mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 08:00:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Klima v avtu - da ali ne?
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Klima v avtu - da ali ne?  (Prebrano 11524 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #15 : petek, 28.10.2005 : 14:18:56 »

Psica se vozi na zadnjih sedežih - daljše razdalje, na krajše pa jo vzamem k spredi k nogam, kjer veselo gleda skozi odprto okno.

Sprva sem se bala da bi si prehladila oči, uhlje itd, toda do sedaj še nismo imeli teh problemov.

Sicer pa se najraje hladi med vožnjo,tako, da gleda skozi okno.

Zaenkrat nismo še imeli težav s prehladi.

Na splošno odsvetujejo to, da bi pes gledal med vožnjo skozi okno ven (da ima glavo zunaj). Sicer ne vem točno zakaj, mislim da (tudi) zaradi vnetij, pa ker je bilo že več primerov, ko se je promet zgostil in je psu glavo odtrgalo (zaradi kakšnih tovornjakov).  Undecided
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #16 : petek, 28.10.2005 : 14:39:02 »

Jaz sem imela enkrat odprto zadnje okno (največ dva cm), naslednji dan sva morala iti k veterinarju zaradi prehlajenih oči.
Logiran
metka_21
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #17 : četrtek, 25.12.2008 : 10:24:05 »

Čaw!
Jst že več kot dve leti vozim svojga psa v avtu.Na začetku sva mela avto,ki ni imel klime.Pa se spomnem,kok je blo psu vrože-dihu je ko zmešan.Zdej mava pa avto s klimo,naštimava tko,da ne piha v psa (sede na zadnjih sedežih) pa je.Za moje pojme je bolj imet klimo kot pa ne.Če psu ne bi pasal,se bi že umaknu,da ne bi pihal v njega.Moj se zmeri naštima,da piha vanj.Pa nisem imela nobenih problemov glede tega nap.,da se bi prehladiv al pa kej tazga.Doma imamo tud klimo (zadnje 2leti) pa mu tud paše,k piha vanj.Prej je nismo mel,pa vem kok mu je blo vroče sploh,k ma dovgo dlako.Za moje pojme je dobro imet klimo. lp.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Klima v avtu - da ali ne?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines