mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:35:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Značaj, čustva in strahovi  |  Tema: Dvigovanje majhnih psov - strah lastnika?
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dvigovanje majhnih psov - strah lastnika?  (Prebrano 24048 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #60 : petek, 04.10.2013 : 20:41:00 »

Mačja, jst sem čist ponosna nate - obvladaš!  Ti si po moje že od rojstva tud Pasja, sam tega nisi vedla prej.  bravo Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #61 : petek, 04.10.2013 : 21:44:21 »

Moje mnenje je da dvigovanje psa v primeru da clovek oceni da je njegov manjsi psicek v nevarnosti, je povsem avtomatska reakcija, pac svojega psa zelis zascititi pred nevarnostjo.. Jaz Poppyja do sedaj se nikoli nism dvignila sem pa vedno v pripravljenosti ce se mu priblizuje kak sumljiv pes. Svojcas po tem ko je bil Boni napaden sem tudi jaz sabo nosila poprov sprej.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #62 : sobota, 05.10.2013 : 08:09:02 »

Sem že hotela napisat v podobno temo, pa bom kar v to, na nek način je podobno. Nevzgojen pes in še bolj lastnik. butnglavc

Sestrična in njen fant sta se sprehajala po gradu s privezanim (kvazi) jack russlom. Do njega prileti odvezan pes enake velikosti in mu teži, nisem ziher, če se nista celo tepla. Sestrična nato reče lastniku, da bo plačal kazen, če bo njegov pes odvezan in skakal v druge. Tip pa hoče v tistem trenutku žensko, ki ima btw. 40 kil, na gobecShocked Shocked Shocked Ona se izmakne, ampak se potem vmes postavi njen fant, ki ga tisti tip mirno tepe, mu razbije očala in telefon. Baje, da ju je ločila neka druga mimoidoča ženska.  wtf wtf wtf
Niso pa klicali policije, kar bi jo jaz takoj, če bi me nekdo iz lepega hotel na gobec in mam dejansko za to priče. Huh

Zdaj me najbolj zanima kdo je to bil, da smo ostali sprehajalci na gradu lahko malo pozorni. jezen
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #63 : sobota, 05.10.2013 : 10:37:29 »

No bom se jaz povedala take podobne stvari se dogajajo tudi v Grosuplju. Enkrat greva lepo mirno z Bonijem na sprehod. Boni je bil privezan. Kar prileti proti Boniju spuscen ravno ta jack russel terrier. In kao da ga bo ugriznil. In jaz tko brcnem mal proti psu. Nism se ga nic sploh dotaknila sam tko da se je mal prestrasil in odmaknil. Kar pritece do mene njegov besen lastnik in mi pravi da me bo na gobec ce bom njegovga psa brcala. Ej totaln idiot. Sem mu rekla pol naj ima psa ce je popadljiv na vrvici in sla naprej. No in zadnjic se pa isti pes zakadi v Kylieja in ga celo ugrizne ampak mu nic ni blo sam sop dlak mu je izpulil. Ljudje so res cist brezobrazni. Lips Sealed  Angry
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #64 : sobota, 05.10.2013 : 11:18:36 »

Žužka, res škoda, da niso klicali policije. V takih primerih bi jo pa res morali!  Undecided
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Značaj, čustva in strahovi  |  Tema: Dvigovanje majhnih psov - strah lastnika?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines