mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 14:04:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Posamezne sestavine v prehrani  |  Tema: Psi in sladoled
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psi in sladoled  (Prebrano 18524 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« : nedelja, 15.05.2005 : 09:45:05 »

Živjo

Najprej bi se rada opravičila,če je tema že odprta me opozorite vendar je jaz ne zasledim  Wink.
Skratka se bliža čas poletja in čas sladoleda  Cheesy.No in,ker verjamem da si ga nekateri radi privoščimo,me zanima kako je pri tem s psi.ali je sladoled škodlijv za psa??Če je,zakaj?Vem da naš vedno prosi in ga včasih tudi malo dobi  Undecided,vendar me skrbi,ker ne vem ali je škodlijiv.
Hvala za pomoč in lp
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #1 : nedelja, 15.05.2005 : 11:43:10 »

Jaz ga svojemu privoščim, ker ga obožuje. Pa kepica zanj je vedno zastonj!

Sam liže ga pa kot kaka fina gospodičnica, počasi, pa še držim kornet v roki in ga obračam!  Grin


Lp, Sanja
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #2 : nedelja, 15.05.2005 : 14:36:06 »

Ja saj naš je tud malo obseden z njim Roll Eyes.In on bi pojedel še papirčke od sladoleda Grin.In jaz sem se smejala,ko je moj ati psu razlagal DA TO NI UŽITNO.Mi smo pokali od smeha .

Lp
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #3 : nedelja, 15.05.2005 : 19:29:53 »

Joj naša bi kar s ceste polizala tisto kar ljudem dol kaplja, čisto se ji zmeša pri sladoledu, samo dobila od naju pa ga se ni. Mogoče pa naredimo kakšno izjemo kdaj! ;-)
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #4 : ponedeljek, 16.05.2005 : 08:33:13 »

Moj ga ima zelooo rad  Tongue, zato mu ga tudi vedno namenim, ko ga sama ližem. Poližem ga več kot pol, ostalo dobi pa on. Ne mara pa korneta, to mi je zanimivo. Pa vedno kupim vanilijev sladoled, ki ga ima tako on, kot jaz najraje.  Smiley Zanima pa tudi mene, ali mu lahko sladoled kaj škodi  Huh, ker če mu škodi, ga ne bo več dobil. Po moje se da kupiti tudi pasji sladoled, ali ne?  Huh
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #5 : ponedeljek, 16.05.2005 : 14:28:02 »

Naš bi pojedel celega.S papirčki,kornetom in paličico vred....
Za pasji sladoled pa še nisem slišala.No kje je sedaj kakšen poznavalec,ki bi kaj več vedel o tem?

Lp
Logiran
YOJA
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #6 : ponedeljek, 16.05.2005 : 15:16:24 »

Tut moja Joja obožuje sladoled, ampak ne kateregakoli  Grin Grin, seveda pa ne pretiravam v količini! Za pasji sladoled pa tut jst še nism slišala  Cool.


Lp
Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #7 : ponedeljek, 16.05.2005 : 15:25:39 »

No tudi Rondo obozuje sladoled Cheesy.....najprej ga jest pojem Tongue potem pa dobi na koncu Smiley, da oblize okoli palcke Grin......dobiva bolj malo, ker ce dobi prevec imamo tezave z prebavo. Cry.......mackon pa isto Smiley, samo da on nima tezav z prebavo Wink.

nisem se slisala za pasji sladoled.... sram

lp
Logiran
masy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 498


« Odgovor #8 : ponedeljek, 16.05.2005 : 15:31:45 »

Jaz sem pa po televiziji slišala in videla pasji sladoled. Ampak je bil prispevek iz druge države... Tongue

Lp, Maša
Logiran
WildAngel
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 754


« Odgovor #9 : ponedeljek, 16.05.2005 : 15:52:50 »

Fabija pa dobi včasih svojo kepico in ga čisto po človeško liže... naročim ji pa kakšnega mlečnega(stračetela, čokolada, vanilija...)

pomoje nič ne škodi, če ga dobi na vsake svete čase...
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #10 : ponedeljek, 16.05.2005 : 16:24:16 »

Moj ima najraje kinderjajček, lešnik pa vanilijo... Grin
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #11 : ponedeljek, 16.05.2005 : 18:34:34 »

Največji problem pri sladoledu je kolikor jaz vem lih cuker (za zobe) in to, da je sladoled mrzel za ziher ne bom trdila, vem pa že od nekdaj, da psi sladoleda ne bi smeli.

Blu zato dobi samo kornet.
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #12 : ponedeljek, 16.05.2005 : 18:49:58 »

Bandit ga ima zelo rad, najboljša pa je seveda paličica...  Cheesy  Grin  Wink

LP
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #13 : ponedeljek, 16.05.2005 : 21:13:05 »

Lota sladoled naravnost obožuje, za Eto pa ne vem....še ni dobila.
Sicer Lota ne dobi velikokrat sladoleda, ampak samo ko gremo kam ven na sladoled, kaj malega poje. Smo pa imeli nekaj časa nazaj sladolede v tistih majhnih papirnatih "skodelicah" in ko smo pojedli sladoled, je ona polizala tisto kar je ostalo(ne prav veliko).  Grin Roll Eyes

Sladoled najbrž ni ravno zdrav, vendar v majhnih(res bolj majhnih) količinah po mojem ne more škoditi. Huh No, ne bom trdila...to je samo moje mišlenje.
Mogoče kdo kaj več ve o tem?

lp Wink
Logiran
WildAngel
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 754


« Odgovor #14 : torek, 17.05.2005 : 09:20:56 »

zdrav sigurno ni, ampak če ga pa dobi parkrat na leto, pa tud ni nič narobe...pomisli kolk druge svinjarije še požrejo naši psi...
Logiran
Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Posamezne sestavine v prehrani  |  Tema: Psi in sladoled
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines