mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 00:35:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moji Linci v slovo ...
Strani: [1] 2 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moji Linci v slovo ...  (Prebrano 20826 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« : sreda, 23.09.2009 : 23:18:51 »

Draga Linci!

Odsla si mnogo prezgodaj in meni je tako tezko ...  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

Bila si prva moja, res samo MOJA. Dobila sem te, v svoji prelomnici zivljenja, odhajala sem na svoje, ti pa si me spremljala. Kjerkoli sva bili ti je bilo vsec, samo da si z mano. In meni prav tako. Bila si mi v oporo v marsiketerem slabem trenutku, ti si bila najboljsa tolazba.

Kamorkoli sem sla jaz, si bila z mano. Na morju, veliko sva hodili v hribe, na izlete, ... spomnim se tvojih morskih pocitnic, kjer si delala taksne vragolije, da te je gledala cela plaza ... a bila si tako pridna. Spomnim se najinih prvih solskih korakov ... trenerka je rekla "poglej jo, spet ima kitajske oci". Spomnim se, kako si Zlatku izgubila kljuce ... pa tako preprican je bil, da jih ti nikoli ne bos izgubila, kajti vedno si vedela kje si kaj pustila, a takrat si bila se mala lumpa ... Spomnim se, kako si s svojo pojavo vsakemu zlezla pod kozo. Spomnim se tvojega poguma, ko si se kot mladic pomagala svojemu prijatelju v pasjem boju. Spomnim se, kako si vedno, ko sem se vsedla na tla prisla k meni in se stisnila k meni v narocje. Vsega se spomnim ... a ostajajo le spomimi ...

Ko sem izvedela, da imas raka, se mi je svet obrnil na glavo, poskusali smo ti pomagati, te pozdraviti, predvsem pa te imeti se dolgo dolgo casa ob sebi. Tvoj gobcek je komaj zacel siveti in nisem si mislila, da bo cas, ki nam ostaja tako zelo kratek.
Pa vendar si mi v teh sedmih letih, ki sva jih preziveli skupaj ponudila toliko lepega, prav tako pa si polepsala otrostvo Galu Skupaj sta se lahko igrala dolgo casa, ... skrivalnice, igrice z zogo, ... Vedno vaju je bila polna hisa in le ti si mu z igro vracala to, kar si je zelel. Anci je bila tvoja senca, skupaj sva jo vzgojili v prav posebno psicko, ki mi je v tem trenutku v veliko tolazbo, vendar tebe ni ...

... ne ves kako te pogresam, ne ves kako mislim na tvoje zadnje slovo, ki je bilo zame neskoncna muka. Oprosti mi, ker sem te morala pustiti tam. Jaz vem, da je bilo to dobro zate, ti pa si si zelela le domov. Upala sem, da bos ti zbrala ves pogum in da ti bom sledila, pa vendar si bila borka do konca in si z zadnjimi mocmi zelela pokazati, naj te ne pustimo tam. Oprosti mi, zelela sem ti le olajsati bolecine in da bos na drugi strani kocno spet zazivela SVOJE zivljenje, ki ga zadnjih par dni, celo mesecev, nisi vec zivela.

Zadnji vikend si mi zelo polepsala ... celo igrala si se z mano in to mi je veliko pomenilo. Mi pa smo ti ga polepsali z novimi igrackami in polno priboljski. Zadnje case, nedeljo pa sva sploh imeli zase, sva se neizmerno veliko crkljali, kar mi ne bo nihce nadomestil. Samo ti si se znala prav posebno stisniti k meni. Nikoli ne bom pozabila, kako si bila vesela, ko sem te povabila pod kovter ... prav tako zadnjo noc, ko si nemocna oblezala na tleh, k meni nisi vec zmogla, zato sem jaz prisla k tebi, kjer sva se crkljali do jutra.

Pogresam tvoje igre, tvoje vragolije ... kdo me bo sedaj ob hoji povlekel za vezalke, kdo mi bo grizel roke, kdo mi bo delil mokre poljubcke, ko se bom vrnila iz sluzbe, kdo bo tako z veseljem skocil name in me poljubckal kot si me znala le ti, ... kdo ... In tvoja prav posebna igra, ki sem te jo naucila se kot mladicka, ko si hodila k meni, kot napadalka, pocasi in cisto pri tleh ... nikoli nisi pozabila tega, se zadnji teden, ko si bila precej slabse, si me presenetila s to svojo igrico ...
In tvoja mehka dlaka, tvoja dolga useska, dolg repek in tvoja milina ... nikoli te ne bom pozabila ... MOJA SI IN VEDNO BOS OSTALA SAMO MOJA ! ! !

Gal sprasuje po tebi, me tolazi in ga zanima kako si prisla tja gor ... a jaz mu ne znam razloziti ...

... draga moja puncka ... enkrat se spet srecava ...

Nikoli te ne bomo pozabili, bila si ena in edina!!!

POGRESAMO TE ! ! ! ! ! ! ! ! !


 Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry


* mala-linci.jpg (48.08 KB, 300x300 - pogledano 1095 krat.)

* IMG_0566.jpg (48.34 KB, 300x300 - pogledano 1086 krat.)

* lina.jpg (27.82 KB, 300x300 - pogledano 1071 krat.)

* IMG_0070.jpg (48.14 KB, 300x300 - pogledano 1135 krat.)
Logiran
Teski
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #1 : sreda, 23.09.2009 : 23:26:31 »

Na žalost nam je tudi to namenjeno, ko si za "medsebojno sodelovanje" v našem življenju izberemo štirinožnega kosmatinca.

Vsak je poseben, vsak je en in edini in vsakega pogrešamo.

 Cry Cry Cry
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #2 : sreda, 23.09.2009 : 23:56:50 »

Iskreno sožalje...naj te tolaži misel,da je bila tvoja in del tvojega vsakdana,ena drugo sta gledali,odraščali...vsaka na svoj način. Cry
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #3 : četrtek, 24.09.2009 : 05:08:10 »

Moje sožalje  Cry
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #4 : četrtek, 24.09.2009 : 05:42:37 »

Urša, moje iskreno sožalje  Cry Cry Cry
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #5 : četrtek, 24.09.2009 : 05:55:36 »

Urša, drži se; vem, kako je... Cry

Linci - pozdravi Triškota gor na mavrici!  Kiss
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #6 : četrtek, 24.09.2009 : 06:09:05 »

Iskreno sožalje Cry Cry Cry
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #7 : četrtek, 24.09.2009 : 06:45:43 »

Iskreno sožalje... Cry Undecided
Svet včasih res ni fer..saj bo.. Undecided
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #8 : četrtek, 24.09.2009 : 07:06:48 »

Najtežja je praznina, ki ostane, ko te zapusti tak prijatelj....
Naj ti jo vsaj malo omilijo spomini, ki nikoli ne oddidejo in ljubezen, ki ostane za vedno...
 Cry Cry Cry
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #9 : četrtek, 24.09.2009 : 07:38:30 »

Ohjoj, moje sožalje.  Cry
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #10 : četrtek, 24.09.2009 : 07:41:58 »

 Cry Cry Cry
Hudo mi je, ker vem, kako je tvoje srce potrto, ker Line več ni. Meni je bilo v tolažbo vsaj to, da ga več ne boli, kljub temu, da boli zdaj mene. Upam, da bo bolečina hitro popustila, vsaj toliko, da boš lahko nadaljevala svojo pot z ostalimi, ki jih še imaš. Linch, imaš čudovito družino  Kiss
Lina je zdaj že pri Rokiju. Bo on pazil na njo, kot je to počel z vsemi kosmatinci, ko je bil še z mano...

Linch, Iskreno sožalje ob izgubi tvoje prijateljice Line  Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #11 : četrtek, 24.09.2009 : 07:43:14 »

Žalostno, žalostno... Cry Cry Cry moje iskreno sožalje. Linci  Kiss

Držite se vsi, Linci vas gleda, in noče da ste žalostni.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #12 : četrtek, 24.09.2009 : 07:45:28 »

Iskreno sožalje! Cry Cry Držite se.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #13 : četrtek, 24.09.2009 : 08:35:59 »

Iskreno sožalje!  Cry
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #14 : četrtek, 24.09.2009 : 08:37:52 »

Iskreno sožalje.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moji Linci v slovo ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines