mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:54:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: zobni kamen
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Dol
Natisni
Avtor Tema: zobni kamen  (Prebrano 37360 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #105 : petek, 19.09.2008 : 18:04:11 »

Ammmm... A majo človeško varianto tud?  : Roll Eyes Moj Timi je bil februarja pri zobarju (en izpuljen zob - je bil (že dolgo) počen, ena plomba in - seveda - čiščenje kamna). No, vse skupaj, z narkozo vred, je prišlo okrog 200 EUR, moja zobarca me je pa naročila za čiščenje kamna (in nič drugega) za 75 EUR... A grem rajši k Vladki???  Tongue Tongue Tongue
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #106 : sobota, 20.09.2008 : 09:33:45 »

Ojejej kaksne cene  Shocked!! Sem ze celo zivljenje pri druzinskih prijateljih, ki so zobarji in mi je bilo to nekako prihranjeno. Sem pa zdaj v Angliji narocena drugi teden za pregled, pa vem da me bo na rit vrglo  Wink .....
No sem na netu prebrala kaj so ljudje napisali o tem produktu in kot vedno so mesani obcutki. V vecini zelo izboljsa stanje zob, so se pa nekateri pritozevali, da psi nocejo piti vode. Sicer na flaski pise, da je treba pocasi psa navajati na okus, ampak jaz sem mu ze na zacetku dala celo dozo. Ocitno imam sreco, ker ni niti opazil  Smiley ...

lp
Logiran
NyNy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 81


« Odgovor #107 : torek, 02.03.2010 : 16:04:54 »

tudi sama se pobrskala za tem izdelom pa me zanima če je to tole? http://www.amazon.com/Petkin-Liquid-Oral-Care/dp/B0009YWH9E
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: zobni kamen
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines