mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 21:32:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: Tableti pred cepljenjem!
Strani: 1 2 3 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tableti pred cepljenjem!  (Prebrano 19621 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
zokicar
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 71


« : torek, 24.05.2005 : 22:20:44 »

Lp, mene zanima koliko časa pred cepljenjem mora dobiti pes tablete (npr. za steklino) Huh
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #1 : torek, 24.05.2005 : 22:28:10 »

Lp, mene zanima koliko časa pred cepljenjem mora dobiti pes tablete (npr. za steklino) Huh
Ponavadi kakšen dan ali dva.

Lp jana
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #2 : torek, 24.05.2005 : 22:35:59 »

Kaksne tablete, za zajedalce? Res dan ali dva prej? Nam jih veterinar vedno da po cepljenju Huh
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #3 : torek, 24.05.2005 : 22:44:43 »

Kaksne tablete, za zajedalce? Res dan ali dva prej? Nam jih veterinar vedno da po cepljenju Huh
Jap, proti zajedalcem. Da se pes očisti zajedalcev, da cepivo bolj prime.

Ja, saj jih mi tudi dobimo skupaj s cepljenjem stekline. Ampak psu je pa tablete potrebno dati pred cepljenjem Wink

Lp Jana
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #4 : četrtek, 26.05.2005 : 18:03:45 »

Ja tudi nam je rekel najboljše kakšen dan pred celjenjem ali pa takoj na tisti dan ko jih dobiš torej na dan cepljenja je tudi še dovolj!
Logiran
rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #5 : sreda, 14.09.2005 : 06:19:28 »

Vem, da mora pes pred cepljenjem dobiti tablete za razglistenje. Zanima me, če jih mora redno dobivati tekom leta- Atos je dosedaj dobil tri v 4 mesecih (3 krat cepljen), pa me zanima kako naprej Huh
Lp, Urša
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #6 : sreda, 14.09.2005 : 08:52:29 »

Meni je rekla veterinarka dva, tri dni pred cepljenjem. Pred vsakim cepljenjem. Moj Kal je bil že 4x cepljen (ima 10 mesecev) pa sem mu vsakič dala tabletko - oz. četrt, glede na kilažo. In me je tudi veterinarka vprašala, če sem mu dala kaj za razglistit. Prvič mu nisem dala, pa me je poslala domov.
lp
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #7 : sobota, 04.02.2006 : 15:53:03 »

dajem se tukaj isti post, ker tistega pri veterinarjih nekateri ne vidijo (Jana, če ne smem, pa zbriši):

Imam dosti slabo izkusnjo z določeno veterinarsko ambulanto z Gorenjske (verjetno Gorenjci vedo katero) in bi jo rada delila z vsemi, ker se mi zdi, da bi moralo čim več ljudi vedeti, h kakšnim veterinarjem vozimo naše kužke.

Imam 3,5 mesecev staro psičko. Pred novim letom smo jo peljali na zgoraj omenjeno veterinarsko ambulanto, da bi jo razglistili. Ko sva prišle, nama je dala ampule Stronghold in rekla, da ampule učinkujejo za zunanje in notranje zajedalce. Dvakrat sem vprašala, če je tudi za gliste, ker sem najprej prišla samo po tabletko. In so pritrdili. V redu. Pač neka (za mene) nova stvar in če oni rečejo, da učinkuje, potem že mora biti tako. Naslednji dan sem klicala na veterino, da se še enkrat prepričam o tem, če Stronghold učinkuje proti vsem notranjim zajedalcem (na forumu sem prebrala, da to ni res pa tudi vzrediteljica mi je rekla, da ne ve, če je to res). In so pritrdili, da je res. Pa sem si spet rekla, da, če oni rečejo, da je res, potem mora biti. Potem je prišel datum za ceplenje proti pasji kugi. In greva v isto ambulanto in naju vpraša, če je razglistena. Veterinarju razložim, da je dobila Stronghold. In je rekel, da je v redu in jo cepil. Psica je po cepljenju dobila hudo drisko in smo jo zato peljali na Veterino v Domžale, ker je kar je pač bližje. Veterinar tam naju je vprašal, če je dobila tabletke proti glistam in ko sem rekla, da je dobila Stronghold, me je kar malo grdo pogledal in rekel, da Stronghold ne učinkuje proti nekaterim glistam. Psica je  tam dobila še enkrat Stronhold in tabletko proti glistam (to je bilo v torek). Danes zjutraj sem na moje veliko presenečenje dobila v kakcu ostanke gliste (meni se je zdela ogromna). Torej je bila psica cepljena brez da bi bila razglistena...

V glavnem, sem jezna ina razočarana nad določeno ambulanto. Pa sem trikrat vprašala pa vsakič je bil drug veterinar (ali kdorkoli se oglasi na telefon) in vsi so rekli, da Stronghold učinkuje za vse notranje zajedalce. To so zame osnove veterine (bi morala vedeti tudi jaz. Ker nisem, sem vprašala njih) in če tega ne obvladajo...

V ponedeljek jih še pokličem, da slišim, kaj imajo za povedati, potem pa mene in mojih psov ta ambulanta ne bo več videla.
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #8 : sobota, 04.02.2006 : 16:07:12 »

Živjo!

Pes naj bi preventivno dobival tbl proti glistam vsake 3 mesece. Ne samo ob cepljenjih.

LP
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #9 : sobota, 04.02.2006 : 16:11:11 »

Kako bi bil lahko pes razglisten na 3 mesece, če je zdaj stara 3,5 meseca (sem napisala starost v postu)?

Psica je bila prvič razglistena že v leglu. Drugič bi morala biti 28.12. in takrat smo šli po tabletke, dobili pa Stronghold namesto njih.

Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #10 : sobota, 04.02.2006 : 16:25:25 »


Vsake tri mesece velja za kasneje v pasjem življenju. Ko je pes odrasel.
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #11 : sobota, 04.02.2006 : 16:47:05 »

Sem mislila, da je bil post odgovor na mojega...  Undecided
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #12 : sobota, 04.02.2006 : 16:48:13 »

Kakor je meni znano je Stronghold  učinkovit proti notranjim zajedalcem - srčne gliste, katere pes dobi od komarjev. Tako, da za razlistanje to ne pride v poštev. Meni so tud veterinarji svetovali, da mora dobiti tablete vsaj 2-3 dni pred cepljenjen, ker naj drugače cepivo ne bi prijelo, če bi imela kake zajedalce.  Sem pa dala moji preventivno tablete tri mesece po zadnjem cepljenju in tako bom delala tudi vnaprej, ziher je ziher Grin....lp
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #13 : sobota, 04.02.2006 : 16:50:49 »

Ja, to zdaj vem... Na navodilih pa itak vse tako strokovno piše, da jaz ne razumem kaj preveč in sem se zanašala na veterinarje.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #14 : sobota, 04.02.2006 : 17:04:25 »

Ja žal vsi veterinarji očitno ne vedo tega, pa so ti kar neki dal in trdil, da je to tud za razglistanje, očitno niso dovolj poučeni  Sad.. Mene no moje Aske tam pač ne bi več videli v takem.   
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #15 : sobota, 04.02.2006 : 17:05:17 »


V navodilih katere tbl jaz dajem naši Vivi pa piše tudi kako dajemo tbl mladičem:
Mladiči od 2 do 12 tednov starosti vsaka 2 tedna pol tbl na 5 kg telesne teže.

Upam, da sem tudi tebi kaj pomagala  Tongue Wink
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #16 : sobota, 04.02.2006 : 17:17:40 »

Jaz sem prišla po tabletke proti glistam, dali pa so mi Stronghold, ker naj bi isto razglistil žival. In pri treh mesecih je dobila še eno tabletko (jo je dal drug veterinar).

Pa ne bi rekla, da bi bil to nek levi veterinar. Pa trije različni so rekli, da učinkuje. Prvič punca na sprejemni in zraven je bil veterinar (kakor se spomnim), potem po telefonu (ne vem, kdo je bil) in tretjič veterinar. In razglistenje se mi zdi nekaj osnovnega, kar bi moral vedeti vsak, ki je končal srednjo veterino (torej verjetno tudi tehniki, ki so na sprejemni).

Pa drugače imam izredno pozitivne izkušnje od tam, saj sem hodila s prejšnjim psom vedno tja pa ni bilo nikoli nič narobe (res, da smo hodili samo na cepljenja tja in da Strongholda takrat še ni bilo se mi zdi). S to psičko imam pa same slabe izkušnje od tam.  Undecided
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #17 : sobota, 04.02.2006 : 18:47:30 »

Na katero veterinarsko kliniko pa na gorenjskem pa pelješ svojo psičko? Sem slišala, da hvalijo tako škofjeloško kot uno iz lesc.
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #18 : sobota, 04.02.2006 : 19:01:39 »

V Lesce. Sem tudi jaz kar hvalila (do sedaj). Samo, ko je bila samo Zlata, mi je bila ambulanta precej bolj všeč kot sedaj.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #19 : sobota, 04.02.2006 : 19:04:44 »

Oj potem sedaj ne dela samo Zalta in jih je več, pa same hvale o njej slišim, ravno ta teden je bila na Radio Kranj gostja Zlata.   
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #20 : sobota, 04.02.2006 : 19:08:03 »

Jaz sem videla poleg Zlate še dva veterinarja (Mali in Burja) pa dva na sprejemni pa še eno, ki je bila ob pregledu zraven.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #21 : sobota, 04.02.2006 : 20:18:39 »

Kaksno zvezo imajo tablete pred cepljenjem z imeni posameznih veterinarjev in kje kdo dela? O veterinarjih je ze odprta tema.
Logiran

5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #22 : sobota, 04.02.2006 : 20:22:38 »

ja, samo je zaprta za minije. zame je pomembno in je pomebno, da vejo tudi ostali.
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #23 : sobota, 04.02.2006 : 20:25:04 »

in je povezava... da dajo namesto tabletk Stronghold... in veterinarji predpisujejo to... sploh pa, sem napisala na začetku, da pač briši, če ni v redu.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #24 : sobota, 04.02.2006 : 20:35:59 »

5rca, prav zato je tema zaprta, da se javno ne omenja ne enih in ne drugih veterinarjev.
Z nekom, s katerim si ti zadovoljna, ni nujno, da je zadovoljen tudi kdo drug in obratno.

Ni se pa zaradi tega treba razburjati.

Vsi tako strasno radi napisemo kritiko, vendar vedno tako, kot jo vidimo sami, saj akterjev z druge strani ni na forumu, da bi povedali svojo zgodbo. Ni pa nikjer receno, da je v resnici tako vse tudi bilo, pa se vedno mislimo, da smo dolzni nekaj napisat tudi o imenih.

Se boste pocasi ze navadili.
Logiran

Babalu
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.214


« Odgovor #25 : sobota, 04.02.2006 : 20:41:35 »

Hm,mislim da stronghold deluje proti glistam in NE proti trakuljam. Od zdravil na trgu baje najboljse pobija obe varianti Dehinel plus.
Lp
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #26 : sobota, 04.02.2006 : 20:44:42 »

Nikjer nisem napisala, kdo mi je dal Stronghold (tudi ne, ali je bil veterinar ali kdo drug).  Wink  Mislim, da pridem po tabletke in mi dajo Stronhold namesto tega...  Tukaj ne vem, če je kakšna druga stran...

Mislim, to novo ureditev podpiram (če je ne bi, ne bi bila midi), ampak to o veterinarjih se mi pa ne zdi prav. Logično bi bilo, da bi vsi videli kakšne izkušnje imamo z različnimi veterinarji, da se na podlagi tega lažje odločiš za svojega. Meni bi bilo precej lažje izbrati veterinarja, če bi vedela, s katerimi v LJ imajo ljudje dobre in s katerimi slabe izkušnje...

Kako lahko Stronghold učinkuje proti glistam, moja psica jih je pa kljub temu imela?  Undecided
Logiran
Babalu
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.214


« Odgovor #27 : sobota, 04.02.2006 : 20:48:37 »

Ce je bil kot majhne crvicek je bila glista,ce pa je bil samo delcek je lahko tudi trakuljin odrivek....ne vem...mi je pa jasno zakaj so ti prodali raje stronghold kot tabletke  Angry in je par jurjev razlike za to. Dobra sola za vse ki si bodo prebrali. Undecided
Lp
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #28 : sobota, 04.02.2006 : 21:47:48 »

Meni se ni zdel ravno majhen črviček...  Undecided Je bil kar velik črv...   Angry

Tistih par tolarjev razlike mi je pa čisto vseeno, če bi zadeva delovala.
Logiran
apollo
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 516


WWW
« Odgovor #29 : sobota, 04.02.2006 : 23:01:46 »

5rca ti je že Živa prav povedala. Stronghold deluje proti glistam ( Toxacara canis), ki so pri mladih pseh največkrat problem-verjetno prav zato veterinar ni pomislil, da bodo nastale težave. Roll Eyes  Kot kaže pa je šlo pri vaši psički za okužbo s trakuljo. Gliste so taki bolj tanki beli črvički... Tako da sklepam, da je imela tvoja psička trakuljo, na katere pa Stronghold NE deluje! In ti si verjetno našla odrivke...
Ja prodali pa so ti najbrž to reč zato ker pač pri tem več zaslužijo... sram
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #30 : sobota, 04.02.2006 : 23:22:47 »

Mislim, da pridem po tabletke in mi dajo Stronhold namesto tega... Tukaj ne vem, če je kakšna druga stran...Kako lahko Stronghold učinkuje proti glistam, moja psica jih je pa kljub temu imela? Undecided

Huh, vidis, prav zaradi zgoraj napisanega menim, da ni prav, da se pise o veterinarjih in posameznih veterinarskih klinikah, postajah... Zakaj? Ce si sla po tabletke, potem bi vzela tabletke in ni ga boga, ki bi ti vsilil kaj drugega. Seveda s predpostavko, da ves tocno, po kaksne tabletke si prisla. Glede na to, da je cela vrsta najrazlicnejsih notranjih parazitov, bi lahko pomagal tudi Stronghold, cesar pa niste vedeli ne ti in ne tisti, ki so ti ga prodali - ker niste raziskali in tako tudi ne vedeli, za katerega parazita pravzaprav gre.
Ce bi bili vsi "v vrsti posteni", bi pri veterinarju namesto "prosim tablete proti glistam" bilo "prosim za analizo blata, ker menim, da ima moj pes notranje zajedalce" in pa z druge strani "za take vrste parazitov pomaga tole, za drugo vrsto tole... In kaksne so te gliste? Ker ne veste, naredimo preiskavo. Prinesite blato..."
Kot je videti iz pisanja, ne ves tocno, za katere notranje zajedalce je slo, niti nimas z njimi dovolj izkusenj, da bi vedela pri nakupu povedati, za katere potrebujes zdravilo. Prav tako niso vedeli tam, kjer so ti prodali Stronghold in ker je kupec kralj, le-ta pa zahteva zdravilo za gliste, mu ga pac dajo - kakrsnegakoli ze. Ce smo odkriti, nisi sla k veterinarju, da bi kaj raziskovali in dali pravo zdravilo, temvec si sla v veterinarsko trgovino kupiti "zdravilo proti glistam".

Pa brez zamere. Vedno sta dve strani. Kar precejkrat sem pri veterinarju in v cakalnici (beri: kjer prodajajo tudi zdravila, hrano...) je slisati marsikaj. Res je, da so veterinarji dragi, vendar zato se niso slabi, ce ustrezejo nasi zelji in nam prodajo tisto, po kar smo prisli. Nekateri znajo biti pri "postavljanju diagnoze" za bolezen svojega psa precej prepricljivi.
Zato, ker necesa sami ne poznamo dovolj, se ni potrebno v javnosti govoriti o slabem delu na neki vet. kliniki ali o slabem delu koga, ki je tam zaposlen. Poglejmo objektivno in razmislimo, ce smo mi storili vse, da bi ta "zaposleni" lahko precenil, kaj v resnici zelimo in nam po svojih najboljsih moceh lahko pomagal.

5rca, roko na srce, po tem, da so ti prodali eno od zdravil proti glistam, ki pa na nesreco zaradi "premalo podatkov" niso bila prava, se ne gre kritizirati vsega in pocez. Pri enem strongholdu (namesto necesa drugega) ni nihce obogatel, najmanj kaksna vet. klinika.
Logiran

5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #31 : nedelja, 05.02.2006 : 10:03:21 »

V tem primeri je (po tvojem pisanju) šlo za napako z obeh strani. Kljub temu menim, da jaz kot laik nisem usposobljena za to, da bi odločala, katero sredstvo je bolj učinkovito in to pričakujem od veterinarjev. Če oni niso vedeli, katere notranje zajedalce ima moj pes, bi morali oni reči, da naredijo analizo blata, ne pa da dajo kar nekaj.

Veterinarji so zgleda še vedno nedotakljivi pri nas in lahko delajo kar hočejo...
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #32 : nedelja, 05.02.2006 : 10:20:57 »

http://www.progresspr.ie/about_stronghold.htm

Stronghold deluje tudi proti glistam, vendar ne vsem vrstam, zato je vseeno bolje psu dati tablete Zantel (ima sirsi spekter delovanja kot pratel). Tako je meni razlozila veterinarka, ki nam ze dolgo casa zdravi najdencke, pa tudi moje pse. lp
Logiran

Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #33 : nedelja, 05.02.2006 : 10:23:36 »

Meni so tam zadnjič dali Pratel, pa še ceneje so ga računali.  Tongue
Sem pa zaradi driske dala skozi ultrazvok, analizo blata, krvi, 2 meseca diete, Pratel...pa še vedno ni nič pomagalo. Vse to je bilo na neki drugi gorenjski kliniki. So mi ugotovili povečana jetra, eksotične parazite...Potem smo pa zamenjali veterinarja in je bil dovolj le Stronghold in vse je bilo v redu.
Sem se pa potem sama -na tem forumu-pozanimala kako in kaj, potem pa ni nobenega problema. Prideš na katerokoli kliniko in rečeš Stronghold, Pratel (Zantel), ali Frontline. Se mi zdi to osnova in to ne veterine, ampak vsakega, ki ima psa. Moraš razumeti, da veterinarji navadno ne razmišljajo tako ozko kot mi, ampak ponavadi pomislijo na kakšno stvar, ki ni ravno običajna...Ker jim je pač logično, da te osnovne zadeve pozna vsak.

Tako da najprej poskusiš z zgoraj omenjeno trojico, če še vedno ne pomaga, pelješ k veterinarju. Je veliiiiiiiikooooo ceneje in manj stresno.  Wink

Veterinarji so zgleda še vedno nedotakljivi pri nas in lahko delajo kar hočejo...

No, tale je pa malo za lase privlečena. To je pa popolnoma ista situacija, ko svojci tožijo zdravnika, ki ni pozdravil njihovega na smrt bolnega sorodnika.  Tongue
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #34 : nedelja, 05.02.2006 : 10:46:53 »

Ne primerjati zdravnikov in veterinarjev. tukaj ni primerjave. Če zdravnik naredi napako, ki vodi v smrt pacienta, je po vsej verjetnosti kaznovan. Kaj pa, če veterinarju v istem primeru pogine pes? Kakšni ukrepi?

Ne, ni logično, da te "osnove" pozna vsak. Meni je bilo logično, da so tabletke za notranje zajedalce (in sem po njih tudi prišla). Če mi veterinar reče, da bo Stronghold v redu (oziroma boljši), potem mu verjamem (pač sem jim zaupala, ker do takrat ni bilo nič narobe).
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #35 : nedelja, 05.02.2006 : 11:32:54 »

Nisem napisala, da zdravnik naredi napako za smrt, ampak da poskuša ozdraviti na smrt bolnega pacienta, ki ima že tako malo možnosti...

Jaz ne vem, kaj ste imeli-me ni bilo zraven. Ampak ne verjamem, da ne bi vedeli, da se da Pratel. Najbrž so mislili, da si ga že dala, naslednji korak je pa potem Stronghold.
Ne vem pa, kaj je bilo.
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #36 : nedelja, 05.02.2006 : 11:43:35 »

In jaz pravim, da med mojim primerom in primerom, ki si ga ti dala, ni primerjave.

Ne vem, kaj so mislili, Jaz sem prišla po tabletke, kar sem tudi povedala. Potem se rekla, če lahko poleg tabletk dobil še kaj proti zunanjim zajedalcem in na podlagi tega so mi dali samo Stronghold in rekli, da deluje proti notranjim in zunanjim zajedalcem. Tabletko je imela že v vrečki in sem jo že držala v roki, ko sem rekla, če lahko dobim še nekaj proti zunanjim zajedalcem. Mi je vzela tabletko in dala Stronghold in rekla, da ni treba dati tabletke, ker Str4onghold zadostuje. Jaz bi z veseljem plačala za oboje (sem tudi s tem namenom prišla, da dobim oboje).  Bom vedela za naslednjič in bom vztrajala na tabletkah.

Namen mojega posta ni bil v tem, da kritiziram veterinarje. tudi na začetku nisem napisala, katera amblanta je bila. Namen je bil, da so ostali pozorni na to (jih je veliko poleg mene, ki ne vejo, kaj se da proti glistam - starejši pes je vedno dobival samo tabletke in mi je Stronghold nova zadeva)
Logiran
Milko
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #37 : torek, 10.03.2009 : 17:29:37 »

Mene pa zanima katere tabletke za razglistevanje psička /srednji pudelj/  mi priporočate
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #38 : torek, 10.03.2009 : 18:08:12 »

Pratel ali Dehinel.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #39 : torek, 10.03.2009 : 20:07:05 »

Zantel.
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #40 : torek, 26.01.2010 : 19:20:16 »

Mi smo danes drugič cepili kužne. Niso mi dali nobenih tablet proti glistam. Prvič je bila psička cepljena pred tremi tedni. Ali se drugič tablet ne daje, ali so pozabili? Meni je šele potem doma kapnilo, da smo to pozabili... Tongue
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #41 : torek, 26.01.2010 : 19:59:08 »

Tretjic, mislis Smiley.
Verjetno so pozabili. Fajn je razglistit ob vsakem cepljenju.
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #42 : torek, 26.01.2010 : 20:09:33 »

Tretjic, mislis Smiley.
Verjetno so pozabili. Fajn je razglistit ob vsakem cepljenju.
Thanks. Jih imam doma, že dajem... ( pa tretjič, ja ) Tongue Tongue Tongue
Logiran
Strani: 1 2 3 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: Tableti pred cepljenjem!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines