mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 16:11:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: shar-pei - čvek
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: shar-pei - čvek  (Prebrano 86084 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #480 : petek, 12.09.2008 : 17:43:44 »

 Grin Samo da se nam stepejo ne, katera mora zmagat  Tongue.

Če bo deževalo, ko bomo v ringu, bo še večja ''žurka''. Kaj tvoja ta mlajša čuti  Roll Eyes do dežja?

Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #481 : petek, 12.09.2008 : 18:23:07 »

Upajmo da ne; ce ne bo pac mud fight rock otocec. Grin

Hm, je niti ne moti, v primerjavi s Shenzi je pravi dezni pes. Tudi po mokri travi sva trenirali in ni tezav.
Seveda bo v nedeljo vse drugace. Roll Eyes Kaj pa sestrca in tabolj pridna? Cheesy
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #482 : petek, 12.09.2008 : 18:39:01 »

Aja, Shenzi je potanovem totalno nora na frizbi. Grin Grin Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #483 : petek, 12.09.2008 : 20:57:51 »

Sestrca kar zakoraka na mokro travo, ta bolj pridna  Tongue pa ni pridna na dežju...gre (če že mora) po po konicah krempljev kot kakšna primabalerina Grin.

Frizbi, a? Mejduš, tukaj na periferiji nujno rabimo en fajn ograjen kos travnika  Undecided...
Logiran
atinanajalun
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #484 : petek, 12.09.2008 : 21:33:25 »

haj
ja firbec me pa res matra ker bo tudi pri nas rock otočec,Čenča je proti pokojni Fridi prava packa,v vsak drek se povalja in ga požre,zdaj je začela že peteršilj in travo jest ker jo pač nač zajec tudi,če bo kdo kamenje  grizel ga bo normalno ona tudi.
ja moja čenčika ima tudi dirke na povodcu danes sem jo pa malo s pariško salamo umirila in me prav zanima kako bo.
Čenča-če bi imela dva avta bi tudi jaz z veseljem hodila v malo šolo handlinga a žal?
a je že kje objavljeno koliko psov je prijavljenih?
čkoooda da bo dež-a potem smo mi v pelerinah al kako- a se bomo kar tuširali pod milim nebom-pa še fajn mrzlo bo-super po enem tednu bolniške grem na razstavo pol bo pa spet cela štala.
lp,vesna
Logiran
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #485 : sobota, 13.09.2008 : 19:13:11 »

Nič bat, v ringu bo vroče ne glede na vreme, ker bo jutri tam 74 šar pejev iz 13 držav  Cheesy (je bilo objavljeno na ''sosednjem'' forumu)!

Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #486 : sobota, 13.09.2008 : 19:32:50 »

Slabo vreme smo imeli ze predlani, vreme nam res ni naklonjeno. Sad Lani je bil pa soncek.

Sola handlinga je v glavnem potekala doma, v soli smo potem pokazali kako dobro smo se cesa naucili. Jutri pa... Cheesy Grin .
Kot pri vsem tudi tu vaja dela mojstra.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #487 : sobota, 13.09.2008 : 19:33:32 »

Aja, pa to seveda zdaj ne pomeni, da sem jaz mojster, ceprav sva delali vaje. Grin Ampak pred bikci pa gre po levi! Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #488 : sobota, 13.09.2008 : 19:54:34 »

Aja, pa to seveda zdaj ne pomeni, da sem jaz mojster, ceprav sva delali vaje. Grin
Brez panike Nanook, glavno, da Momo obvlada  WinkTongue V glavnem, mislim, da se bomo imeli fajn (pa upam, da ne bo  lilo kot predlani  Sad).
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #489 : sobota, 13.09.2008 : 20:02:26 »

U, ja, Momo raztura. Cool Tako in drugace... Roll Eyes

Za jutri je pa napoved za tisti cas, ko bomo mi na vrsti-light rain. Ko bo pa Ru za BOB laufala, bodo pa showers. Tongue Wink
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #490 : sobota, 13.09.2008 : 20:07:15 »

Ko bo pa Ru za BOB laufala, bodo pa showers. Tongue Wink
Grin Ja, hm. Jaz bom pa ta čas ob ringu v- light nezavesti. Sapramiš, jaz ne bi dežja, psice še manj, dajte nekaj zrihtat  Cheesy!
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #491 : ponedeljek, 15.09.2008 : 08:16:18 »

Momo je sla po levi, Ru je za misjo dlako usel PRM, Momo je sla po levi, Lotke na zalost nisem videla v ringu, vem pa da ima licenco to khm khm Wink, Momo je sla po levi, Tai je raztural, Momo je sla po levi, Cencika je bila tudi zelo pridna, Momo je sla po levi! Grin Cheesy

Mene pa se vedno zelo zelo zebe.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #492 : ponedeljek, 15.09.2008 : 08:19:24 »

Jaz mam še zdaj plave ustnice, pa menda je šla Momo po levi, pa smrkam pa kiham, a ste slišal, da je šla Momo po levi; pa ne morem anbenga buldoga videt nekaj časa; a Momo, da je šla po levi? Menda, ja, tko pravjo.

Pa videla sem sivega šarpeja, pa govori se, da je šla Momo po levi. LP Neža

A je šla Momo res po levi  Grin
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #493 : ponedeljek, 15.09.2008 : 10:12:08 »

Ej, a ste slisali, da je sla Momo po levi?
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #494 : ponedeljek, 15.09.2008 : 10:18:53 »

Hoj punce, dajte mal več napisat kako je bilo. Menda vam je sodil en tanartabuljš sodnik.

Aja, pa slišala sem, da je šla Momo po levi  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: shar-pei - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines