mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 11:16:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 44   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia  (Prebrano 103745 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #330 : ponedeljek, 21.12.2009 : 13:05:06 »

Pa so šli prostovoljno ven?  Shocked Ker jaz sem sicer včeraj odprla okno v spalnici in jima ponujala izhod na sneg, in sta me oba gledala, kot bi bila morilec z motorno žago  Angry Angry Angry Grin Se jima pozna, da sta rojena in odrasla na židani blazini, ni kaj  Cool
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #331 : ponedeljek, 21.12.2009 : 13:30:49 »

Hahhaha...ja, pri nas so sli vsi ven pogledat, razen Meil Lin, ki je tisti trenutek spala in se ji ni dalo ritke dvignit samo zato, da bi sla na mraz sneg gledat.

Črnuhec Manu se je sel sicer ven, a se je bolj zida drzal, kjer ni bilo snega, pa potem hitro nazaj zraven mene letel, kjer je bilo za malenkost bolj toplo. Ampak mu ne morem zametir, ker je suha glista in cisto nic zimskih oblig nima, njegova dlaka pa je tudi cisto brez poddlake.

Je pa zato toliko bolj uzival Nikki. Njemu se pa vidi, da mal vlece na Main Coona. Je skakal po snegu in se drsal po balkonu kot malo zmesan. Ful je uzival.  Smiley Ma ful je neke nevidne miske pod snegom iskal in lovil. Mi je bilo fuuuuul zal, da nimam vrta, da bi ga lahko spustila na malo vecjo povrsino, kjer bi bilo vec snega, ker bi po mojem res uzival sto na uro  Cool

Drugace je pri nas balkon najvecja nagrada, ki jo lahko dobijo, pa ce uspicene prekle padajo  Evil
Samo da do vrato stopim, ze jih imam vseh 5 pod nogami. Tako je zadnic tudi nastala una skupinska. So cakali, da vrata odprem  Roll Eyes Tongue

Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #332 : ponedeljek, 21.12.2009 : 21:34:45 »


Aja, pa pozabila sem omenit, da ko se vrnemo z rekreacije na snegu se je treba na toplem ogret in stisnit Smiley





[attachment deleted by admin]
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #333 : torek, 22.12.2009 : 00:46:56 »

Kakšni fajn norci ste pri vas  Cheesy Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #334 : torek, 22.12.2009 : 10:53:48 »



Nikkec je sploh velik ljubitelj snega ocitno...
No, tudi vodo ima kar rad, ker vedno po posodi sari, predno pije....
Verjetno ribe lovi, al kaj?  Roll Eyes



 





 





 veselje



Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #335 : torek, 22.12.2009 : 10:55:24 »


Manu recimo ni tako navdusen Smiley







 pevka
[/size]
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #336 : torek, 22.12.2009 : 14:35:10 »

Nikki je "kanadska ribiška mačka" in ti bo kmalu ulovil kakšnega lososa  Grin

Manu je pa bolj mediteranski tip, sigurno  Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #337 : torek, 22.12.2009 : 21:15:05 »

Nikki je "kanadska ribiška mačka" in ti bo kmalu ulovil kakšnega lososa  Grin


Hahahaha...kanadska ribiska macka......te pasme pa do sedaj se sploh nisem poznala......Se dobro da imamo poznavalce, da nam malo to felinolosko podrocje razlozijo Smiley

Drugace pa ima nasa KRM ful ful ful lepe oci!
A nima?






[attachment deleted by admin]
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #338 : sreda, 23.12.2009 : 00:43:38 »

Hahahaha...kanadska ribiska macka......te pasme pa do sedaj se sploh nisem poznala......

Haha, saj tudi jaz ne, dokler nisem "spoznala" tvojega Nikkija Wink On namreč izgleda tako zavzet za snežne športe, da si ga zlahka predstavljam, kako bi ob zamrznjeni reki po ledu tolkel in čakal na ribo Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #339 : sreda, 23.12.2009 : 07:40:04 »

hude, res huuuuude učke mate!  Shocked Smiley
 Kiss
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #340 : sreda, 23.12.2009 : 08:06:37 »

Hahahaha...kanadska ribiska macka......te pasme pa do sedaj se sploh nisem poznala......Se dobro da imamo poznavalce, da nam malo to felinolosko podrocje razlozijo Smiley

Drugace pa ima nasa KRM ful ful ful lepe oci!
A nima?

Uau! Zelo!





Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #341 : sreda, 23.12.2009 : 12:08:53 »


On res uziva v taksnih stvareh.....mogoce je pa ta KRM vrsta nastala iz kombinacij vec drugih...recimo MCO, turske VAN in mogoce se norveske gozdne?  Roll Eyes  pevka

Tako pokrijemo izgled, karakter ter ocitno ljubezen do vode in mraza  Evil


Ta je res en tak posebnez........po eni strani pravi razbojnik, po drugi strani pa ful strahopeten do ljudi. Se takoj skrije ce pride kdo na obisk in ga ni na spregled, dokler obiski ne grejo. So pa tudi izjeme, sploh ce sedis na tleh, potem pride previdno pokukat izza vogla, da vidi, da ni nobene nevarnosti, potem pa se pride celo cortat in svojo rit z omelom nastavljat in se po tleh metat.  Grin
Obozuje aport z gumico namesto zigice ali miske, zdaj po teh tezavah s prebavo pa se je, cisto po pravici, se karakterno spremenil in zdaj se hodi celo v narocje cortat!!!  Shocked
Prej ni variante, da bi ga lahko v narocju drzal, zdaj ga pa celo lahko na hrbet vrzes in ga cohas po trebuhu, on pa cist v ekstrazi, raztegnjen lezi kot crknjen........
......res je faca.....  Grin


Da ne govorim kako ta macek opravlja potrebo.........sej drugace res ne bi tako posegala v njegove privat opravke, samo zdaj sem res vsakic z njim na wc letela in gledala ce in kaj bo ven priletelo Smiley   Smo bili vsake kake veseli  Roll Eyes
No, in tako sem spoznala tudi njegov nacin opravljanja potrebe. Model prileti na wc, malo pokoplje, potem se pa skoraj uleze na pesek (pocepne na vse stiri)...tako stoji nekaj casa, potem pa se malo dvigne, napne misice in spet v tej pozi stoji nekaj casa, potem pa se dvigne cisto na prstke, dvigne rep in opravi potrebo. Res, zabavno da pades dol... Evil Grin Grin



Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #342 : sreda, 23.12.2009 : 12:10:10 »



Uce ima pa on res nore...taka nora, ze skoraj florestencna barva zelene....




[attachment deleted by admin]
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #343 : sreda, 23.12.2009 : 12:31:35 »

a deeeeeej neeeeeehi..... Cheesy
WAU!  Shocked Pa še enkrat! Shocked
 Kiss
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #344 : sreda, 23.12.2009 : 22:52:32 »

Saj imamo se enega s krasnimi ucki, Charra, samo njega je prakticno nemogoce slikat, ker kakor hitro prides zraven s fotoaparatom, on zacne z glavo buce talat in se burtat ob fotic...par prevedeno pomeni, da se kakih hudih fotk ne da sploh naredit.


Ima pa take ful nore sivo rumene oci...res nore..se cisto dopolnjujejo z njegovo oranzno dlako Smiley


     






Logiran
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 44   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines