mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 23:57:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: zapustil nas je naš fan-ek
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: zapustil nas je naš fan-ek  (Prebrano 7236 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
samota
novinec
*
Sporočil: 23


WWW
« : četrtek, 13.08.2009 : 13:58:39 »

rabila sem čas, da napišem nekaj vrstic za našega zlatega Fan-eka, ki nas je pred kratkim zapustil oz.za večno zaspal v 11.letu starosti.Bil je lep del mojega življenja, bila sem srečna z njim, on pa z mano-nami.Ne morem se sprijaznit in pomirit,da mojega Faneka ni več,tako, da ko to pišem mi solze kar lijejo.Prekletstvo je bilo,da sva bili v družini jaz in pa hčerka njega preveč navezani, zato pa je zdaj takšno trpljenje, še posebej pri meni. Včasih mi se zdi, kot da ni resnično odšel, da se bo vrnil iz vrta,kamor sta z možem redno vsak dan zahajala, zdaj pa je revček mali tam pokopan, kot, da je čakal, da je tam zaspančkal za vedno. Fan-ek moj nikoli več ti ne bomo dajali tvoje paprike, ki si jo tako rad jedel. Del mene je šel z mojim kužekom. Radi smo te imeli in ti si nam to vse vračal. Redko kdaj je naneslo, da si bil sam doma, stalno smo zorganizirali, da je bil nekdo s tabo,ker pač nisi bil rad sam. V zadoščenje mi je vsaj to, da si imel pri nas zares lepo življenje in posvečali smo ti veliko pozornosti. Fan-ek nikoli te ne bom pozabila oz. te ne bomo pozabili, vedno boš ostal v mojem srcu, kaj bi dala, da bi te lahko še imela, te pobožala po tvoji lepi beli dlakici, bil je namreč maltežan. Za teboj je ostala velika praznina in pa ostali so nam samo lepi spomini nate. Hvala ti za lepe nepozabne trenutke, ki smo jih preživeli s tabo. Bil si naš prvi kužek, ki si nam še posebej meni pokazal,kako lepo je imeti rad živali,saj ti vse vračajo. V MIRU POČIVAJ.Tvoja mamicaNada,Anita,Štef in Gogi
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #1 : četrtek, 13.08.2009 : 14:12:18 »

Iskreno sožalje..
Fan-ek pa pravzaprav ni resnično odšel..in nikoli ne bo odšel. V vaših srcih se je zasidral in bo tam ostal za vedno.
Ko pa bo prišel čas za to, pa se boste vsi skupaj ponovno igrali v večnosti.. čas celi rane...
Držite se, Fanek, ti pa pozdravi mojega Mukija in vse ostale tam gori Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2 : četrtek, 13.08.2009 : 16:26:08 »

Iskreno sožalje tudi od mene. Cry

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3 : četrtek, 13.08.2009 : 19:10:07 »

Iskreno sožalje! Cry Cry Cry
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #4 : petek, 14.08.2009 : 10:11:08 »

Iskreno sožalje.  Cry
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5 : petek, 14.08.2009 : 12:02:44 »

Sožalje.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #6 : petek, 14.08.2009 : 13:38:56 »

Sožalje.
Logiran
samota
novinec
*
Sporočil: 23


WWW
« Odgovor #7 : sobota, 22.08.2009 : 20:47:32 »

Hvala vsem. Iz dneva v dan ga vse bolj pogrešam, ne da se opisati bolečine, ki jo čutim. Jaz mislim,da vsakdo, ki je to doživel razume.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #8 : sobota, 22.08.2009 : 20:50:25 »

Sožalje Cry
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #9 : nedelja, 23.08.2009 : 04:53:32 »

samota, sožalje tudi z moje strani... Cry
Fan-ek, pozdravi mojega Triškota gor na mavrici. Kiss
Logiran
samota
novinec
*
Sporočil: 23


WWW
« Odgovor #10 : četrtek, 10.09.2009 : 20:15:31 »

danes bi bil moj fanek star 11let, a je žal pred 4 meseci poginil, saj njegov srček ni več vzdžal, kljub temu, da si tako rad živel z nami, si se od nas poslovil za večno. Fanek moj zlati dnevi, meseci minevajo, bolečina ostaja ista.Najhujše mi je, ko pridem domov in me več ne pričakaš, dostikrat se ne morem obvladati in na glas jočem, zelo zelo te pogrešam in te bom vedno.Počivaj v miru, nekoč pa se zopet srečava. Tvoja Nada, ki te neizmerno pogreša. 
Logiran
samota
novinec
*
Sporočil: 23


WWW
« Odgovor #11 : sreda, 28.04.2010 : 20:45:46 »

Dragi naš Fanek minilo je že 1 leto odkar si nas zapustil. Pravijo, da čas celi rane, na nek način je res, ampak bolećine ostanejo za vedno. Na našem vrtu, kjer smo te pokopali, so pokukali lepi tulipani, ki smo jih posadili tebi v spomin, zraven je pa figurica angelček, ki te čuva. Fanek vedi, da te zelo pogrešamo, tako polno življenje je bilo s teboj, nič nam ni bilo težko za tebe naredit, samo, da si bil zadovoljen, sedaj pa je takšna praznina, pa čeprav je že minilo 1 leto. Najhuje mi je, ko zunaj vidim tvoje  pasje prijatelje, katerih si se vedno tako razveselil, takrat dobim solzne oči. Zaenkrat se še nisem odločila za drugega kužka, mogoče se še bom, nekje v sebi sebojim ponovnega trpljenja ob izgubi. Fanek počivaj v miru in vedi, da mislimo nate, nekoč pa se bomo zopet srečali.Tvoj Anita,mamica, štef in Gogi.
Logiran
samota
novinec
*
Sporočil: 23


WWW
« Odgovor #12 : sreda, 28.04.2010 : 20:46:58 »

Dragi naš Fanek minilo je že 1 leto odkar si nas zapustil. Pravijo, da čas celi rane, na nek način je res, ampak bolećine ostanejo za vedno. Na našem vrtu, kjer smo te pokopali, so pokukali lepi tulipani, ki smo jih posadili tebi v spomin, zraven je pa figurica angelček, ki te čuva. Fanek vedi, da te zelo pogrešamo, tako polno življenje je bilo s teboj, nič nam ni bilo težko za tebe naredit, samo, da si bil zadovoljen, sedaj pa je takšna praznina, pa čeprav je že minilo 1 leto. Najhuje mi je, ko zunaj vidim tvoje  pasje prijatelje, katerih si se vedno tako razveselil, takrat dobim solzne oči. Zaenkrat se še nisem odločila za drugega kužka, mogoče se še bom, nekje v sebi sebojim ponovnega trpljenja ob izgubi. Fanek počivaj v miru in vedi, da mislimo nate, nekoč pa se bomo zopet srečali.Tvoj Anita,mamica, štef in Gogi.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #13 : sreda, 28.04.2010 : 22:52:27 »

samota, zelo lepo napisano, prepričana sem da je Fanek srečen tam kjer je sedaj in da se bosta nekoč spet srečala..

Fanek.. Kiss Kiss
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: zapustil nas je naš fan-ek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines