mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 05:51:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: Filarija - cepljenje
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: Filarija - cepljenje  (Prebrano 41014 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #75 : petek, 24.06.2005 : 11:42:38 »

Tara04,hvala ker mi pomagaš pri razčiščevanju težav Wink!!
Nanook,nič na tem svetu ni 10000%!! Tako kot tudi zdravila ki jih uživamo,si 10000% da bo delovalo,da ti ne bo povzročalo težav,da ne moreš umreti....enaka vprašanja se postavljajo pri zdravilih,ki jih uživajo psi!!! Nobeden ti ne more garantirati da zdravilo zdrži 12 ali 6 mesecv,tudi razne druge preventive niso 10000%!!!
Tako,da se mi zdi tvoje vprašanje o Guardianu in njegovi 10000% malo čudna!!
Pa ne zamert! Wink
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #76 : petek, 24.06.2005 : 11:46:24 »

Biscuit, nehaj klamfati neumnosti in pocasi in pozorno se enkrat preberi kaj sploh sprasujem.
Ocitno ne ves, kaj je v tvojega psa spricnila veterinarka? Ce je temu tako, se ni potrebno znasati na forumu. Drugic jo pac zaslisi, ce te zanima. Ce nimas informacij, ki zanimajo mene, lepo reci "nimam pojma", pa bo.
Torej se enkrat-kaj je rekla dohtarca-drzi zadeva 6 mesecev ali 12 (Za Guardian sprasujem)?
In ja logicno je, da se ti zdi moje vprasanje cudno, saj ga niti ne razumes.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #77 : petek, 24.06.2005 : 11:52:37 »

12mesecev
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #78 : petek, 24.06.2005 : 13:04:52 »

Joj samo ne se čopat Huh okrog teh zadev, vsak valda hoče svojemu psu najboljše, kako pa je s št. psov, ki ne dobivajo preventive pa ne vem, iz izkušenj pač takoj slišim psa s filarijo (značilen daveč lajež in takih je kar precej).

Pravijo pa tudi, da na obali niso vsa področja enako okužena, sicer pa je 100% res, da so psi, ki spijo zunaj bolj na udaru kot tisti, ki spijo noter.

Kar se pa veterinarjev tiče smo jih pa menda že fajn obrali, Tongue samo pripomba o telefonskih številkah (ja nam je tudi vet., kao se poznamo in nam je na razpolago, dal tel številko samo, ko si ga pa res kaj rabil ga nisi mogel priklicat Angry) Zanimivo je najbolj to, da te celo dežurni veterinar odpravi s svetlobno hitrostjo in te še nadere zakaj ga motiš, če ne misliš plačat Shocked Angry...jah odnos pa tak...)
No veze in poznanstva delujejo pri ljudeh, zakaj ne bi pri psih Roll Eyes...zanimivo, da se naši ljubi veterinarji bolj potrudijo za psa katerega lastnika poznajo za druge jim pa dobesedno dol visi...(tistim, ki jih poznamo bomo zaupali o vsem, kaj je dobro in kaj ni dobro, kaj škodi in kaj ne) drugi pa lahko pocrkajo, ja super odnos in mentaliteta ni kaj rečt... Angry Angry

Uff me jezijo te stvari  Angry
Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #79 : petek, 24.06.2005 : 13:25:57 »

Tara04,
jaz še vedno iščem dobrega veterinarja. Če je tako dober(a), pa povej prosim ime.
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #80 : petek, 24.06.2005 : 13:39:20 »

Veš kaj ti povem draga Petra.
Jaz sem si to vet. izbrala po kriterijih, ki sem jih določla  glede na to kakšen je bil zame in za veliko ljudi, ki jih poznam in ki ne dajo v roke žival komurkoli, najboljši veterinar kar smo si ga lahko želeli!!!!
Če pa ti daš psa v roke unemu ki pride in če mu pustiš proste roke in nisi zadovoljna je to tvoj problem.Če ga naslednjič pelješ in ga pustiš spet istemu je s tvojo mentaliteto narobe. Glede tega da te dežurni nadere je tako da moraš bit tudi ti odločna in se ga ne smeš bat!  Meni se namreč moja vedno oglasi.
Komentar na to da če ni veze naj pocrkajo, pa se bom spet ponavljala in rekla da če si izbereš enega ki ti ustreza moreš it samo k njemu in ne odstopat od tega.
Zanima me h komu pa ti voziš psa ker ti tu nobeden ni všeč??
Če še ne veš h komu it poskusi ko odpre lara v Izoli, če si z obale.
Če ima še kdo kakšen komentar o vet. je bolje da komentira v temi o vet. ker če ne bo kdo jezen. Tongue

Lp

Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #81 : petek, 24.06.2005 : 13:56:24 »

Simon in bay: Tako je, meni recimo ustrezjo: Lara(zdaj ne dela ker odpira v Izoli), Barbara, ki ima narejen magisterij in Tjaša. Poskusi it k vsaki posebaj (Barbara ima baje tudi nekaj doma na belem križu) in vprešaj o kakšni stvari, ki te zanima in boš takoj vidu katera se ti bo zdela najbolj razpoložena za pogovor in ti bo najbolje razložila.
Zdaj, meni so primerne, tebi lahko ne bojo.
Če je nujno grem k eni od teh, žal pa ti ne morem direktno povedat h kateri hodim ker:
1.Če ti ne bo všeč boš pljuval po njej in po meni in drugih, ki jim je.
2.Če povem direktno pa lahko vsi navalijo k njej in če zve da sem jaz posredovala info., bom lahko nasrkala jaz.Rabim pa vet. kot zrak Smiley
Upam da razumeš.
V glavnem tem trem dam psa v roke.
Javi kako se boš odločil!! Wink

Lp
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #82 : petek, 24.06.2005 : 14:07:13 »

Se eno vprasanjce-je tale Guardian slucajno iz Italije oz. ga dobijo sem iz Italije? Ste toliko tekocinc omenjali, da moram preverjat info hehe.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #83 : petek, 24.06.2005 : 14:20:30 »

Bis, pošlji mi na ZS tlf. števiko veterine, kjer si cepila, bomo morda skupaj kaj razčistili... bolje, da se zadeve razjasnijo, saj vsi hočemo našim zlatim kužkom samo dobro in najboljše.
Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #84 : petek, 24.06.2005 : 14:38:49 »

Ah kaj bi pljuval, na žalost imamo te veterinarje.
No če poznaš Laro ali Tjašo potem imaš res srečo, ker sem tudi jaz imel s tema dvema do zdaj samo dobre izkušnje.
Tara04 imaš zasebno.
Logiran
KARMEN
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 350


« Odgovor #85 : petek, 24.06.2005 : 15:33:57 »

Ksenija `krap iz Se~ane, sedaj dela v Kopru, preverjeno izredno sposobna veterinarka, z veliko izkuanjami. Ne ustraaite se je, ker je zelo stroga.
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #86 : petek, 24.06.2005 : 19:10:13 »

Nanook....tole je edina preventiva,ki se je dobi v Sloveniji!!
Je pa verjetno res iz Italije!!

Karem,tudi jaz imam dobre izkušnje s Ksenjo...prav tako pa tudi z Barbaro Wink
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #87 : petek, 24.06.2005 : 19:37:06 »

Veš kaj ti povem draga Petra.
Jaz sem si to vet. izbrala po kriterijih, ki sem jih določla  glede na to kakšen je bil zame in za veliko ljudi, ki jih poznam in ki ne dajo v roke žival komurkoli, najboljši veterinar kar smo si ga lahko želeli!!!!
Če pa ti daš psa v roke unemu ki pride in če mu pustiš proste roke in nisi zadovoljna je to tvoj problem.Če ga naslednjič pelješ in ga pustiš spet istemu je s tvojo mentaliteto

Moji kriteriji so precej visoki, kar se tiče psa (ne mislit, da psa kr pustim v rokah nekoga) in poznam skoraj vse veterinarje na obali (preko prejšnjega psa in ostalih živali) tistih, ki pa še nisem obdelala (oz. imela izkušenj z njimi sem pa slišala od drugih, ki jih imajo...).
Približno vem kako se rečem streže...nisem ravno popoln lolek, ko pripeljem psa (na srečo ne pogosto) na veterinarsko postajo.

Mislim, da ni problem samo v meni, ker ogromno ljudi ni zadovoljnih z oskrbo na veterini v Kopru, me veseli, da ste vi. Smiley (lepo, da vam je veterinarka na razpolago v vsakem trenutku...). 

Svojih izkušenj ne mislim  (več) delit tukaj in se v prihodnje vzdržujem kakršnega koli komentarja, preden se debata  spremeni v defenzivo in ofenzivo in v polemiziranja kdo ima svojega psa raje, ker ga vozi k temu  in temu veterinarju...jaz sem napisala, kar sem mislila in za tem tudi stojim.






Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #88 : petek, 24.06.2005 : 19:49:16 »

Kaj pa Heartguard? A tega pri nas ne prodajajo?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #89 : sobota, 25.06.2005 : 13:01:00 »

Nanook..kolikor jaz vem je Guardian edino cepivo,ki se ga dobi v Sloveniji!
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: Filarija - cepljenje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines