mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 13:18:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 327 328 329 330 331 [332] 333 334 335 336 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 305912 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
hadi
novinec
*
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #4965 : petek, 25.09.2009 : 12:25:52 »

Tudi mi se že dolgo nismo oglasili. Danes Ozzy praznuje rojstni dan in to 1. tako da mu popoldne pripravljamo poslastico in dooooooolg sprehod. Drugače pa je razigran, vesel in zdrav kuža.

Vse najboljše tudi pokerju-bratcu!!!!!!!! Wink
Logiran
majha
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #4966 : sobota, 26.09.2009 : 08:47:06 »

Pozdravljeni

Ker vsi veste dosti več kot jaz me zanima lai velja trditev prodajalca v Mr.Pet da obstaja posebej hrana za FB in ki naj be tudi preprečevala napenjanje naših bulijev? Sam sem v dilemi ker Eukanuba s katero hranimo našo Gano zelo napenja in smo po nasvetu veta začeli tudi z namakanjem hrane saj je imala naša psička težave z dosti zraka v črevesju. Drugače pa z blatom ni težav saj je primerne trdote.

LP Dvaorin
Logiran
hadi
novinec
*
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #4967 : ponedeljek, 28.09.2009 : 11:51:59 »

Pozdravljena, majhna!

Tudi mi smo z Ozzyjem imeli enake težave z napenjnjem in neprijetnimi vonjavami. Tako smo letos na morju spoznali vzrediteljico FB iz Nemčije, ki nam je svetovala hrano posebej za njih in proti napenjanju. Hrana je od Royal Canina, imenuje se bulldog 24 adult-ker je naš star 1. leto, drugače pa imaš tudi junior varianto. Je pakiranje 3 kg in briketi so večji. Gor je naslikan sicer angleški buldog venda naj te to ne zmede. Zdaj uporabljamo to hrano 3.tedne in opažamo, da se je stanje veliko izboljšalo. Ozzy pa jo obožuje. Tudi eukanuba ima podobno hrano za prebavo. Mislim, da je diagestive stomach- tako nekako vendar smo se mi odločili za Royal canin.

Moraš pa hrano uvajat postopoma.
Poskusi pri nas se je obneslo.  Wink
Logiran
Poker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


WWW
« Odgovor #4968 : ponedeljek, 28.09.2009 : 21:36:47 »

Pozdravljeniiiii!

Poker in Ozzy praznujeta oz. sta praznovala rojstni dan. Jaz priznam ,da sem čisto presrečna, ko vidim svojega bulija,kako se lepo razvija. Ko je bil še čisto majhna kepica in zdaj ko je ogromen Smiley .
Hadi neboš verjela, prejšno sredo sem bila v Novem Mestu. Sem imela predstavitev in sem zmešano iskala tvojo telefonsko in jo nisem najdla,da bi te poklicala in končno spoznala. Seveda čez teden dni, se ponovno prikažem v Novem Mestu in,če boš imela čas, se lahko nameniva za pijačko.

Happy B-Day za Ozzyja Smiley


Piksi kako napreduje?
Logiran
Matejka
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #4969 : sreda, 30.09.2009 : 08:56:02 »

Zdravo!

 Obstaja tudi hrana Royal Canin prav za frenčije. Sama sicer nimam tega psa, sem samo videla reklamo.

LP
Logiran
majha
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #4970 : sreda, 30.09.2009 : 12:52:35 »

Pozdrav

Hadi najlepša hvala za nasvet iz prve roke. Sem tudi gledal to hrano pa me je zmotil angleški buldog na sliki. Bom absolutno probal !!!

LP Davorin
Logiran
Poker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


WWW
« Odgovor #4971 : sobota, 03.10.2009 : 14:41:51 »

Pozdravljeni!

Danes sem spoznala nove pečene lastnike francoskih bulldogov. Sicer bila sem v Mr.Pet-u in kot zakleto,so bili franciji v trgovini. Wiiii kak so lepi,pupani so.

Zdaj pa k bistvu, v nedeljo je DAN ŽIVALI. Dogodek se bo odvijal v Tivoliju, ki se prične ob 12h. Srčno vabljeni in v upanju ,da bo čim večje število frencijev. A seveda Poker&Bony&jaz smo prisotni na tem dogodku.

LP
Logiran
julci
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #4972 : sobota, 03.10.2009 : 21:18:17 »

Kako je kaj s Tibo?
Logiran
Poker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


WWW
« Odgovor #4973 : nedelja, 04.10.2009 : 17:37:54 »

Pozdravljeni!

Ker smo danes preživeli dan v Tivoliju in je bil in je še DAN ŽIVALI,smo srečal kar nekaj francoskih buldogov. Poslikala sem jih nekaj,tako da vam posredujem link za slike pa si oglejte http://poker.moj-album.com/
Priznam ,bilo je toplo in sončno,med tem ,ko so se pridno in veselo igrali naši buliji:))))

Julci vsi spasujemo po Tibi vendar ne dobimo odgovor,če najdem telefonsko jo pokličem in vprašam,ker me res zanima kako ji gre mislim obema

Lp Mirela!
Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #4974 : ponedeljek, 05.10.2009 : 11:51:50 »

Živjo Mirela,

že dolgo se nismo videli!!

Tamau je pa zrastu, ane? Smiley Vidim da ima alergijo na prsnem delu? A kaj veš na kaj je alergičen?

Drugače sva bile tudi midve s Kubo včeraj v tiolviju, ampak šele malo pred drugo uro! Tudi sama sem srečala 3 frenchije! Moram rečt, da so vedno bolj popularni! Smiley

lp,

Ana
Logiran
Piksi
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #4975 : torek, 06.10.2009 : 14:42:29 »

Dragi moji prijatelji, hvala ker ste mislili na mojo Tibiko in bili sočustvovalni z menoj.

Tibika je včeraj prišla po celem mesecu zdravljenja domov in ne znam opisat solz sreče in hvaležnosti, da imava še eno priložnost. Vmes med zdravljenjem smo že vsi obupali in dr. Matkotu se je na koncu posrečilo. Na koncu je poiskušal še zadnjo možnost: sam ji je uničil oz sesul imunski sistem in slednje je omogočilo, da je le ta prenehal napadat zdravo črevesje. V tej sami situaciji ji je pričel na novo dajat zdravila in Intestinal hrano (upam, da sem prav napisala).  Od tistega trenutka dalje, gre vse na boljše. Po 10 dneh kaka 2-3x na dan, trdi kakec, dlaka se ji sveti .... ko sem jo dobila nazaj je skoraj nisem prepoznala, tako zdrava in lepa ni bila še nikoli, da ne omenjam dlake, ki je bila raskava in trda.

Sedaj pazim, da se ne prehladi ali podobno, ker je imunski sistem oslabljen, predvsem pa je ista situacija kot pri Jani. Ne sme pobrati iz tal popolnoma ničesar. Po celi Ljubljani sem iskala nagobčnik, ga ne dobim in res sedaj kličem čevljarje ali podobno, kdo bi mi ga lahko naredil.

Tibika moja je trenutno presrečna, samo, da je doma. No in potem sem zopet jokala, ko je še isti dan videla svoja najboljša pasja prijatelja, kaj takega , ljubezen , sama ljubezen!

Mislim, da ne rabim opisovat, da se ne premkneva niti za 1m druga od druge in je na sporedu samo crklanje in veselje.

Hvala vam za vse tiste trenutke nemoči, ko ste držali z menoj, bilo je toliko solz Sad
Definitivno je pa tukaj sam g. Dr. Matko, ki jo je rešil in še kar tuhtam in tuhtam kako naj se mu zahvalim.

Topel objem od mene in Tibe.

Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #4976 : torek, 06.10.2009 : 14:50:05 »

Super! Smiley

Zdaj bosta vse nadoknadili... Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4977 : torek, 06.10.2009 : 14:54:11 »

Piksi, sem tudi jaz zelo vesela, da gre Tibi na bolje in vama zelim, da bi cas, dokler ne bo povsem v redu, hitro minil.
Medtem pa res poskrbi, da ne bo mogla dobiti nicesar, kar bi ji skodovalo. Tudi takrat, ko bo morda pri kom v varstvu. Vsi vemo, kako nekateri ne morejo gledati prosecih pasjih oci, pa se hitro znajde v gobcu kaj prepovedanega.
Nekoliko tezje bos najbrz drzala njen gobec od tal, kot je bilo pri nasli Luni, saj je Tiba nizja in bos tezko ves cas sklonjena.
Ti posljem na mail, kam se obrni za usnjen nagobcnik. Wink
Logiran

Piksi
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #4978 : torek, 06.10.2009 : 15:11:44 »

Jana dobila in sedaj takoj kličem.
Je bila prehuda izkušnja tole, da dovolim eno drobtino da jo pobere iz tal, pa četudi moram po kolenih za njo hodit Smiley

Tako sem srečna, da bi vas vse kar objela. Hvala, hvala  - sej ni besede, da bi lahko izrazila mojo hvaležnost.
Logiran
julci
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #4979 : torek, 06.10.2009 : 22:11:34 »

Piksi  o kako lepo je bilo tole prebrat takšne novice, res sem vesela. SUPER za vaju zdaj pa le uživajta.No vidiš, da je blo vredno poskusit še pri dr. Matku, a ne?
Logiran
Strani: 1 ... 327 328 329 330 331 [332] 333 334 335 336 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines