mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 07:49:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 328 329 330 331 332 [333] 334 335 336 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 305884 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4980 : sreda, 07.10.2009 : 07:12:37 »

Sem potiho spremljala tole temo in res sem vesela in vama privoščim, da vama je uspelo!!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4981 : sreda, 07.10.2009 : 07:19:01 »

Res super  Kiss Kiss Kiss Cheesy
Logiran
Li Mei
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #4982 : sreda, 07.10.2009 : 09:21:25 »

Sem potiho spremljala tole temo...

Tudi jaz  Wink
Res fajn, da je psička v redu. Sedaj pa pozabita na pretekle dni in pojdita novim dogodivščinam naproti  Cheesy
Logiran
Piksi
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #4983 : sreda, 07.10.2009 : 14:53:29 »

Hvala vam vsem. Nagobčnik dobim že v petek, tako, da jo bom malo čez igro navajala na tole noviteto. Hvala za takojšnjo informacijo kje naj naročim. Z dr. Matkotom sva redno na vezi, da mu poročam in še čakamo ene preiskave na kaj vse je alergična.
Žal mi je, da prej nisem prišla do njega, vendar vsakič ko ste ga toplo priporočali (in sem takoj vzela informacijo za gotovo) , jo je eden izmed vseh možnih veterinarjev zdravil. Tako da nisem želela sredi procesa menjati veta.  No danes vem, da bi ga lahko in še najboljše bi storila.

Topel pozdrav.
Logiran
Poker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


WWW
« Odgovor #4984 : četrtek, 08.10.2009 : 11:43:53 »

Pozdravljeni!

Piksi prečudovite novice si nam podala in sem vesela za vajuuu  Smiley

Ancy ja full dolgo se nisva videli,upam da v prihodnosti se bova,ja Bony je zrastel full:))).
Bony rad leze pod kamijone Smiley,ki jih imamo in seveda se crna smola prime na njegovo dlako in sem mu morala dlake porezat. Kjub vsemu sem ga dala testirat,ker taka umazanija zna biti porazna in ni na nic alergicen ali kaj podobnega,sva pa prejela kremice in lepo mazem in mu nova dlaka raste. Vsak dan vteram kremo in so rezultati ze:))). Za zdaj se nimam za kaj bat, Ancy hvala za nasvet.
Logiran
Piksi
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #4985 : ponedeljek, 26.10.2009 : 13:23:25 »

Živijo,

Z veseljem vam sporočam, da po dveh tednih je Tibika super. Pridno nosi nagobčnik vsakič ko je spuščena, vendar jo imam vseeno na učeh, da jo učim držati smrček gor Smiley
Pridno je tiste zanič brikete in zaenkrat mi je uspelo, da ni nič spravila v želodček razen njeno hrano. Pazim zelo.
Od kar sem jo dobila nazaj ima dve novi zadevi; blazno me čuva kar naprej in če jo pustim za kratek čas samo, gre po moje čevlje  - tiste ki sem jih nazadnje nosila, si jih spravi v posteljico in nato zaspi z njimi... he he tale fetiš je popolnoma nov Smiley)

Topel pozdrav od vedno bolj zdrave Tibike in mene Smiley
P.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #4986 : ponedeljek, 26.10.2009 : 13:59:27 »

Kako vama privoščim Smiley
Logiran
Poker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


WWW
« Odgovor #4987 : sreda, 28.10.2009 : 22:28:30 »

iiii kako lepooo Smiley

Piksi kje si kupila nagobčnik,ker bi ga jaz tudi za mojega Pokerja,ker vse  poje kar ni treba. Tok hiter naredi, da tud ne opazim.

Logiran
zormanze
novinec
*
Sporočil: 34


WWW
« Odgovor #4988 : sreda, 09.12.2009 : 15:14:23 »

Živjo
Imam eno "zdravstveno" vprašanje. Naš Din ima v zadnjem času belo-rumenkast izcedek (gnojav) iz penisa (no ubistvu iz prepucija). Bil sem pri veterinarki, ki je povedala, da ima to veliko psov in da nekega ciljanega in specifičnega zdravljenja ni, dala mi je samo neko milo, ki ga razredčim z vodo in potem to mešanico z brizgo vbrizgam v prepucij, da se ščisti.
Po pravici povedano, s to "terapijo" nisem najbolj zadovoljen, zato se obračam na vas. Je kdo že imel podobne težave? Kako jih je rešil?
LP
anže
Logiran
pixy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 86


« Odgovor #4989 : četrtek, 17.12.2009 : 17:57:21 »

Živjo Anže!

Naš Šan ima tak izcedek že 7 let - včasih je bolj, včasih manj intenziven. S tem izcedkom ni nič narobe, dokler ne začne smrdeti. Baje so FBji edini psi (tako sem slišala), ki si ne morejo svojih lulijev polizat in s tem spucat. Zato jaz našemu po vsakem sprehodu, ko prideva domov, poleg tačk obrišem še lulija (pa ne najprej tačke, pa potem lulija Smiley ) in kot rečeno, v vseh teh letih ni bilo nobenih zapletov.
Meni so na začetku tudi dali neko tako milo, sicer so mi rekli, da naj mu samo spiram (ne vbrizgavam), ampak ko sem s tem končala, mu je še vedno kapljalo...
Tako da ti jaz svetujem, da mu ga samo redno čistiš, kakšnih hudih posegov pa jaz ne bi delala.

Ana
Logiran
Poker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


WWW
« Odgovor #4990 : nedelja, 20.12.2009 : 19:26:46 »

Živjooo!

Anže jaz imam dva buldoga samčka in na začetku je tudi Poker imel bel izcedek. Pa sem probala s kamilico,potem z mazilo, na koncu sem ugotovila da je najbolje,ko pridem iz sprehoda,da ga celotnega obrišem,sperem brisačko in še lulija obrišem.

No zdaj en drugega pucata,a kljub temu oba brišem od glave do tačk:D

Mirela
Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #4991 : ponedeljek, 01.02.2010 : 10:28:33 »

Kuba in snezak Smiley Ena roka mu manjka, Kubi je bilo dolgčas Smiley

Logiran
Poker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


WWW
« Odgovor #4992 : sreda, 03.02.2010 : 13:23:49 »

Elow!

Kuba je cist navihano razpoložena pa zelo simpaticnaaaa Cheesy
Mene pa zanima,če med škodi psu? Vsako jutro, dam obema po eno malo žličko medu in sem opazila da več ne smrkata.

Ip Mirela
Logiran
Lobo
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #4993 : sreda, 03.03.2010 : 20:42:54 »

Me neki zanima glede Francoskih buldogov.Zakaj ima moj pes skoz probleme,da ga drugi psi skoz grizejo po gobcu ali pa po ušesih.Ma non stop se najde kakšen pes,ki ga hoče čist pogrizti.Glih včeraj ga je en skalperu po ušesu,tko,da sedaj zgleda ko,da bi ga pobril.Je pa dotalno dobrodušen pes in ga je sama igra in prijaznost pač za 8 mesecev starega ane in je res dobrosrčen nobene agresije nima do drugih psov,tako,da res nevem zakaj? se tolk spuščajo vanga,ker on bi se enostavno samo igral,kar je čisto normalno.So pa to stari in mladi psi vsi ga hočjo pogrizt
Kakšne izkušnje z  tem problemom me zanimajo?
Logiran
Poker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


WWW
« Odgovor #4994 : petek, 12.03.2010 : 15:00:45 »

Zdravo!

Osebno se moja dva med sabo grizeta uhlje na rahlo- nežno, time for play. Zakaj si moja dva, en drugemu grizeta, ja pomoje ,ker je zanimivo, premikajo se, pa še veliki so Smiley

Nimam pa nikakršnih izkušenj, da bi moja dva nekdo grizel po ušesih ali po smrčku. Nevem ali je to zato, ker sta borbena oba in se ne pustita, pa čeprav sta največja klovna in pozitivca.

Včasih ni kriv tvoj pes ampak odziv drugega psa. Če mimo idečemu psu to rata, ker mu tvoj dopušča, mu bo vedno delal. Na tvojem mestu bi probala kontaktirat prijatelja, prijateljico ali znanca, nekoga, ki ima psa, pa veš da je pes vredu in videl odziv. Tako boš vsaj videl kaj je narobe in boš lahko opravil zadevo.

A to med samo igro mu pogrizejo ušesa ali...?
Logiran
Strani: 1 ... 328 329 330 331 332 [333] 334 335 336 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines