mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 06.06.2024 : 02:14:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 318 319 320 321 322 [323] 324 325 326 327 328 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 308404 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Poker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


WWW
« Odgovor #4830 : četrtek, 21.05.2009 : 10:37:38 »

To so pa res dobre novičke,ja končno. Zdaj pa uživita maximalno:)
Logiran
maliyoda
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #4831 : sobota, 23.05.2009 : 16:52:59 »

Zanima me, ali kdo ve karkoli o vzredilteljih francoskih buldogov - ******? vsepovsod najdem samo 2 psarni v Sloveniji, ******ni omenjen nikjer.
Hvala!
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #4832 : sobota, 23.05.2009 : 17:03:15 »

maliyoda, na mojpes.netu sodelujeta le dve psarni. Tukaj poglej kateri dve:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,11593.0.html
Logiran

maliyoda
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #4833 : sobota, 23.05.2009 : 17:20:15 »

@ kaja - te dve psarni ze poznam, z gospo Kojek sem se ze pogovarjala na eni izmed razstav, zato me pa ravno zanima se mnenje o tistih drugih vzrediteljih, ker bodo imeli leglo psickov in ne bi rada po domace povedano "mimo pihnila"... skoda, da ne dopuscate debat o drugih vzrediteljih, bi bilo marsikomu v veliko pomoc. Po drugi strani pa res ne poznam "politike", kdo je lahko omenjen in kdo ne, zato nobene kritike z moje strani.
Logiran
Poker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


WWW
« Odgovor #4834 : nedelja, 24.05.2009 : 09:34:04 »

Ellow!

Anchy,ne dolgo nazaj si izrazila željo, da bi rada spoznala moja dva navihančka. No pa je bil Bonbon ta teden cepljen ,tako da lahko oba spoznaš.

Ip
Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #4835 : nedelja, 24.05.2009 : 10:55:06 »

Alo!

Mirela, v tem času sem malo razmišljala in mislim, da se midve že tako ali tako poznava (Arena...Huh).

Seveda sem totalno za akcijo, kdaj imate kaj časa?

LP

Ana
Logiran
Poker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


WWW
« Odgovor #4836 : nedelja, 24.05.2009 : 11:01:00 »

Ahahah zdaj si me pa res nasmejala in kako je svet majhen Smiley . Ja arena, moj drugi dom, sej ne morem verjet. Časovno pa takole danes po 18h ali pa od srede naprej popolden.
Sicer ti posredujem mojo telefonsko *** pa greva v akcijo z najinimi buliji Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4837 : nedelja, 24.05.2009 : 11:05:59 »

... skoda, da ne dopuscate debat o drugih vzrediteljih, bi bilo marsikomu v veliko pomoc. Po drugi strani pa res ne poznam "politike", kdo je lahko omenjen in kdo ne, zato nobene kritike z moje strani.

Zakaj bi pa morali marsikomu pomagati? Saj mora odgovoren nakup psa izvesti vsak kupec sam. K odgovornemu nakupu zagotovo ne spadajo subjektivna mnenja tega ali onega neznanca, temvec lastna spoznanja. Pot pod roke (telefon, mail) in noge (obisk kaksne razstave, vzrediteljev - vseh po vrsti ...), nekaj lastne objektivnosti in obcutkov, veliko poznavanja "pravil" v vzreji, v povezavi z rodovniki, spoznanja o pasmi (zdravje, karakter, linije ...), pa bo takoj jasno, od koga je za kupiti psa in kaksnega.

Tukaj ni dovoljeno nikakrsno podajanje mnenj o vzrediteljih. Le-ti lahko sami sodelujejo, ce zelijo. Ce ne zelijo, se o njih ne pise, ne lepo in ne grdo. Predvsem zaradi subjektivnosti vsakega posameznega uporabnika interneta in teh strani. Kar hitro se namrec zgodi, da osebek, ki pri vestnem vzreditelju ni dobil psa zaradi lastne nepostimanosti, pa tega vzreditelja hitro spljuva po dolgem in pocez, ali pa kupec, ki je na horuk kupil pri steparju, na vse pretege hvali le-tega.

Tisti vzreditelji, ki ne delujejo po moralnih in formalnih vzrejnih pravilih, ne morejo na nikakrsen nacin sodelovati na mojpes.netu, ne z oglasevanjem in ne s pisanjem o vzreji.

Za dogovore o srecanjih je na voljo rubrika srečanja, kjer so dovoljeni kontaktni podatki.
Logiran

Poker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


WWW
« Odgovor #4838 : nedelja, 24.05.2009 : 12:39:04 »

Ekola pa sem odprla na rubriki srečanja temo srečanje bulijov Anchy, da se zmeniva pa potepanje:)))
Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #4839 : nedelja, 24.05.2009 : 15:56:07 »

Kuba se odlično razume z otročki, posebaj s Kajo.

Tukaj Kuba Kajo pelje na sprehod:
http://www.shrani.si/?k/tn/NTK01ld/mov01191.mpg

lp
Logiran
Poker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


WWW
« Odgovor #4840 : ponedeljek, 25.05.2009 : 09:20:49 »

No pa smo doživeli srečanje z Anchy &Kubo. Prov fletno je bilo,Kubica je živ flegmatik glede na druge pse ter zelo prisrčna.
Upam da ponovimo,slike pa pridejo pošljem link.

Ip
Logiran
Kamsi
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #4841 : ponedeljek, 25.05.2009 : 11:07:57 »

No pa bom še jaz malo sodelovala v tem čveku, do sedaj sem kar dolgo samo spremljala forum, tokrat pa bom lahko podala svoja doživetja s svojo psičko, ki jo dobim čez 4 tedne in že komaj čakam, da ta čas mine in se naseli v nov dom.
Upam samo, da se bo lahko navadila na vožnjo.
Zanima pa me kakšni ljubitelji vode so vaši frenchiji?
Logiran
Poker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


WWW
« Odgovor #4842 : ponedeljek, 25.05.2009 : 15:37:21 »

Uuuu me veseli, da prihaja novi buliiii.

Jaz bom povedala ,da moj franci Poker ni glih navdušen nad vodo, Bonbon pa veselo na delo čofota:))). No sicer je pa Kuba pokazala Pokerju kako zabavno zna biti,sam on še vedno reče plavanje odpade:))))). Čim več v Kubini družbi, se bo pomoje nalezel tega a ne Anchy:))))
Logiran
hadi
novinec
*
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #4843 : ponedeljek, 25.05.2009 : 17:30:13 »

No pa bom še jaz malo sodelovala v tem čveku, do sedaj sem kar dolgo samo spremljala forum, tokrat pa bom lahko podala svoja doživetja s svojo psičko, ki jo dobim čez 4 tedne in že komaj čakam, da ta čas mine in se naseli v nov dom.
Upam samo, da se bo lahko navadila na vožnjo.
Zanima pa me kakšni ljubitelji vode so vaši frenchiji?

No včeraj smo bili tudi mi z Ozzyjem prvič na naši čudoviti Kolpi. na začetku sem mislila, da se bo bal vode vedar že ko sem sama stopila v vodo je bil že za menoj. najprej je le čofotal po vodi kasneje pa se je opogumil in zaplaval!!!!!! res zaplaval. Bil je res lep prizor. uživali smo.
zdaj pa veselo vsak dan gremo na Kolpo.

lp
Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #4844 : ponedeljek, 25.05.2009 : 21:55:27 »

Ja, Kuba res obožuje vodo v teh vročih dneh, vsaka večja lužja, pa je že notri! Se prav fino ohladi Smiley

Tudi Poker se je malo omehčal, ko je videl Kubo, kako se valja v potočku sredi Tivolija....Smiley

Kolpa pa Kubi ni bila ravno preveč pri srcu - najbrž preveč mrzla!:)

Mirela, se vidimo kaj čez vikend!!

LP
Logiran
Strani: 1 ... 318 319 320 321 322 [323] 324 325 326 327 328 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines