mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 00:17:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: COKLFLEK
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: COKLFLEK  (Prebrano 13151 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« : sreda, 30.09.2009 : 08:01:01 »

Dragi moji!

Sporočam, da danes mineva tretje leto, kar sem pri moji družini. Družina se je še povečala za enega vnučka. Ne veste, kako lepo diši! Če le morem, mu poližem ročko ali nogico. Ko pa joka, mi njegov glas ni preveč simpatičen, pa še jaz začnem lajati.

Življenje teče po ustaljenem redu. Hvalabogu vsi smo zdravi. Tudi moje bule so se umirile in sem že drugo leto brez rezanja.

Zunaj sem še vedno na fleksiju. Včasih sicer uidem - sem zelo spreten z odpiranjem vrat atrija, osnovni pogoj pa je, da nekdo od njiju ne zaklene vrat!!! Me en ali drugi kaj hitro ujame. Pa saj nimam namena uiti, mi je tu kar lepo. Si mislite, kako je ona rekreirala, ko je ugotovila, da me ni, pa vrata atrija niso bila zaklenjena, pa enega psa je slišala lajat... Celo vas je prehodila (beri: pretekla)!  Boji se namreč, da ne bi obračunal s poštarejm ali kom drugim na motorju. Jaz sirota pa sem bil zaprt v drugem delu hiše in sem mirno spal.

http://www.moj-album.com/uredi/toga/5842546/
Tukajle pa še nekaj mojih slik. Boste videli, da se nisem spremenil, mogoče malo pridobil na oblinah, ampak sem še vedno JAZ.

Vas vse lepo pozdravljamo!

Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #1 : sreda, 30.09.2009 : 08:16:14 »

Lepe slike, lepo življenje! Smiley
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #2 : sreda, 30.09.2009 : 19:37:17 »

ooo, Coklček vse najboljše za obletnico.. sem vesela, da te spet mal berem  Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #3 : sreda, 30.09.2009 : 19:53:26 »

Oooo, coklflek Smiley

http://toga.moj-album.com/slike/5842542/ZH58P9WlDxAAzljj.v.jpg
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #4 : sreda, 30.09.2009 : 19:55:15 »

O glej ga glej Coklčka!  Cheesy

Njega sem pa še jaz sprehajala! Cool Cool

 Pikec lepi! Kiss Kiss
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #5 : sreda, 30.09.2009 : 20:00:02 »

Kakšna huda fotka  Grin

http://toga.moj-album.com/slike/5842542/kr8cRBzHZREyqvcX.v.jpg
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #6 : sreda, 30.09.2009 : 20:05:54 »


Takole je tudi moj Pasha, vedno okrog hladilnika in vedno zraven, ko se ga odpira... velikokrat tudi notri... luštna sta oba z Berni!  Kiss Kiss
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #7 : sreda, 30.09.2009 : 20:09:00 »

Meni pa mački lezejo v hladilnik ko ga odprem Grin

Face so  te naše žverce Wink
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #8 : sreda, 30.09.2009 : 20:38:11 »

Pozdravljen Coki.
Si se naredil kar v fajn dedca in ti gre kot po maslu, vidim.
Ko sem te še sprehajala in uživala s tabo te je bilo pol manj in sem si zate želela dober dom, ampak tale presega moje sanje. Uživajte vsi in še kdaj se pokaži. Če ne drugače pa takrat, ko te bo trikrat toliko kot ob odhodu iz Horjulštajna  Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #9 : petek, 02.10.2009 : 08:54:09 »

http://toga.moj-album.com/slike/5842542/3jFf8OqO9vvwfDvo.v.jpg

Hehe, ful dobra fotka, naslov je: Kaj sta pa danes kupila ?  Grin kako posrečeno  Cheesy lepo se imaš,  COKLFLEK  Smiley
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #10 : petek, 22.10.2010 : 21:37:01 »

Pozdravljeni!

Zadnjega septembra je minilo štiri leta, kar sem z njimi doma. Sem se postaral in ni mi prav dobro. Februarja so mi izrezali rakavo bulo na prsni žlezi. To se ponavadi dogaja kužikam, ampak je rekel vet, da se zgodi tudi kužkom. Zrasla je v dobrem tednu. Potem smo čakali, da se bo spet kje ponovilo, no, pa se do zdaj še ni in vsi skupaj trdno držimo pesti, da se ne bo. Pa razširjeno srce imam. Saj sem res lahko zmahan po tolikih operacijah. Mislim, da je bolj malo mojih pasjih prijateljev bilo tolikokrat pod nožem kot jaz. Jemljem polno tablet, ene za pomoč srcu, ene za odvajanje vode, ene za boljše počutje, pa vitamine, pa aspirin. Zjutraj sem precej utrujen, kašljam, polegam, potem pa se okrepim in spet gremo lahko na sprehod. Nisem več tako aktiven, kot sem bil. Še me vozijo na fleksiju, pa saj ne bom ušel. No, če pa dobim ježa, sem ves prerojen, pozabim na vse in vsi hitijo ježa reševat!

Naš mali Bor ni več dojenček, je že mali fantek, ki me včasih grdo vščipne. Takrat sem hud in ga kar narenčim. Potem pa joka! Kaj bo jokal, saj je on meni težil. Pa v moje ležišče hoče, no sem pa res ne bo šel. Grrr. Ampak je pa tudi moj prijatelj, od nega vedno kaj pade, mu kaj vzamem iz rok, mi pa tudi z veseljem da, ko vidi, kako lepo vzamem. Pa še ljubčka mu potem prilepim.

Vsem pošiljam en sončen barvit pozdrav s Krasa!
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #11 : petek, 22.10.2010 : 22:46:15 »

Drži se Coklflek Kiss, pa čim več ježev ti želim Wink...
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #12 : sobota, 23.10.2010 : 07:00:16 »

Atek, bodi dobro še čim dalj časa  Kiss
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #13 : sobota, 23.10.2010 : 10:02:25 »

Coki moj, drži se. Nikoli ne bom pozabila tvojih nagajivih učkov  Kiss
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #14 : sobota, 23.10.2010 : 11:15:01 »

Coki, vse najboljše za obletnico, želim ti veliko trdnega zdravja in da bi še dolgo razveseljeval svojo družino  Kiss
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: COKLFLEK
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines