mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 17:05:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia  (Prebrano 103239 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #600 : sreda, 14.07.2010 : 12:09:15 »



Aja.....

       .........pssssssssssssttttttttt......


                              .........imamo eno skrivnost..................



.....ne povedati nikomur..............



                 ..........samo en sneak peak za ta firbcne .........




 Evil


[attachment deleted by admin]
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #601 : sreda, 14.07.2010 : 12:14:49 »

LooNee, pa kako vam rata samo tanajlepše dobit?  Wink Cheesy
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #602 : sreda, 14.07.2010 : 14:19:32 »


Dobit? Saj tale ni nas *hint hint* Wink





[attachment deleted by admin]
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #603 : sreda, 14.07.2010 : 14:40:59 »

A ni ta ful podoben gluhemu bivšemu začasniku od Vixen Smiley?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #604 : sreda, 14.07.2010 : 14:45:11 »

Ice ima rumene oči Wink
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #605 : sreda, 14.07.2010 : 14:54:16 »

Dobit? Saj tale ni nas *hint hint* Wink

A ni to vaš novi začasnik? Madona, zdej me bo pa pobralo od firbca   Tongue
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #606 : sreda, 14.07.2010 : 16:33:50 »

Ja, Ice ni Smiley 
Je pa ravno tako gluh.


In ja...ni nas kot ostali v tej temi Smiley je pa zacasnik...vsaj za obdobje karantene.
Je namrec FeLV pozitiven.
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #607 : ponedeljek, 26.07.2010 : 19:36:41 »

No, pa da ne bomo samo zacasnike obcudovali...tudi nasa stalna ekipa uziva poletje do konca in ni ga boljsega, kot uzivanje na balkonu...



Res pa je, da so vecinoma vsi samo takole:







Se gremo skrivalnice....
Find the cat... Evil






Vcasih cakamo dooooolgooooo za hrano....






V tej vrocini je treba tudi veliko piti...
 


(Op.p: Seveda najraje iz kozarca, ceprav je zraven njihova posoda za vodo  jezen)






Ko pa je zunaj le prevroce, takole obnemoglo pademo dol....  Wink






Fajn se imamo... 


Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #608 : torek, 27.07.2010 : 10:35:24 »

Uživači kožuhasti.  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #609 : torek, 27.07.2010 : 12:10:32 »

Krasni sooo  Kiss  Črnuh ima pa oke kot sovica  Tongue
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #610 : torek, 24.08.2010 : 12:18:16 »


No, nasega, prekratkega za dvonozce in predolgega za stirinozce, dopusta je konec in ugotovitve po zakljuceni inventuri je sledece:


- Mei Lin je se vedno najbolj krasna in neproblematicna macka...bila pridna celo varstvo, na veliko je osvajala moskega predstavnika oskrbovalcev (po besedah njegove zene, se je nastavljala kot prostit****  Evil)


 - Tia - je ostala z Mei Lin doma, ker psihopatka kot je, voznje ne prenasa sploh in se celo pot dere kot da bi jo kdo z koze dajal, zato tega niti ne poskusamo vec prakticirati, se je v casu varstva obnasala enako...drla se je kot psihopatka (kljub Feliwayu in vsem ostalim podobnim zadevam  Roll Eyes) in zahtevala pozornost. Valda, ker je bila revica takooooo bogica, si jo na veliko razvajali s hrano! In jo seveda spet zredili. Tako da smo sedaj skupno s prvomajskimi pocitnicami pridobili se 1 kg in nas caka spet dolgo in neuspesno hujsanje z zdajsnih 7 kg na vsaj 6 in kasneje na 5 kg (naj le omenim, da smo prej v 1 letu speli z Light in Obesiti hrano shujsati za tocno 0,0 kg  :'...no, ajde, recimo da za 0,025 kg  Roll Eyes. Je pa zdaj strasno vesela in zadovoljna, da me ima spet doma, da me zvecer stiktno ob uri pelje  spat in me ponuca za cohanje in crkljanje...ker ona je najbolj kul macka v tropu.. ...po njeno valda  Evil


- Nikki je pac faca...se vidi, da je njegov naziv "Sir Nickolas" povsem na mestu, ker mu zelo godi, da se ga streze od spredaj in od zadaj. In zelo uziva, ce lahko disciplinira kaksnega macka ali psa z enim vzgojnim samarom okrog kepe  Grin In zelo vljudno me vsako jutro ob pol 6h zbudi z neznim tapkanjem po glavi, gumico v gobcu in tresocim repom, ces: "daj, vrzi mi ze enkrat mojo zogico, da se lahko igrava aport!" Ce ne odreagiram ravno dovolj hitro, po mnenju njegove visokosti, mi gumico spusti na glavo in me se kaksno pove z glasnim "Mieeeewwww"  Cool


- Charr je trenutno malo bogec...ocitno tudi njemu voznja ne sede ravno najbolje, zato od zdaj ne bo vec hodil z nami. Ga pa se vedno matra ucek, ki je stalno vnez, revez je dobil akne pod brado (jaz, budala, prvic slisala, da kaj takega sploh obstaja pri mackah  butnglavc, matra pa ga se nekaj z grlom, za kar se mi dozdeva, da bi znal biti refluks, ker je po hrani bruhal slino in tezko poziral, se je pa stanje izboljsalo, ko sem mu zamenjala hrano. Ker smo sredi homeopatske terapije, nismo z antibiotiki srali zdaj (mi do zdaj niso nikoli pomagali) , niti ni bil cepljen (letno cepljenje), ker bomo pocakali, da se cisto pozdravi. A ocitno ima vsega poln kufer, ker veliko godrnja in renci. Seveda, kdo pa ne bi, ce bi mu vsak dan nekaj v gobec tlacili in mu uc mazali in ga po bradi z enimi cudnimi mavzami prali  Roll Eyes Sam vseeno je mali ubozec, zato imas zdaj poseben tretma, tako kar se cortanja tice, kot priboljskov, kajti zdravila bo dobival se kar nekaj casa. Drzimo pesti, da so tezave le prehdne in da hitro minejo, ker vem da bi se bolje pocutil, ce tega ne bi bilo....  Kiss


and the last but not the least...


- Manu - je najbolj poseben macek na svetu! Ok, priznam, da so crni macki moja sibka tocka  Roll Eyes, a Manu je s svojim egipcanskim lookom, vitkim teledom s svetleco crno dlako in ucki, ki so v temi kot dva veliko onixa na njegovem obrazu res ful lep. Ce pa dodas se njegov karakter.....ahhhh....za zaljubit se  Evil Neproblematicen, nezen, prijazen, radoveden, crkljiv....mislim, da sploh nima minusev, razen seveda tega, da ga kot pravega Horjulca nikakor ni mogoce odvaditi, da ne bi skakal in plezal povsod  Grin Cmokec moj mali  vegi



In ce vsemu temu pristejemo se malega, ubrisanega, hiperaktivnega, pubertetniskega zacasnika, imamo doma pravo zajfnico, z zapleti, intrigami ljubezenskimi scenami in vsem popopranim, kar pase zraven  Wink

Ne, ni nam dolgcajt.....  pevka


Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #611 : torek, 24.08.2010 : 13:02:46 »

- Charr ...revez je dobil akne pod brado (jaz, budala, prvic slisala, da kaj takega sploh obstaja pri mackah  butnglavc
A ti tudi?!? 
Bi mogla mene zadnjič videt, ko sem čist' zapaničarila!!!!  butnglavc  butnglavc
("babe"  Wink so se mi pa režale!)  Roll Eyes

Hujšamo pa lahko kar skupaj. Moji so po dopustniškem varstvu kot prašiči!!!!  jezen butnglavc
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #612 : torek, 24.08.2010 : 15:16:18 »

Ah, pol vidim, da nisem edina, ki me taksne stvari se presenecajo. Jaz sem se naprej zasekirala, da ima ali kaksno rano, ki si jo je spraskal (pa je pri pregledu nisem nasla valda  Roll Eyes), potem sem se zacela sprasevati, ce bi kje garje fasal, kar mi je bilo itak cist nelogicno, ker ni razloga, da bi jih sploh lahko dobil...no, pa so mi na kliniki razjasnili obzorja  Evil Tongue

Zdaj vem, da obstajajo macje akne...kdo bi si mislil ?!?  Grin
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #613 : sreda, 25.08.2010 : 09:12:40 »

No, se dokaz, kok so ti nasi macki na dopustu trpeli....

Samo garanje, garanje in garanje  Evil Tongue



[attachment deleted by admin]
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #614 : sreda, 25.08.2010 : 09:13:29 »

Zelo tezko je zivljenje nasih mack...moram priznati Smiley

[attachment deleted by admin]
Logiran
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines