mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 11:29:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Plavalka Dee Dee, kuglica Nana in (S)Tinky
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 17   Dol
Natisni
Avtor Tema: Plavalka Dee Dee, kuglica Nana in (S)Tinky  (Prebrano 46770 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #90 : torek, 20.10.2009 : 20:53:40 »

OK, črno bel = felix - kva pa belo - črn?
V čem pa je razlika?  Undecided
Ali ima belo podlago in črne fleke ali pa črno podlago in bele fleke= "Felix"  Wink
Logiran
Mateja4
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #91 : sreda, 21.10.2009 : 10:01:46 »

Če greste v trgovino in pogledate škatlo od mačje hrane Felix, potem vidite, kakšen je Felix, to je vse Smiley

Sicer pa sem to tudi enkrat sama raziskovala in ugotovila, da je feliks eden od t.i. "tuxedo cats", torej muckov v smokingu, ali pa fraku. Beli po trebuščku in obarvani po hrbtu in tačkah. Na netu sem našla cele skice, kakšni vse so lahko ti "smokingi": taki, da sežejo skoraj do konca tačk, ali pa taki, da komaj pokrijejo hrbet.
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #92 : sreda, 21.10.2009 : 11:57:01 »

A potem je tudi moj Pashko felix, z zapetim frakom pač...  Cheesy
Logiran
Mateja4
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #93 : sreda, 21.10.2009 : 13:47:58 »

Točno tako, missyb, kar oblečenega lubčkaš Smiley
Logiran
avena
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


WWW
« Odgovor #94 : sreda, 21.10.2009 : 17:50:38 »

Kakšna srčka sta! Kiss
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #95 : ponedeljek, 02.11.2009 : 09:31:58 »

Že nekaj časa imam na sumu, da sta Nana in Muri nekaj v sorodu.  Huh
Nana ima po mojem fiksno idejo, da je Lepa Brena. S svojimi zapeljivimi gibi in z nežnim glasom želi pritegniti našo pozornost.  In opažam, da vedno bolj pogosto.  Roll Eyes
Res da je Muriotti operni pevec in so mu bližje arije, Nana pa je bolj turbo folk pjevačica.

Tolaži me zaenkrat to, da so njeni toni bolj mehki in kratki.  Cheesy
Opravo ima že tapravo Cool (dolg plašč pa lepa je tudi full, zaenkrat še rastejo nogice ampak je že zdaj prava misica), za njen slog. Afro

DeeDee pa samo od daleč opazuje zvezniške muhe kuglice Nane. Smiley

Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #96 : ponedeljek, 02.11.2009 : 10:04:28 »

 
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #97 : ponedeljek, 02.11.2009 : 10:25:27 »

 Grin he he, mislim, da ste zadeli na loteriji, ker takšnih pevcev si lahko samo želiš  Smiley
Potem gre to tko, da rataš odvisen od njihovega petja in kmalu si že tako zahteven, da če ne pojejo, ga zapreš v sobo, da vidiš, če je kaj narobe  Roll Eyes. Pri nas se Miša ni nalezla tega in ne poje. Tu pa tam kaj zagruli, tako da je možno, da boste imeli solistko 
Pa nujno je treba najti zvezdniško ime, ker Nana ne more ostati  Wink
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #98 : ponedeljek, 02.11.2009 : 10:52:39 »

Samo pevci vsepovsod... Smiley Pri nas pa vsi s hrapavimi glasovi, bolj brencijo in grmijo, kot pa mijavkajo. Mogoce bi bili pa za kaksno tezkometalno zasedbo bolj primerni  Cheesy Grin

Vsekakor Nana image ze ima izdelan, zdaj pa res rabi se eno tako ful hudo turbo ime, da bo podoba popolna. Potem pa na turnejo  Evil

Pricakujemo prve posnetke  Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #99 : ponedeljek, 02.11.2009 : 10:56:35 »

Nana bi mogla biti Ceca  Grin Wink
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #100 : ponedeljek, 02.11.2009 : 11:36:41 »

Naša Ceca je definitivno solistka. 
Dokaze je težko zbrat, ker je zaenkrat še zelo sramežljiva. Zato resnično upam, da mi jo bo uspelo posnet v akciji.  Smiley

DeeDee ima druge ambicije in talente. Ona je bolj cirkuške sorte.   Grin Je pa faca, ker se zgovarja, ko jo kaj kregam. Prav jezika mi nazaj, opica mala.   Kiss

Smešen je tudi naš Bricko. Stojijo vsi trije skupaj (Nana, DD, Bric), pa mu rečem, kje je muca.... pa hodi okrog po sanovanju in išče muce.    On nima muc doma, to pa že ne!  Grin

Smo posebni, zelo posebni.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #101 : ponedeljek, 02.11.2009 : 12:04:00 »

Naša Ceca je definitivno solistka. 
Dokaze je težko zbrat, ker je zaenkrat še zelo sramežljiva. Zato resnično upam, da mi jo bo uspelo posnet v akciji.  Smiley

DeeDee ima druge ambicije in talente. Ona je bolj cirkuške sorte.   Grin Je pa faca, ker se zgovarja, ko jo kaj kregam. Prav jezika mi nazaj, opica mala.  Kiss

Smešen je tudi naš Bricko. Stojijo vsi trije skupaj (Nana, DD, Bric), pa mu rečem, kje je muca.... pa hodi okrog po sanovanju in išče muce.    On nima muc doma, to pa že ne!  Grin

Smo posebni, zelo posebni.

 Grin  tole jezikanje gre pa Miši tudi dobro od rok. Se ji kar brki tresejo in take čudne face dela, ampak vedno naredi to kar mora, po tem ko mi pove, kako kruta sem, ker mora iz kuhinje, ko se je ravno namestila na stolu za dremanje  .

Bricko, ki živi v zanikanju  Kiss  Vas bo treba spet kamlu prit pogledat. Na kakšno divjanje v ograjenem   Cheesy Wink
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #102 : ponedeljek, 02.11.2009 : 12:16:23 »

To se mora zgodit kmalu. Tokrat bomo obljubili naše slavne palačinke.  Wink

Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #103 : ponedeljek, 02.11.2009 : 13:01:06 »

To se mora zgodit kmalu. Tokrat bomo obljubili naše slavne palačinke. Wink



 Afro
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #104 : ponedeljek, 02.11.2009 : 13:32:18 »


Res da je Muriotti operni pevec in so mu bližje arije, Nana pa je bolj turbo folk pjevačica.


Sindikalisti se bomo zagrebli zanjo (za novoletni sindikalni žur, seveda) čim hitreje, dokler še nima zvezdniške tarife  Grin
Kolk pa sicer računa za en večer?  Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 17   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Plavalka Dee Dee, kuglica Nana in (S)Tinky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines