mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 22:59:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 187   Dol
Natisni
Avtor Tema: YORKIJI - čvek  (Prebrano 212752 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #15 : četrtek, 27.05.2004 : 13:19:58 »

Ja vsako soboto druga pasma. Vem da naj bi bili naslednjo soboto mopsi. Za dalje pa je najboljše da se kar tam pozanimaš.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #16 : četrtek, 27.05.2004 : 13:39:19 »

Glede na to, da imaš malo vez pri tej trgovini  Wink, ali lahko malo spremljaš razpored za v naprej? Pa nas obvestiš, kdaj je kakšna pasma? Prosim, prosim..... Cool  Kiss Kiss Kiss Kiss

LP  Jana
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #17 : četrtek, 27.05.2004 : 13:49:07 »

Ja mi bi tudi radi imeli kak razpored tega. Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
smravl
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 22


« Odgovor #18 : četrtek, 27.05.2004 : 13:59:28 »

Prosim a bi lahko ti spremljala ta razpored se naprej, ali pa ce to kje na internetu pise?
Ce ja potem mi prosim povej naslov,prosim! Grin
Ce pa ne potem prosim spremljaj razpored, prosim Cheesy


 Grin lp sonja Kiss
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #19 : četrtek, 27.05.2004 : 19:19:21 »

No kar se tiče Yorkijev - če bi ga jaz kupovala bi zagotovo vzela rodovniškega (saj ne da imam kaj proti nerodovniškim - saj sem tudi sama mislila prvo vzet takšnega - samo mi sedaj ni žal da ga nisem).
No meni osebno so najlepši YORKIJI ** - poglej na njeni spletni strani - mogoče tudi tebe prepričajo (mene zagotovo so) -
**



*
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #20 : petek, 28.05.2004 : 12:08:37 »

bom probala zrihtati raspored, če obstaja. Drugače bom pa probala sproti obveščati kolko se bo dalo.

Jaz bom tam to sobot po 13. uri z mojo Taro. Sedaj je stara štiri mesce in pol, ima rodovnik, mama je bila ful lepa pa bomo videli kaj bo ratalo z nje Smiley
Sicer se pa dobro razumeta z Lady- naša bernardinka in mislim da bo kar prevzela nadzor pri hiši Smiley
Nely a pripelješ ti tudi svojo kužiko pokazati v soboto?
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #21 : petek, 28.05.2004 : 12:25:43 »

Jaz nimam YORKIJA (žal)!!!

So mi pa vedno bili všeč  Cheesy
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #22 : petek, 28.05.2004 : 19:04:21 »


Jaz bom tam to sobot po 13. uri z mojo Taro. Sedaj je stara štiri mesce in pol, ima rodovnik, mama je bila ful lepa pa bomo videli kaj bo ratalo z nje Smiley
Sicer se pa dobro razumeta z Lady- naša bernardinka in mislim da bo kar prevzela nadzor pri hiši Smiley

Iiiiiiiii a potem si se le odločila za yorkija?  Cheesy Kako pa paše skupaj z Lady? A se nič ne bojiš, da bi jo Lady pohodila? Jaz bi se tega najbolj bala.

Kot lastnica bernardinke upam, da se Lady ne bo dala in da Tari ne bo prepustila nadzora pri hiši  Wink Tongue!

Lp jana
Logiran
Petja
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #23 : petek, 28.05.2004 : 21:57:06 »

NELY, mi lahko poveš kako se potem pride do tega kužka? Je potrebno it na Češko ponj ali kako? Kakšna pa je približna cena? (stran trenutno ni dosegljiva in me preveč firbec matra, da bi počakala Wink)
Logiran
Petja
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #24 : petek, 28.05.2004 : 21:59:53 »

Zanima pa me še nekaj. Povsod pri predstavitvi piše, da je velikost teh kužkov 20-30 cm, neka gospa pa ima kužka, ki je še malo manjši. Zanima me, če se da izvedeti kolikšen bo kužek ko ga kupuješ. Saj mogoče je malo čudno vprašanje, samo jaz bi rada imela tistega malega, pa bi se rada prepričala, da ne bo prveč zrastel.
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #25 : petek, 28.05.2004 : 22:02:12 »

NELY, mi lahko poveš kako si potem prišla do tega kužka? Si šla na Češko ponja ali kako? Kakšna je pa bila približna cena? (stran trenutno ni dosegljiva in me preveč firbec matra, da bi počakala Wink)

Nely nima yorkija. Roll Eyes Tongue

Citat
Zanima pa me še nekaj. Povsod pri predstavitvi piše, da je velikost teh kužkov 20-30 cm, neka gospa pa ima kužka, ki je še malo manjši. Zanima me, če se da izvedeti kolikšen bo kužek ko ga kupuješ. Saj mogoče je malo čudno vprašanje, samo jaz bi rada imela tistega malega, pa bi se rada prepričala, da ne bo prveč zrastel.


vnaprej ne moreš vedeti. Lahko sicer predvidevaš(glede na mamo in očeta), a vedeti pa ne moreš.  Wink


LP
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #26 : sobota, 29.05.2004 : 08:30:23 »

NELY, mi lahko poveš kako se potem pride do tega kužka? Je potrebno it na Češko ponj ali kako? Kakšna pa je približna cena? (stran trenutno ni dosegljiva in me preveč firbec matra, da bi počakala Wink)

Glej - jaz sicer nimam YORKIJA - sem samo povedala da so mi tile zelo zelo všeč - ima zelo dobre psičke (rastavne mislim) - drugače je gospa iz češke občasno pa tudi v BIH - mislim pa da če bi si želela njenega YORKIJA - glede na to da veliko hodi po svetu na rastave - mislim da bi ti ga tudi na rastavo lahko pripeljala!

Kar se pa tiče njene spletne strani - pa poskusi, ko vstopiš izbrati češki jezik, ker tista druga varianta zafrkava (na češkem linku pa dela kot mora)!

Sem se pa sama zanimala glede YORKIJEV - pa so mi rekli da so cene rodovniških od 800 evrov dalje - upam da sem kaj pomagala!

Lep pozdrav
Logiran
NATI
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 305


« Odgovor #27 : sobota, 29.05.2004 : 08:54:57 »

Hojla Petja,

Sama sem imela yorkija in je bil zlat kužek. Če se odločiš zanj, ti bo zagotovo všeč. To so srčni in pogumni kužki, pravi terierji.

 Pred več deset leti so bili moderni mikro yorkiji in takrat je bil moj z 21cm plečne višine in 2,5 kg kar konkreten Wink
Njegov očka je imel komaj 1,2 kg in je izgledal res kot kakšna igračka...Poznala pa sem tudi psičko, ki je odrasla tehtala 700g in je lahko sedela v dlani odraslega človeka.No po drugi strani pa obsojajo tudi 5kg težki yorkiji. Velikost lahko le predvidiš, ne moreš pa zagotovo vedeti.

No opažam pa v zadnjih letih, da se na razstavah pojavljajo večji yorkiji tam okrog 25cm visoki in težki do 3 kg. Mini yorkiji so imeli tudi precej zdravstvenih težav (odprte fontanele, sploščene sapnike) ipd...zato zdaj vzrejajo malo večje yorkije.

Lepe yorkije ima tudi gospa ** Lahko si jih ogledaš na njeni spletni strani
**

Lahko pa pokukaš tudi na mojo spletno stran, kjer boš našla nekaj informacij o yorkijih in povezav na druge spletne strani**

Če te zanima še kaj o yorkijih pa le vprašaj

Lp,
Nati


Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #28 : ponedeljek, 31.05.2004 : 10:18:09 »

Bina, Lady in Tara se razumeta kar vredu, jaz ko sem doma včasih pustim Taro kar zunaj pri Lady da ona pazi na njo, pol pa ji Tara grize rep in jo gnjavi. Čeprav za enkrat še ne upa biti preveč pogumna samo če ji kaj ne paše takoj renči na Lady:) Res sta dobre skupaj.
Mene je tudi strah da bi jo pohodila, ker je skoz pod nogami, vendar zgleda da Lady nekako čuti kja mora stopiti ker jo do zdaj še ni pohodila:)

Logiran
Petja
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #29 : ponedeljek, 31.05.2004 : 13:01:28 »

NATI, a potem se teh tako kot ti praviš mini Yorkijev ne da več dobiti, glede na to, da večina goji večje? Je mini yorker uradni naziv le-teh, da bom vedela, ko bom spraševala za te kužke.

Hvala za informacije Grin
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 187   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines