mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 00:11:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Plavalka Dee Dee, kuglica Nana in (S)Tinky
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17   Dol
Natisni
Avtor Tema: Plavalka Dee Dee, kuglica Nana in (S)Tinky  (Prebrano 46597 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #210 : četrtek, 24.12.2009 : 21:14:58 »

 Cheesy Kičozice lepe zlate!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #211 : petek, 25.12.2009 : 21:34:37 »

Včeraj smo preverjali kilažo naših mušnisov in rezultati so takšni:

                      Teža                    Starost
STinky ........ 1 kg Smiley               3 mesece
DeeDee ...... 3,1 kg Azn            8 mesecev
Nana .......... 3,5 kg pevka          6,5 mesecev

Kontrola kilaže je bila zato, da bomo lažje vedeli koliko bo kdo dobil pojedine čez praznike.  Tongue
Nana bo očitno lačna. Evil Wink

Btw... STinky se bo kmalu preimanoval v Tinkya, saj smo njegov "naravni" parfum že skoraj uspeli odstranit.  Cheesy   veselje
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #212 : petek, 25.12.2009 : 21:55:07 »

mušnisi... Kiss Kiss Kiss
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #213 : petek, 25.12.2009 : 23:30:46 »

STinky je včeraj pomagal postaviti smrečko

in zaenkrat ne manjka niti ena bunkica.


Res imam pridne muce.  Kiss
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #214 : četrtek, 14.01.2010 : 13:34:05 »

Naj malo osvežim podatke o naših razbojnikih.  Smiley

DeeDee je postala taka crtljivka, da smo vsi takole  Shocked. Vsako sekundico izrabi za cartanje.

Kljub počasnemu prehajanju na drugo hrano ima Nana drisko. Zaradi tega točno ve kaj jo čaka, ko prileze iz wc-a; pranje riti in dlake  Lips Sealed.

Veselo vam sporočam, da naš najmlaši mačkon ni več STinky ampak kar Tinky. Cheesy Mali prijetno diši in ni več sledu o smardu. Je pa taka faca, da ga iščeš. Od prejšnjega tehtanja (25.12.2009) se je zredil za 0,5 kg. Zdaj ima 1,5 kg. Moj upa, da bo res velik mačkon in da bi mu vsaj samozavest zelooooo zrasla, ga je začel klicati Ris Azn
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #215 : četrtek, 14.01.2010 : 13:38:00 »

Kiss Kiss Kiss
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #216 : četrtek, 14.01.2010 : 13:41:59 »

 Smiley  he he. Kako gre pa lipicancu?  Roll Eyes
Driska mala. Upam, da se porihta  Kiss

Moj upa, da bo res velik mačkon in da bi mu vsaj samozavest zelooooo zrasla, ga je začel klicati Ris. Azn

Aja. A on cilja na MC?  Roll Eyes Cool
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #217 : četrtek, 14.01.2010 : 14:30:55 »

Lipicanec je o.k.. Če se sam ne spomniš, da bi ga čohljal, te pride pocukat za rokav in ti namigne kaj bi rad.  Tongue  Najboljši del dneva je takrat, ko se mačke začnejo lovit med sabo, ker se z največjim veseljem priključi.  Grin

Da bomo driskico umirili bomo stopli en korak nazaj in dodajali nove briketke spet le za vzorec in malo več kuhanega.
Mali risasti gaunar bo itak najbolj vesel med vsemi, če bo kuhanega meseka dobil.  Roll Eyes

Če cilja na MC?
Najmanj. 
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #218 : četrtek, 14.01.2010 : 14:56:02 »

Žurka se je loviti. Razen, če si 30 kg pes in ne moreš pod posteljo  Cheesy
Držim pesti, da bo vsaj približek MC  Tongue
 
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #219 : četrtek, 21.01.2010 : 22:08:12 »

Tinkec sporoča, da mu nič več niso uteži med nogami v napoto.  Wink Problem smo rešili prejšnji petek.  Smiley

Mali je Wild one. Ko se on preteguje po stanovanju, vse frči po zraku.  Grin
V naslednjem momentu pa se že carta v naročju in prede na ves glas. Kiss



Zvije se v nemogoče položaje, samo da lahko na nekomu leži.




 Roll Eyes Uživača.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #220 : torek, 22.06.2010 : 22:13:20 »

Ampak tole je pa že višek, koliko prahu v tej temi  Huh  A pr vas mačke ne rastejo, al kako  Roll Eyes  Evil
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #221 : ponedeljek, 28.06.2010 : 09:50:20 »

Mi je kr nerodno ja.  sram
Pa spihajmo nekaj prahu iz te teme, no.  Wink
Sem želela naredit eno malo daljšo reportažo s slikami, pa mi žal še ni ratalo.

Ko bom utegnila objavit slike ne boste verjeli, da so to res naše mace.

Začela bom z Dee Dee ... je tipična črnuhinja in ima svoje nagajive muhe vedno na pohodu. Nagaja če le more, vendar ji je že opozorilo dovolj, da vsak za kakšen trenutek neha s svojimi vragolijami. Njeni momenti čohanja so neizbežni zvečer, ko se spravljamo spat in zjutraj preden vstanemo. Takrat pride na posteljo, zleze pod kovter in ob masaži, ki ji je nudena zaspi.  Kiss

Nana se je iz bunkice prav lepo potegnila v malo bolj izpopolnjeno manekenko. Izredno rada se s tabo pogovarja, Bricu pa mimogrede kakšno prisoli okrog ušes, če je kriv ali pa ne. Njena ura čohanja je največkrat okoli 2 - 3 ponoči. Midva z mojim si jo podajava sem ter tja, ker je ni moč odgnat, ko njo zagrabi. Da naju sigurno prebudi začne zelooo glasno prest že ko vstopi v spalnico in potem za vsak slučaj začne žrtev še lizat, najraje po ušesu, vratu, obrazu,... Jaoooooo  Roll Eyes Zraven še krempeljčki delajo svoje, tako da ti ne gine, da ji daš kar hoče.  Tongue

Tinkič jaooo, on, je pa dec. Točno tako bi ga opisala. Dec! Lumparije za znoret, tam kjer se kaj razbija in uničuje , tam je prvi v vrsti. Ko ga prime (nekajkrat na dan) ne ve kaj bi še ušpičil. Na besedo ne uboga oz. vse presliši (dec pač). Pri nas nimamo več marčesa, ker so uspešno likvidirani eden pa po eden. Za to vestno skrbi naš Tinko. Ima pa nekjaj pasjih genov, ker namreč žogico, ko mu jo vržeš prinese nazaj. In tako se igra kar nekaj časa. Celo Brico se prej naveliča, kot Tinko.
Ampak kar se pa cartanja tiče, pa mu ni para. Ni važno kdo ni važno kje, ko se mora se mora (dec!).  Grin

Slikice pa obljubim, da bodo kmalu.  Smiley
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #222 : petek, 09.07.2010 : 08:48:47 »

danes zjutraj sem doživela šok.
Tinko naš ima tak nagon, da pred njim še mušice nimajo mira. Mulo razbijaški je danes na balkonu ujel malo ptičko. Po mojem posredovanju jo je izpustil in ptičko v šoku smo malo osvežili ji nastavili vodo in jo dali v senčko kamor smrko ne more. Ko si opomore bo lahko odletela. No pravzaprav upam, da si bo. Krila ni imela poškodovana, jo je pa zagrabil in sigurno malo stisnil.
Mojega sem klicala in pravi, da je ptička odletela, da se še zadržuje v bližini hiše ampak, da je bolje.  Smiley

Mulo!
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #223 : petek, 09.07.2010 : 08:54:23 »

o fuj Tinko  Angry
Logiran

Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #224 : petek, 09.07.2010 : 09:42:13 »

Aha, Tinkič se je odločil, da ne bo več dovolil nalaganja praha v tejle temi in bo skrbel za vsakodnevno dogajanje. Upam, da ti je dal s tem kaj mislit, Oxer.  Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Plavalka Dee Dee, kuglica Nana in (S)Tinky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines