mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 18:09:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia  (Prebrano 103240 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #555 : četrtek, 29.04.2010 : 11:35:27 »

Na, pa je spet leto naokoli...
In LooNee nas bo spet dra�ila s temle ogromnim zamre�enim "travnim" balkonom!!!! butnglavc Evil

(saj ve� da samo fov�ija iz na�ih ma�k "govori", ane?!?) Roll Eyes

Ni da bi drazili, imamo pa letos res se  6 dodatnih 1m teglcev za travo, tako da jih ne more zmanjkati Smiley


Ta balkon je drugace res namenjen izkljucno mackam   Evil



Drugace tale balkon se ni 100% in se "pasemo" kar se vedno skupaj, ker "strop" ni urejen in je le zacasna resitev z zascitno ograjo se na vrhu. Postudirati moram kako lahko zaprem se zgoraj, tako da mi ne bo treba stati zraven na balkonu, ker se mu smilijo, da jih moram v taksnem soncku zapirati notri, ker jaz nimam casa, da bi na balkonu stala Smiley.

Najvecji problem je, da je ta balkon edina konstrukcija na tem procelju hise in seveda nimam konstrukcijsko nicesar, v/na kaj bi lahko kaksno mrezo napela, da bi balkon zamrezila se visje. Tako da nasi ubogi macki obsojeni na martinckanje pri tleh Smiley



Oaza, tezko da bi sla kaka macka skozi mrezo, se pa pri nas nasa bajsa zbase pod mrezo in sicer tako, da glavo porine spodaj pod mrezo pri tleh (ravno toliko se mreza lahko upogne) in potem opazuje ptice na travi Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #556 : četrtek, 29.04.2010 : 11:39:48 »

Loo Nee, pa daj na balkonska vrata še tista vrata z mrežo proti komarjem (ali kakšno bolj močno, da je mački ne strgajo), potem pa jim odpri balkonska vrata, una z mrežo pa pusti zaprta. Pa naj se vsi družno stiskajo na svežem zraku in sončku v dnevni pred balkonskimi vrati, ven na balkon pa ne morejo. Bolje išta nego ništa Wink.
Dokler ne najdeš konstrukcijsko bolj zahtevnih rešitev za zunaj Smiley
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #557 : četrtek, 29.04.2010 : 11:45:04 »

To odpade takoj pri nas, ker je nasa Tia psihopatka in bi taksno mrezo takoj unicila, razen ce bi dala prav uno kovinsko za ograje Smiley

Pa vrata so drsna, tako da mreze spet nimam kam vpeti  Roll Eyes


Saj LooNee ze cel mesec napenja mozgancke, kako tole resiti, ker drugace bomo zgoreli cez poletje (ker zaradi nase prihice Tie niti okna ne more biti na V odprta). Saj resitve so, samo ne bi rada, da nas najemodajalci ven vrzejo, ker smo jim kurnik na balkonu postavili  Evil
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #558 : četrtek, 29.04.2010 : 11:47:15 »

Eh, tisti arhitekti, ki so vaše stanovanje načrtovali, pa res nimajo pojma Roll Eyes Undecided
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #559 : torek, 18.05.2010 : 10:22:19 »



Ko k nam pride paket iz Macje Hise,
nase macke ostanejo cisto brez glave!!!


[/size][/color]

[attachment deleted by admin]
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #560 : torek, 18.05.2010 : 10:23:30 »


Pa ne me vprasat, kaksen cuden fetis ima Manu,

da namesto vsebine vrecke, ovohava riti svojih cirmov!
   Roll Eyes butnglavc butnglavc
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #561 : torek, 18.05.2010 : 10:25:11 »


 Grin



[attachment deleted by admin]
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #562 : torek, 18.05.2010 : 10:28:32 »

 Grin  zgledajo kot deževniki po dežju, kr en čez drugega  Grin
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #563 : torek, 18.05.2010 : 10:31:01 »

Ta teden bodo čisto nove vrečke, tudi večje, kakšen žur bo šele potem. Sončkom Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #564 : sreda, 02.06.2010 : 11:52:01 »



Vceraj (1.6.2010) je praznoval svoj 1. rojstni dan nas soncek Charr.



Odkar je prisel k nam je seveda zrasel, se vedno prede glasno kot motor traktorja, se vedno se zelo rad lupcka in daje buce, razvil pa je eno prav posebno lastnost in to je, da me vedno, ko mi tala buce na nos, zraven se malo ugrizne v nos Smiley Ni lepsega, kot da se zbudis navsezgodaj zjutraj, ker te macek ugrizne v nos!  jezen Roll Eyes Tongue

Drugace je to en neproblematicen muc, ki ne zahteva veliko, razen seveda pozornosti. Najraje s stiska k obrazu, zato se ti najveckrat uleze kar na glavo  Evil  Roll Eyes Tacka mu ne dela tezav, vidi pa se, ko hodi, da je imel zlomljeno, ker hodi kot kaksen bokser  Kiss Smiley Tudi ucek je, tako kot vedno, malo vnet, a zdaj smo na homeopatiji, pa bomo videli, ce bo to kaj ublazilo solzenje ocesa. Drugace mu ne ena ne druga zadeva ne povzrocata tezav Smiley sploh kadar nam nekje meter nad tlemi, v salti lovi miske in zogice  Grin

Skratka...naz tigrasti oranzko je en res krasen muc in hvala mami Heleni, da nam ga je zaupala. Zdaj ni vec mali, napol mrtev muc z gnoja, ampak velik in krasen mackon, ki se vedno caka, da ga njegova bivsa mama pride pogledat  Tongue  Evil





Charr....
[/font]




V S E    N A J B O L J S E !



Tvoja macja klapa: Mei Lin, Tia, Nikki in manu, ter seveda jaz, LooNee  Kiss Smiley Kiss



[attachment deleted by admin]
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #565 : sreda, 02.06.2010 : 11:53:13 »

Vse najboljše, lepotec Kiss Kiss
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #566 : sreda, 02.06.2010 : 11:55:38 »

Pa takle mali je bil... Smiley

[attachment deleted by admin]
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #567 : sreda, 02.06.2010 : 12:22:58 »

vse najboljše  Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #568 : sreda, 02.06.2010 : 13:43:18 »

Charr, vse naj naj naj tudi od gorenjske bande!  Kiss
(pa čeprav si oranžen)  Tongue

Pa da boš še doooooolgo grickal tole luni šefico!  Evil
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #569 : četrtek, 03.06.2010 : 11:18:21 »

 Evil

Hvala za cestitke...ceprav tortico in darile pa se vedno cakam  Angry
Ta luni pravi, da nima casa zaradi sluzbe in da bo jutri torta, a jo sploh vec ne verjamem. Jo pa za kazen zato se bolj v nos grizem  Evil


Mah, pa tak rojstni dan!  Tongue

Uzaljen Charr
Logiran
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines