #2 : nedelja, 10.04.2005 : 10:43:36 »

No mi smo v tistih časih, ko se je Oks še vozil na zadnjih sedežih in, ko Clio še ni postal karavan, uporabljali kar vojaško šotorsko platno. Super zadevica, nepropustna za vodo, enostavna za čiščenje in še primerne velikosti! Cheesy
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #3 : nedelja, 10.04.2005 : 12:48:51 »

Mi smo kupili primeren material razparali staro prevleko
urezali novo, pa skupaj zašili, ko smo prodali avto je šla pa zraven, ker so bili kupci lastniki psa
sedaj ima pa mali svojo sobo v karavanu. Wink
Logiran
conte
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 32


« Odgovor #4 : nedelja, 10.04.2005 : 14:25:19 »

Prevleko imajo v trgovini Žako, I nadstropje na Tržnici v Kosezah, Vodnikova 187 v Ljubljani
lp conte
Logiran
Busy Bee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 116


« Odgovor #5 : nedelja, 10.04.2005 : 14:41:06 »

Vidla sem, da jih imajo v trgovini v hali A - BTC Ljubljana.  Stane okoli 10.000,00 Sit

V Vrtojbi na razstavi bo sigurno kdo to prodajal.

Sam cist tako by the way - ce kupis pa prevleko, ki je narejena prav za avto - mislim tiste kao okrasne pride pa okoli 5.000,00 Sit.

LP, Barbara
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #6 : nedelja, 10.04.2005 : 14:44:05 »

Očiskoči, od kod pa si? Ravno včeraj sem v pet-shopu v Kočevju gledala prevleko za zadnje sedeže, sive barve. Mislim, da je vodoodbojna. Cena je bila pa malenkost čez 5000 sit.



lp
Logiran
Očiskoči
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #7 : ponedeljek, 11.04.2005 : 06:58:19 »

HVALA VSEM ZA ODGOVORE!!
Dobil sem nekaj koristnih, pa tudi nekaj nepotrebnih  Wink namigov.
Tiste - prve - bom poskusil preveriti...
Logiran
Uti
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 28


« Odgovor #8 : sreda, 13.04.2005 : 07:08:56 »

Prodajalne z avto in moto opremo Forstinger po Avstriji - mislim da je cena okrog 15 €, imajo pa prevleke za zadnje sedeže ter prevleke za prtljažnik za karavane!
Logiran
CowTarina
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 35


« Odgovor #9 : petek, 15.04.2005 : 16:26:31 »

Mi smo za naš avto kupili prevleko v Fressnapf pasji trgovini v Gradcu. Stala je 13 eurov. Narejena je za zadnje sedeže iz nepremočljivega materiala in se pripne za vzglavnike. Dobiš pa tudi takšne za 70 eurov in več...

LP Katarina
Logiran
Łyra
otrok do 14 let
**
Spol: Ženska
Sporočil: 76


« Odgovor #10 : nedelja, 22.05.2005 : 11:45:07 »

Dober dan!
Takšno odejo za piknik sem kupila v Avstriji, natančneje v trgovini Momax. Na eni strani je material, ki je podoben flisu. Na drugi strani pa je nepremočljiva prevleka (ne vem kakšen material).
Lp, Ana Kiss
Logiran
sammy82
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 167


« Odgovor #11 : ponedeljek, 23.05.2005 : 21:51:44 »

Ena varianta je tudi tale, ne vem, če si kaj podobnega mislil:



Se dobi na Amazonu, ampak ker ne maram kupovati prek spleta, sploh iz tujine, bo treba še malo povprašati.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #12 : četrtek, 26.05.2005 : 12:53:36 »

U, ta tazadnja varianta je pa res "cool".  Shocked

Naš se pa pelje v Hondi kar spredaj pri mojih nogah, čeprav vem, da se ne sme. Ponavadi se ne peljemo kam daleč, še najdlje do vikenda-vinograda, to pa je kak slab kilometer oddaljeno od naše hiše. Ja, pač sem ga tako navadila in moj mali-veliki pes sedi pri mojih nogah-seveda takrat, ko ne vozim jaz.  Wink Če pa vozim jaz, in da sva sama v avtu, pa mu na zadnjem "zicu" pogrnem nepremočljivo platno, ki je za na piknike, potem je pa groza  Cheesy No, saj pravim, da se nikoli ne peljeva daleč, pa se še da potrpeti.  Wink
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #13 : ponedeljek, 06.06.2005 : 13:40:41 »

Ena varianta je tudi tale, ne vem, če si kaj podobnega mislil:

Se dobi na Amazonu, ampak ker ne maram kupovati prek spleta, sploh iz tujine, bo treba še malo povprašati.

Podobno prevleko imajo tudi v Baumaxu, stane pa približno 2500 tolarjev Wink

lp
Logiran
sammy82
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 167


« Odgovor #14 : ponedeljek, 06.06.2005 : 13:46:56 »

No, to je kar ugodno, če je to taka. Sem bila pa ravno danes v Tukanu na Brdu, pa sem (ko sem prišla do zraka - groza kako jim nagnusno smrdi) našla tako vrečo, je kar kvalitetna, tudi malce debelejša, vendar stane skoraj 10.000. Če se bo dalo dobiti kaj ceneje, bi bilo fino, če ne, bomo pa sami kaj naštrikali skupaj  Wink
Bom pogledala še v Baumaxu, kot praviš.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: zaščitne prevleke za zadnje sedeže avtomobila
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines