mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 17:09:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia  (Prebrano 103200 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #615 : sreda, 25.08.2010 : 11:35:51 »

In zelo vljudno me vsako jutro ob pol 6h zbudi z neznim tapkanjem po glavi, gumico v gobcu in tresocim repom, ces: "daj, vrzi mi ze enkrat mojo zogico, da se lahko igrava aport!"

Kako ga pa navadiš, da tudi drugič prinese nazaj. Moja dva se tudi zadnje čase samo še z mojimi gumicami igrata. Otto jo večkrat prinese in jo vrže pred mene, potem me pa gleda v pozi pripravljenosti za tek. Ampak potem jo odnese pa v drugo sobo?Huh"#$%& Še nisem razvozljala zakaj. Pika pa gumico meče v vodo, ki jo imata za pit, potem pa jo s tačko rešuje ven. Ponavadi je posodica prazna, ko pridem domov, okoli pa luže.
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #616 : sreda, 25.08.2010 : 11:51:13 »

Kako ga pa navadi�, da tudi drugi� prinese nazaj. Moja dva se tudi zadnje �ase samo �e z mojimi gumicami igrata. Otto jo ve�krat prinese in jo vr�e pred mene, potem me pa gleda v pozi pripravljenosti za tek. Ampak potem jo odnese pa v drugo sobo?Huh"#$%& �e nisem razvozljala zakaj. Pika pa gumico me�e v vodo, ki jo imata za pit, potem pa jo s ta�ko re�uje ven. Ponavadi je posodica prazna, ko pridem domov, okoli pa lu�e.

 Grin Grin Grin
Kako mi je znano tole Smiley Mi tudi vsak dan pobiramo iz skled za vodo razne gumice, misi in zogice. Je to nekaj normalnega.  Roll Eyes

Drugace je pri nas Nikki najbolj navdusen pri aportu in prakticno edini, ki ima fiksacijo z gumicami. Ce ne najde svojih standard (stare gumice, ki so cist v zogico zavite), gre pa v kopalnico predal mi odpret in krast ven nove  Roll Eyes Prinese pa vedno nazaj, dokler se pac ne navelica. Celo tako je, da ce prinese gumico predalec, da je ne dosezem, mu potapkam in mu jo prinese in spusti v roko. Tudi ce mu recem "isci gumico" je gre iskat po stanovanju, ce mu pa med igro odleti v kak tak kraj, da je ne najde, jo bo iskal tudi 10 minut, ampak jo bo na koncu nekako izbezal ven in mi jo prinesel. Je prav neverjeten  Cheesy

Ostalo so bolj na miske, eni n azogice, ena na ovitke od bonbonov...vsak ima svojo foro  Evil



Je pa on zelo rad med samo igro sel malo namocit gumico...kot sem jaz opazila iz dveh razlogov:
1. ker se mu mokra ni zatikala za zobe in jo je lazje spustil iz gobcka in
2.  ker mokra gumica bolj in dlje leti Smiley

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #617 : sreda, 25.08.2010 : 12:33:51 »

Kok imate pri vas pametnega mačka, ne samo da prinese, išče, primakne bliže, še celo obdelavo materiala, ki zagotavlja izboljšanje funkcionalnosti, obvlada u nulo Shocked Cool bravo
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #618 : sreda, 25.08.2010 : 12:38:15 »

Kok imate pri vas pametnega mačka, ne samo da prinese, išče, primakne bliže, še celo obdelavo materiala, ki zagotavlja izboljšanje funkcionalnosti, obvlada u nulo Shocked Cool bravo
Nikkija bi bilo treba prijaviti na Slo ima talent..  Kiss
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #619 : sreda, 25.08.2010 : 12:46:58 »

Ah kje!?! Nikki je drugace ful prpica...se ful boji ljudi in se skrije pod postelji, samo za zvonec slisi in ne pride ven pogledat, doker se vrata za obiski ne zaprejo  Evil
Bi lahko videli edino Nikkijev dir cez oder  Roll Eyes

Ah...on je en tak unique macek  Grin



[attachment deleted by admin]
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #620 : četrtek, 26.08.2010 : 06:33:23 »

Saj je večina uiber inteligentnih znanstvenikov tudi malo ˝premaknjenih˝ in ponavadi precej ˝antisocial˝, tako da ta njegov beg pred neznanci samo še potrjuje njegovo nadpovprečno pamet  pevka Azn
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #621 : petek, 27.08.2010 : 11:19:56 »

No...si strinjam...Nikki je definitivno intiligenten macek....saj je nenazadnje le plemic Sir Nickolas!  Grin
Ti so pa ali genialni ali pa glupi...  Wink Evil




No, soncek Charr pa je tudi vsak dan bolje....ocitno je bil refluks kriv za njegovo bruhanja, kar smo samo s hrano Sesnsitivity popravili in Ranital niti potreben ni bil. Akne tudi pridno "namakamo" s Plivaseptom in se lepo popravlja...njemu pa je tudi ocitno lazje  Smiley Ucek pa je pac konstantno vnet in se solzi, kot ze od vsega zacetka, se mi zdi pa da mu mazilo vseeno malo pomaga. Bomo videli, kaksni bodo rezultatti cez en teden.

Vazno je, da je spet stari Cahrr, ki pride zjutraj brnet na uho in grickat nos in ki ne renci samo da ga primes v roke, ker pricakuje, da ga bos spet nekaj nadlegoval. Mission accomplished!  Cool


Me zanima, ce bo naslednji teden se tak, ker LooNee ta vikend "macke lovi" in bodo macki sami doma z IT-jevcem  Evil Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #622 : petek, 27.08.2010 : 11:23:49 »

Kere mečke pa to LooNee lovi Roll Eyes - v dobro ITjevca upam, da štirinožne Evil Evil Cool
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #623 : petek, 27.08.2010 : 11:31:59 »

Hahahahha  Evil

Ce bi bile dvonozne, je to ponavadi tipom kar vsec, ceprav moj je pa bolj tradicionalist, pa ne bi bil zadovoljen s tem  Roll Eyes



Ne, LooNee lovi hrvaske prostozivecke na vikendu za s/k  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #624 : petek, 27.08.2010 : 11:34:21 »

No, pravzaprav sem mislila na moške mačke Evil. Me že ni več Lips Sealed
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #625 : torek, 14.09.2010 : 21:07:53 »



Jutri moj Nikki praznuje ze svoj 2. rojsni dan  bravo


Takle picek mali je bil...





In zdaj je ne vec tako mali Smiley







Sicer je ze danes dobil darilo, cisto novo tutko in novega brckota in mislim, da je bil vec kot navdusen  Grin Evil














Jah, macke pri nas drogiramo  Evil










NIKKI, VSE NAJBOLSJE  Kiss Kiss Kiss


Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #626 : torek, 14.09.2010 : 21:11:09 »

Tudi mi želimo vse najboljšeeeee! Cheesy bravo Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #627 : torek, 14.09.2010 : 21:28:17 »

Hej, vse naj naj!!!!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #628 : torek, 14.09.2010 : 22:11:37 »

Zadetek v polno gospodu pa vse naj naj in še veliko dišečih obletnic Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #629 : sreda, 15.09.2010 : 05:24:36 »

.... gospodu pa vse naj naj in še veliko dišečih obletnic Cheesy

se pridružujem čestitkam - s povdarkom na gospodu in veliko in obletnic - da o dišečih sploh ne govorim! Smiley
Baldrijanova kranjska tutka za razvajene mačje rit(k)e je res super darilo!  Cool
Nikki - uživaj še naprej!   Kiss
Enako želim seveda tudi vsem ostalim, ki te obkrožajo. Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines