mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 07:07:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Hyper in Hex
Strani: 1 2 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Hyper in Hex  (Prebrano 10580 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
hyper
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« : ponedeljek, 07.12.2009 : 21:20:47 »

Pozdravljeni!

Od četrtka imam družinico in sicer jo tvorita moja mačka Hex in Hyper, stara 3 mesece. Prišla sta od foster parents Romane in Sabine. Kar hitro sta se privadila. Prvo noč sta spala na mojem trebuhu tako da od spanja ni bilo ravno dosti. Potem sta imela dirke formule 1 ob 5 zjutraj. Še dobro, da sem vzela dopust za prve dni, da se privadita  Smiley

Sedaj sta že čisto domača. Skačeta mi po tipkovnici, tako da nimam minute miru. Ali pa zganjata dirke, se tepeta ali pa skrbita drug za drugega. Sta bratec in sestrica. Hex je malo bolj pogumen, pa tudi bolj scrtlan. Če ne prevrača rož in slik, se stiska k meni. Hyper sploh ne mara crtlanja, raje raziskuje luknje po stanovanju. Ni več prostora kamor ne bi zlezla. Sicer pa vse počneta skupaj, jesta, se igrata in spita drug čez drugega. Kadar ne divjata, spita. Prav zabavno je, kamorkoli pogledaš je maček. Spravljata se v čevlje in odspita kako urco, potem v banjo, potem v umivalniku smo jih že našli. Drugi dan sta zlezla vsak v svoj predal od cimra, ne vem kako sta uspela zlezti skozi zadnji del mize, ampak komaj smo ju našli.

Prvi dan je Hex padel v wc, tako da sedaj pazimo, da je zaprta školjka.

Najbolj nora sta na palčko, ki ima gor repek od ptičjega perja in pa na miške. Sploh Hex. Čakamo še na dve pošiljki mačjih plezal. Po mojem bosta kar razvajena mačkona, čeprav tudi lekcije učenja imamo. V dveh dneh razumeta že, da na kuhinjsko mizo ne smeta. Lekcija je uspela z vztrajnim učenjem in seveda s tem, da sta ob istem času, ko smo mi jedli onadva dobila priboljške v svoji posodici. Z rožami pa ne vem če bo šlo, smo jih raje umaknili Smiley

pozdravček, Mojca, Hyper in Hex
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1 : ponedeljek, 07.12.2009 : 21:36:03 »

Super, da ste se javili!  Cheesy

Še fotke, pa bomo lahko iiii-jale pa ooo-jale....  Tongue

Lp, Maja
Logiran
Romzy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 89


WWW
« Odgovor #2 : ponedeljek, 07.12.2009 : 22:00:01 »

Moje male muce mace! Smiley

Sem pozabla povedat, da je Hex tud men že skor v WC padu - sicer se je ujel (hvala bogu, ker sem bla lih pred tem, da vodo potegnem, khmmm Smiley), Hyper mi pa je - ampak v čisto vodo na srečo Smiley Ja, WC je treba zapirat - čeprou mal lekcije tud ne škoduje včasih Smiley

Dej jima ene 1000 lupčkov od mene!  Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
Snaky
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #3 : ponedeljek, 07.12.2009 : 22:08:15 »

Ja no sta pač potapljača  Grin, mal kopanja ne škodi  Wink

Sej jih prideva pogledat, takoj po izpitih. Do takrat pa uživejte. Sm ful vesela, da sta tak dober domek dobila  Cheesy Kiss
Logiran
hyper
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #4 : torek, 08.12.2009 : 00:28:02 »



Hex

Hyper

upam, da bo zdaj ratal in se bodo se slikce pokazale

drgac pa mi je od Hyper karakter zanimiv, ker ne morm pogruntat kaj hoce povedat
noce se crtlat, ni ji fajn, da jo dvignes v narocje, ampak vsake tolk casa pa zacne mijavkat in hodt gor in dol cez mene ce lezim, ce sedim pa mi pleza cez rame, glavo in komp in mijavka... lacna ni, bozat se noce, sam to dela... ne morm in ne morm ugotovit kaj hoce, tko da zdej pac mislim, da je to njen nacin za crtlanje, tko kt je od Hexa pa to da mirno lezi zravn mene...

se bom mogla navadt, no sej ma tak simpaticen glasek Smiley mau je cudna tko kt jst, tko da mi je se bolj simpaticna zdej Wink Roll Eyes

foster mamice a bosta z gandhijem prisle na obisk - mogoce pa hyper njega pogresa??
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #5 : torek, 08.12.2009 : 08:55:23 »

Hyper a ni lepo, ko te (vsaj) dva mačkončka obkrožata.  Smiley

Aja, pa navade Hyper so čist normalne. S časom bo postala crljivejša, bez skrbi. Ne bo ravno čepela v naročju kot Hex amapak bo hodila po obrokih na doze čohljanja.  Wink Imam doma eno takšno.  Roll Eyes
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #6 : torek, 08.12.2009 : 09:49:05 »

 bravo veselje Super, da se imate tako pestro. Vsaj veste, da sta zdrava (ker počneta take vragolije  Cool). Kiss Kiss
Logiran
Snaky
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #7 : torek, 08.12.2009 : 10:02:37 »

Ja bova Gandija vzeli sabo. Sam, da se prej pozdravi, ker skos neki driska. Sej sm mela Hyper na sumu, da je mal zacopana v rdečkota. Zdel se mi je tud, da je mal promiskuitetna, saj se je drglna in lupčkala z vsemi muckoti, ki so bli pr nama  Grin, ampak Gandi ji je bil najljubši  Kiss

Se čim prej vidimo, uživejte  Smiley
Logiran
hyper
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #8 : torek, 08.12.2009 : 10:36:31 »

Danes ponoči smo spet vozili formule. Počas se navajam, da lahk spim v takem, dokler me Hex ne opraska - mislim, da misli, da sem jaz mačje plezalo, sploh ker me Hyper za to tud uporablja Wink  nestrpno čakamo plezalo pošiljke pa od nikoder Sad

iiii Gandhi pozdravi se in pridite Smiley
Logiran
Snaky
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #9 : torek, 08.12.2009 : 22:27:31 »

Gandi zdej vsaj mal je, driska še vedno, ampak gre na bolš. Če bo šlo tko naprej bo čez vikend že ql, pol pa pridemo na obisk, da bosta lahko Hyper pa Hex kroge čez nega nabijala, on bo pa špilou rastlino, kot vedno  Grin. Drugač jima pa magar navež nad vrata kakšn štrikec pa na koncu žogico al pa kos papirja in jima bo dogajal vrjetno celo noč  Wink - vsaj dokler plezalo ne pride.
Logiran
hyper
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #10 : sobota, 02.01.2010 : 16:51:34 »

Logiran
hyper
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #11 : sobota, 02.01.2010 : 16:54:03 »

spet se trudim s slikami mojih malckov, da bi jih nalozila

Logiran
hyper
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #12 : sobota, 02.01.2010 : 17:05:28 »

končno ratalo, tu sta Hex in Hyper in njihov fitness
zdaj stara 4 mesece, zelo živahna. Hex postaja že večji od Hyper, pa malo buščka dobiva, še dobr, da tolk rad telovadi, če ne bi bil že pravi bajsek. danes ponoči me je zbudil, sem rabila pol ure, da sem ugotovila kaj je problem - nista dobila en dan svoje naljubše konzerve (vzgojna posledica ker smo se celo novo leto mastili z bonbončki) - no vzgoja malo peša, sta se že razvadila... Hyper je malo bolj ubogljiva, Hex pa - če ni po njegovem, bo težil, dokler ne bo po njegovem... ampak uporablja take sweet prijeme, da se težko upreš...







Logiran
hyper
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #13 : sobota, 02.01.2010 : 17:09:32 »

moja princeska in kraljič  Cheesy




Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #14 : sobota, 02.01.2010 : 17:10:07 »

 Kiss
Logiran
Romzy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 89


WWW
« Odgovor #15 : sobota, 02.01.2010 : 22:05:09 »

Jojtana, lupčka moja!!!!  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #16 : sobota, 02.01.2010 : 22:39:57 »

žabe fletne!  Kiss Kiss
Logiran
belko
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #17 : nedelja, 14.03.2010 : 08:51:17 »

Kako pa sta kaj Hyper in Hex? Bi lahko bile kakšne slikce?
Logiran
Romzy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 89


WWW
« Odgovor #18 : sreda, 14.07.2010 : 21:20:00 »

Ker gospodična sužnja ni za nikamor in ne piše nič in nič ne kaže slikic, se bom pa jaz malo oglasila.

Med vikendom sva bili na obisku pri Hyper in Hexu. Glupači sicer brez fotoaparata, kar je velikanska napaka (ki je ni več za ponovit!), ampak lahko pa vseeno sporočim par podatkov.

Hex je postal pravi velikanski dec. Ima cca. 5 kg, ki pa jih prav manekensko nosi. Njegova ozka škilasta glavica je postala ena taka prekrasna ne-več-tako-zelo-ozka in malo-manj-škilasta. V glavnem - iz enega takega malo hecnega dolgonogega mucka je ratal pravi top-model mačkon. In še vedno je zelo prijazen, je pa malo manj igriv.

Hyper po drugi strani po teži ni pretirano prodobila in je skoraj za pol manjša (čeprav je precej pri posodici). Je pa še majčkeno potemnela, tako da je na pogled res posebna - še vedno ozka v glavico, s svilnato belo dlakico, po hrbtu pa temno temno siva.

Mah, bom raje kar nehala. Naslednjič vzamem fotič sabo, pa si boste sami ogledali situacijo Smiley Itak je pa edino važno, da se imata lepo Smiley
Logiran
belko
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #19 : torek, 03.08.2010 : 19:01:07 »

Vesela sem, da sta prišla k posvojiteljem, ki ju razvajajo
in da uživata na veliko. Super, da sta odšla v skupen dom!
Hyper in Hex  Kiss Kiss Veselim se slikic, da vidim kakšna sta zdaj.
Logiran
Strani: 1 2 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Hyper in Hex
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines