mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:48:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Plavalka Dee Dee, kuglica Nana in (S)Tinky
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Plavalka Dee Dee, kuglica Nana in (S)Tinky  (Prebrano 46165 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #240 : sreda, 28.07.2010 : 08:49:34 »

Danes imam IT sindrom.  Tongue 
DeeDee je svoj termin cartanja prestavila na zgodnejšo uro. Nč več ne zdrži do 6h, ampak se sredi noči spomne, da bi jo morala čohat in pride na posteljo budnico prest. Krota mala je tako vztrajna, da če jo daš na ignore te pa začne s taco po nosu in učkah tapkat zraven pa ropoče in mesi na veliko.    butnglavc
A sem pozabla omenit, da ji moram danes nujno krempeljčke postričt. pevka

No tole pomanjkanje spanja se mi počasi nabira in postajam sitna.  jezen

Nana je končno dojela, da lizanje in umivanje sredi noči ne prinese nič bonusov, kvečejmu kakšno pospešitev za skok iz postelje in imamo ponoči mir pred njo. 

Tinko, jaoooo temu je pa tako dolgčas, da resno razmišljam, da bi mu po stanovanju naredila gardaland. Obnaša se kot kakšen najstnik, za njega so vse igrače Boooooooorrrriiinnnnggggg, spanje ponoči je Boooooooorrrriiinnnnggggg, hrana za muce je Boooooooorrrriiinnnnggggg...
Ko mu karkoli govorim, se itak naredi kot da ne sliši. Svoji sostanovalki pa preganja sem in tja po stanovanju, da je cel cirkus.  jezen

 trmoglavka

Nujno potrebujem spanec!!!!
Aja pa najamem pro animatorja za svoje mušnise.  Tongue Delo bi potekalo od 23h- do 6h.  Wink

Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #241 : sreda, 28.07.2010 : 10:36:49 »

 pevka predaja
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #242 : sreda, 28.07.2010 : 11:31:56 »

Nč ne žvižgat.   Angry Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #243 : sreda, 28.07.2010 : 11:32:31 »

 Roll Eyes   Evil  bo ta izbor ok  Tongue
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #244 : sreda, 28.07.2010 : 11:40:58 »

He, he a se zmenimo in prideta vidva spat k nama v stanovanje, mačkone pa naselimo v vajino.  Shocked Grin
Ideja sploh ni tako slaba. Tongue
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #245 : sreda, 28.07.2010 : 11:42:25 »

He, he a se zmenimo in prideta vidva spat k nama v stanovanje, mačkone pa naselimo v vajino. Shocked Grin
Ideja sploh ni tako slaba. Tongue

nekako sem ravno hotla predlagat, da rajši stopita v kompanijo, namesto, da prav pazljivo izbirata smejkote (no - žlehtke bolje rečeno...)
 Wink Grin Tongue

(a sem dobre zbrala?) Azn
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #246 : sreda, 28.07.2010 : 11:47:26 »

Smejkoti so perfektni.  Wink
Tale ideja Moon ne bo šla skozi, ker je zeloooo odvisna od svojih varovancev in ločitev nikakor ne bi prišla v poštev.
Sicer nisem mislila, da za stalno, ampak tko za kakšen dan/noč dva, da se spočijemo.  pevka
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #247 : sreda, 28.07.2010 : 12:49:07 »

Kaj pa če jaz vam pošljem IT-jevca, vi pa meni mačke, pa jaz kar doma ostanem z njimi  Azn
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #248 : sreda, 28.07.2010 : 13:49:57 »

  stop En IT- jevc pri hiši bo kar dovolj, že ta zna bit včasih naporen in si ne predstavljam, da bi bila dva.  predaja
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #249 : sreda, 28.07.2010 : 13:53:44 »

stop En IT- jevc pri hiši bo kar dovolj, že ta zna bit včasih naporen in si ne predstavljam, da bi bila dva. predaja

Se mi je kar zdelo  Grin
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #250 : sreda, 28.07.2010 : 14:02:10 »


Jaz se sprasujem, ce imamo vsi IT-jevca doma in en kup norih mack?  Roll Eyes Evil

Kar se pa nocnih obiskov tice, pa sva se midva ze navadila...ponavadi vsaj 3x na noc vstajam zaradi mack, proti jutru prileti en zacasnik, ki se hoce na vsak nacin po kovter stlacit in bozat, en, ki mi prinese zigico, da naj mu jo mecem, in mi jo, ce ne trzam, zacne na fris metat in en, ki me grize za nos in zraven prede tako nagral, kot da bi biol na ojacevalec priklopljen  Grin

Jah...v vseh teh letih, smo navajeni vsega hudega Smiley
Lahko pa sn support group ustanovimo...ocitno bi bil potreben  Evil

Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #251 : sreda, 28.07.2010 : 14:10:09 »

Sem v obdobju polhanja, ki ga resno ptrebujem in ja vstanem že zaradi sebe nekajkrat na noč. Roll Eyes Sej drugače sploh ne bi bil tak problem, ker samo zaprem vrata od spalnice in je mir, ampak ne vem zakaj imam potem slabo vest.   Huh
Sej ni problem, da nisem navajena, sam včasih pa bi pritisnila kakšen gumb ... Evil
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #252 : torek, 05.10.2010 : 13:57:33 »

 pevka Takole bom spet mal prah popihala dol iz tele teme. Smiley

Ker je jesen pomeni, da pri nas na veliko kuhamo kostanj.
In kaj si lahko pomaga mačka s kostanjem ? Huh
To, da je cel žur kostanj po stanovanju potakat in lovit, to vsi vemo. Spet nekaj novega za pod omaro spravit.  Grin
Poleg mene pri nas še nekdo obožuje kostanj zaradi okusa. DeeDee. Ves čas, ko ga jaz lupim in jem ona sedi ob meni in me buta, da ji odstopim kakšen košček.  Smiley  Prav tako me Brico spremlja pri vsakem gibu, če bo kaj padlo iz mize. Včeraj ga je poskusil tudi Tinky, ki je bil nad njim prav tako navdušen.  vegi
Naši princeski Nani tako kot večina drugih priboljškov kostanj ni po godu in mirno prespi vso tečnarjenje ostalih članov. 


Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #253 : torek, 05.10.2010 : 17:20:17 »

Aha! Pa smo tam - lačni, sestradani, ubogi in zanemarjeni morajo prosjačiti pod mizo Angry
In kaj si lahko pomaga mačka s kostanjem ? Huh
... jah, s kostanjem bore malo, revčki  Tongue s piščančjim bedrom bi si bolj pomagali Evil Tongue ... še posebej Princeska Nana, ki očitno od švohosti niti blizu ne more priti Huh

Kolegi dragi, ne se dat! Ves kostanj pod omaro skrijte, da bo Šefica videla, kaj pomeni pomanjkanje  Grin Tongue

F. in M.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #254 : torek, 05.10.2010 : 20:09:27 »

Lačni in prestradani moramo jest samo briekte, ko se jih pač spomnijo dat.  Sad

Saj mi bi ji vse poskrili/pojedli/destrojali ne samo kostanj, pa šefla vse tako skrbno skriva pred nami, da ji nič ne moremo.  predaja Še za žakelj s hrano je hobok zrihtala, da ne moremo več do nje, ko smo lačni.
DeeDee naša atletinja večkrat na dan prečekira, če je kaj na pultih pustila, pa nč. butnglavc
O hrani, ki ji lahko rečemo hrana pa lahko samo sanjamo. Njen izgovor pa je, da Nana driska po vsaki gurmanski pojedini in če ona ne sme, potem ne dobi nihče.  butnglavc

Heeeellllpppp. Tole je za prijavit. 

Na boljše čase upajoči T., DD, N. in Ago
Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Plavalka Dee Dee, kuglica Nana in (S)Tinky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines