mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 15:35:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia  (Prebrano 103197 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #570 : četrtek, 03.06.2010 : 11:23:54 »

Vse najboljše oranžko  Kiss
Fajn družbo, fajn papico, fajn šefe, si v mačjih nebesih, ker imaš vse kar potrebuješ  Kiss   

Nam šefica še vedno ni darile kupila, pa smo imeli rojstni dan 13.5.  Shocked  Tolk o tem, kakšna nebesa imava midva.

Lp, Muri
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #571 : četrtek, 03.06.2010 : 19:33:56 »

Fajn druzba je ze, ko dvonoznikov ni doma...takrat imamo zur!  Evil Edino hrane ni, ker jo skriva (kao je ena sotrpinka predebela in mora hujsati  Roll Eyes)

Drugace pa se vedno ni bilo ne torte, ne special pojedine...navadne brikete nam je natrosila  butnglavc
Zatiranje na visku!
Bo treba en strajk organizirat...za vse nas zatirane!   


No, vsaj kao darile je prinesla...vsaj eno stvar, ki jo je naredila prav  Roll Eyes Evil





[attachment deleted by admin]
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #572 : četrtek, 03.06.2010 : 19:34:36 »

Smiley

[attachment deleted by admin]
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #573 : četrtek, 03.06.2010 : 20:05:48 »


No evo...so mi ze ukradli moje darile  jezen



[attachment deleted by admin]
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #574 : četrtek, 03.06.2010 : 23:35:03 »

 Shocked ukradli  Grin  Tebi imajo vsaj kaj ukrast. Mi imamo že tko stare darile, 100 let za mravljami, da se niti ne igrava več z njimi  Roll Eyes Tolk o njeni inovativnosti  Evil

Lp, Muri
Logiran
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #575 : petek, 04.06.2010 : 08:32:28 »

Shocked ukradli Grin Tebi imajo vsaj kaj ukrast. Mi imamo že tko stare darile, 100 let za mravljami, da se niti ne igrava več z njimi Roll Eyes Tolk o njeni inovativnosti Evil

Lp, Muri
 
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #576 : ponedeljek, 07.06.2010 : 15:06:37 »

Luunii, slikco v profili bo treba na malce več delov razdelit...
drugače bo sindikat ukrepal!  Evil
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #577 : ponedeljek, 07.06.2010 : 15:15:38 »


Postopoma, postopoma.....

.....je kar nekaj dela s tem, da bi sestukala vse Smiley



Ta je taka special .... v spomin mojemu dragemu Shane-u, ki je pred 1 letom izgubil bitko s FIPom  Cry Cry Cry

Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #578 : torek, 08.06.2010 : 23:31:02 »

Nasi se je zmesalo...psi, psi in samo psi! Kaj pa mi macki?!?!?! Shocked


Non stop sanja o psih, jih gleda na forumu in se cedi in medi in iiiiiiiiiiii tuli, ker bi ona tudi pesa mela. Ja, pa kaj se! A ni dovolj, da si jih sposoja okoli in jih vozi na sprehode! Sam neee...to ni dovolj...zdaj jih ze domov vlaci!  jezen


Vsake toliko privlece domov enga mesanca, ki nam seveda najprej pozre vse briteke in pokrade nase igrace, ki jih cist pogrize in poslini. Bljak  bruham
In zadnjic ga je celo celo noc tu pustila! Da nam je se pojstlo odziral. Ker valda, gospod kao ne more letati na trdih tleh, kot se za psa spodobi  butnglavc In to samo zato, ker so kao naslednji dan nek star papir pobiral al zbiral al kaj ze! -kot da koga zanima star papir  Roll Eyes In potem so seveda takoj zjutraj zbrisali, mi ubogi macki smo dobili eno pest briketov za cel dan  trmoglavka, in so se sele zvecer primajali domiv, vsi opeceni in zapaljeni od sonca.


In kaj smo zdaj zvedeli!?! Da ima ta pasji cucek celo objavljene slike na FB!  butnglavc butnglavc

Vcasih je se nekaj objavljala, kaj se z nami dogaja, zdaj pa se to ne vec...samo se psi so pomembni  Huh  Hallooooo!  bruham jezen


A se komu zdi, da ta cucek niti priblizno ni tako lep ko mi macki?





Drustvo zatiranih mack  Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #579 : sreda, 09.06.2010 : 06:29:02 »

Počesali ga pa niste, dokler je spal? Huh Škoda  Evil
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #580 : sreda, 09.06.2010 : 07:45:44 »

Jeee, bravo LooNee, jaz sem s tabo bravo veselje Afro Azn
For the record - ni večjega žura, kot prit v ˝mačjo˝ bajto, požret vse mačje brikete, pit vodo iz mačje sklede, gledat mačka skoz šipo, ko si notr ne upa in ga od tuge i užasa kap zadeva, ko se pes po njegovi bajti šeta in se valjat po njegovih kavčih Evil Evil Evil
Lep vroč pozdrav od Missy the Devilke Cool Cool Cool

Ps - sori mački, takle mamo Evil Evil Evil Tongue Tongue Tongue
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #581 : četrtek, 10.06.2010 : 10:29:39 »

Počesali ga pa niste, dokler je spal? Huh Škoda Evil


Aaa...on se rad cese Smiley Drugace macki niso nic prevec trzali, ker se poznajo ze od prej, edino Nikki je po svoji stari navadi psa zalezoval in ce je le imel moznost s taco klofute talal...najraje tako iz zasede, ko je iz kake visje tocke opazoval psa in ko mu je ta obrnih hrbet je hitro dobil en samar od Nikkija   Evil Evil Evil



Jeee, bravo LooNee, jaz sem s tabo bravo veselje Afro Azn
For the record - ni večjega žura, kot prit v ˝mačjo˝ bajto, požret vse mačje brikete, pit vodo iz mačje sklede, gledat mačka skoz šipo, ko si notr ne upa in ga od tuge i užasa kap zadeva, ko se pes po njegovi bajti šeta in se valjat po njegovih kavčih Evil Evil Evil
Lep vroč pozdrav od Missy the Devilke Cool Cool Cool

Ps - sori mački, takle mamo Evil Evil Evil Tongue Tongue Tongue


Psi morajo seveda skupaj drzati Smiley

Kar se pa hrane tice...sosedove cesnje so vedno bolj sladke in sosedova trava bolj zelena  Roll Eyes Tongue Tako so tudi isti briketi, ki jih prestavim na drugo mesto oz. ponudim drugemu veliko bolj okusni, kot briketi, ki jih je dobil  Grin Tongue Roll Eyes


 Cool
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #582 : četrtek, 10.06.2010 : 10:31:58 »

Aja....zdaj se tudi s ptici po  novem ukvrajamo  butnglavc


Ce se kdo spozna kaj na ptice Rdečehrbte pojoče papige (Psephotus haematonotus)



Moji starši imajo doma samčka in samičko pojočih papig (Psephotus haematonotus).

Slika:


Ze lani je samicka valila, a ocitno je bila se mlada in ni bila dovolj izkusena in ni bilo nic iz vsega skupaj. Zdaj sta stara 2-3 leta in samicka je letos spet valila in zdaj pridno sedi na jajckih, ce ze pride ven jest in pit, jo samcek zelo hitro napodi nazaj notri sedet na jajcih. Ker jajck niso nadomestili z "fake" jajcki in ker bo konec tedna cas, da se zvalijo mladici (ce bo vse ok seveda), bi rada pripravila in izobrazila doma vse, kako naj hranijo papagaja in ju oskrbujejo, da bodo vsi zdravi.



Nekaj sem si ze prebirala po spletu, a nisem se nasla kaj veliko koristnih informacij in ker sama nimam pojma o gojenju papagajev, me zanima predvsem sledece:

- Kaksna mora biti hrana, ko starsi hranijo mladice (sedaj dobivata mesanico semen za srednje papige ali nimfe, obcasno semena soncnic, jabolka, solato, kak korencek, na voljo pa imata tudi veje sadnega drevja in pesek)

- ce in ko so mladicki, kako ukrepati? Pustimo, da starsa poskrbita za vse in se ne vmesavamo, dokler ne pridejo mladici iz gnezda?

- Kako je z morebitnimi veterinarskimi pregledi? Kje so specializirani za ptice?

- Je potreben obrocek?

- Sredstva proti zajedalcem?

- Je potrebno dodajati kaksen kalcij in podobno?




Kot pravim...sama sem popoln laik na tem podrocju, ne zelim pa, da zaradi nepoznavanja trpijo zivali, zato bom hvalezna vsakega nasveta oz. informacije kje lahko najdem kaj vec podatkov in se izobrazim Smiley







 Cool
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #583 : sreda, 16.06.2010 : 12:57:17 »



Ker še ni čisto poštiman in še nima svoje teme, kar tu objavljam slikice našega novega začasnika Smiley



Je mlad, čokoladno črn  Evil, dolgodlak, nadprijazen muc, ki komaj čaka, da prides k njemu in ga malo pocrkljas  Kiss



Trenutno je se v karanteni, je že kastriran, testiran in negativen na vse, in seveda se ful ful suh, da se mu vsa rebra in kosti cutijo, ampak ze pridno pridobivamo na tezi  veselje, aja, je pa lanski jesenski, torej niti 1 leta se nima.



Ko recem prijazen, moram poudariti, da je res ful ful ful prijazen muc, ki je zelo navezan na cloveka (sem prepricana , da je bil lastniski  Angry), ce je sam joka, kakor pa si z njim v sobi pa te lupcka in daje buce in prede, prede, prede.....potem se ves zadovoljen uleze in zaspi, vsake toliko casa pa samo malo zamnjavka in pogleda, ce si se z njim in ga nisi zapustil  Kiss

Lubek mali moj....


Evo, se slikice cudovitega Ty-a




[attachment deleted by admin]
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #584 : sreda, 16.06.2010 : 13:03:14 »

O, s*it, LooNee.... ta je pa čist' zameeeeee!  jezen veselje vegi     pevka  butnglavc

Prekrasen!  Kiss
Lepo se poštimajte do konca pa enega  Kiss mu še v mojem imenu prilimaj!  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines