mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 09:25:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 44   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia  (Prebrano 104036 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #315 : ponedeljek, 14.12.2009 : 23:44:50 »

 Kiss Kiss Super!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #316 : ponedeljek, 14.12.2009 : 23:47:07 »

nauk? Redno sranje, dobro zdravje.  Grin
Res ne vem, kako sem lahko tko žleht, da svoji deci govorim "otroc, ne ga sr`t"! Huh
 Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #317 : ponedeljek, 14.12.2009 : 23:50:08 »

Res super. Držimo pesti še naprej, da bo šlo  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #318 : torek, 15.12.2009 : 00:43:26 »


Res ne vem, kako sem lahko tko žleht, da svoji deci govorim "otroc, ne ga sr`t"! Huh
 Grin
A ti tudi?  Grin Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #319 : torek, 15.12.2009 : 15:04:16 »

Ponavadi se vsi bojimo, da bi nam ga prevec srackali, a je enako problematicno, tudi ce nic ne srackajo Smiley
Najbolje, da srackajo normalno vsak dan, seveda samo v wc in najbolje, da za sabo se pospravijo  Grin

Ceprav, jaz se ne smem nic pritozevati, ker so glede tega moji vsi ful ful ful pridni. Nikoli mi noben ni nikamor lulal ali kakal razev v wcju, najvecji problem, ki ga imamo pa je malo peska, ki ga s sabo prnesejo, ko opravijo svoje  Roll Eyes


Se malo naše B&W scene...ali v prevodu...ebony and ivory  Smiley




[attachment deleted by admin]
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #320 : sreda, 16.12.2009 : 11:35:57 »


Ker je čas več kot primeren, se tudi mi odpravljamo na širne bele planjave. Oprema za hribolazenje niti ni potrebna, saj smo že po naravi opremljeni s toplim kožuhom ter ostrimi kremplji, ki nam služijo kot dereze in cepini, mehke blazinice pa kot krplje. V sneznih razmerah je namreč se posebej pomembno, da smo dobro pripravljenu in ustrezno opremljeni za takšne podvige v slovenskih gorah.


Takole pa izgleda naše vzpenjanje:



Zaradi večje varnosti, se vzpenjamo vedno v vrsti, eden za drugim:



Na vrhu si je seveda treba ogledati okolico z razgledne točke:



Na koncu pa se zmagovito ovekovečiti osvojeni vrh:









Potem pa hitro domov na toplo, pocivati na dekico Smiley




Hribolazenje je najboljsi sport!
 Afro
[/size][/color]
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #321 : sreda, 16.12.2009 : 11:38:37 »

Čak čak, kaj pa klobasa ali golaž na vrhu (ali pa vsaj po sestopu)?? Menda ja ne boš ubogih rev prikrajšala za najboljši del te športne panoge??  Angry Angry
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #322 : petek, 18.12.2009 : 15:02:12 »

Čak čak, kaj pa klobasa ali golaž na vrhu (ali pa vsaj po sestopu)?? Menda ja ne boš ubogih rev prikrajšala za najboljši del te športne panoge??  Angry Angry


Klobasa je definitivno bila na vrhu, ampak je tako hitro izginila, da ni bilo casa niti fotoaparata ven vzeti  Tongue Bo treba verjeti na besedo  Roll Eyes


Golaza nismo pripravljali, ker smo brezmesni doma, samo za macke golaza kuhat se mi pa se ni *posvetilo* dovolj  Evil.
Oz. se nisem tako ubrisana, da bi jim to sla pripravljat. Mislim da je dovolj, da jim rizotko kuham, razvajenim ritam. Studiramsicer se kaksen recept z drugim mesom, ker imamo enega alergika doma in po piscancu lulamo cez rito  Grin (saj ne,d a je to smesno Smiley)


Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #323 : petek, 18.12.2009 : 15:25:05 »

Vceraj ponoci sem dozivela sok sokov, odvijalo pa se je takole:
Ponoci, ko smo se odpravljali spat je hotel Nikki na vsak nacin spati v spalnici. Ok, smo naredili rosade (kot jih delamo vsak vecer pred spanjem, da koncno pogruntamo kombinacije po sobah, pri katereih dejansko ponoci lahko spimo in ne poslusamo macjih dirk Smiley) in se spravimo spat.
Seveda obicajno vsi macki zlezejo na posteljo, ali se bolje, kar ne mene,  Roll Eyes in tudi tokrat ni bilo nic drugace. Mali Manu se je odlocil, da tokrat ne bo spal ob meni po kovtrom, ampak se je zleknil kar na kovter, bajsika Tia, ki je to noc prav tako dezurala v spalnici, se je seveda, ljubosumnica kot je, naguzila kar na Manuja, da je reveza skoraj spestala, in ko je se je po ene petnajstem namescanju koncno nastimala, kot ji je odgovarjalo, si je potegnila rep pred usta in zacela z (rutinskim) cuzanjem repa (ja, reva je stara ze 1,5 let in se obnasa kot dojencek, in cuza rep se vedno vsak dan Smiley).
In ko smo ze nekaj časa v temi zdeli, skoci na posteljo tudi Nikki in se namesti na svoje obicajno mesto pri nogah oz. tako, da je z eno "roko" naslonjen na moje noge (za podporo verjetno) Smiley. Ampak ni prav zelo dolgo zdrzal in se prestavi gor, k moji glavi. Jaz seveda presenecena, da pocoham in se pokrijem nazaj do vratu (btw...spalnica je namrec ledeno mrzla).
In potem sledi ta, prej omenjeni veliki sok!
Nikki vstane, in zacne z glavo butati kao: "dej dvigni kovter, da lahko zlezel spodaj".
Jaz seveda cisto v soku, kajti Nikki se zelo rad corta in boza in cese in na splosno crklja, a nikoli v narocju.
Dvignem kovter in glej ga zlomka, on dejansko zleze pod kovter, se naguzi, nasloni glavo na mojo roko in zaspi.
Od soka sem skoraj pozabila pokriti se nazaj in sem se par minut kot malo motena bolscala vanj (kot da sem prav veliko videla v cisti temi  Roll Eyes Sele potem, ko me je zebst zacelo, sem se toliko spravila k sebi, da sem naju oba lepo pokrila, in tako sva odpujsala v dezelo sanj.....  vegi



No, kasneje je seveda zlezel ven....mu ocitno le ni bilo tako vsec spati spodaj, ali pa je bilo prevroce, a ta dan (noc) si bom definitivno zapomnila za vse case  veselje

Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #324 : ponedeljek, 21.12.2009 : 12:25:41 »




NAŠE BOŽIČNO DREVESCE







 Evil Evil Evil

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #325 : ponedeljek, 21.12.2009 : 12:39:52 »

Kaj pri vas za Božič okrasite hruško? Tongue

Pišuka, kako vas ni sram tkolele se norca delat iz uboge živali  Angry Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #326 : ponedeljek, 21.12.2009 : 12:43:31 »

Tole je pa super ekološko drevesce  Grin Ko minejo prazniki, da lepo pod dekco na kavč pospraviš, pa je - nič ne gre v nič  Cheesy

Nikki  Kiss Kiss Kiss krasne (l)učke imaš!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #327 : ponedeljek, 21.12.2009 : 12:59:19 »

Pišuka, kako vas ni sram tkolele se norca delat iz uboge živali  Angry Angry

Ce pa tako fletno sveti!  Evil


Kaj pri vas za Božič okrasite hruško? Tongue

Nikki pa res ni hruska. Pri nas imamo samo eno 6 kg hruskico Tio, ostali pa so vsi natrenirani in fit. Imajo 7x na teden jogo, potem pa se 2 x na teden pilates, in 2x akrobatski rock n'roll  Grin veselje


Tole je pa super ekološko drevesce  Grin Ko minejo prazniki, da lepo pod dekco na kavč pospraviš, pa je - nič ne gre v nič  Cheesy

Nikki  Kiss Kiss Kiss krasne (l)učke imaš!


No, en ki zna ceniti to lepoto  Tongue Roll Eyes


Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #328 : ponedeljek, 21.12.2009 : 13:01:04 »

Božično drevesce mora biti košato in svetiti se mora, če je ekološko pa je še bolje. Torej, vi imate idealko Cheesy
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #329 : ponedeljek, 21.12.2009 : 13:03:02 »



No, ker vsi objavljajo/te le slike vasih pesekov na snegu, naj povem, da smo tudi mi uzivali in se igrali na snegu, ki je bil za vecino prvi stik s tem hladnim zakladom  Afro

Še dokaz z našega zimskega urjenja na prostem... (mi skrbimo za postavo v vsakem vremenu  Grin)




[attachment deleted by admin]
Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 44   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines