mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 07:38:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Bela kepica DeeDee (Didi)
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bela kepica DeeDee (Didi)  (Prebrano 35079 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Strelca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #90 : nedelja, 22.08.2010 : 10:04:46 »

Pozabila dodat fotografijo...

Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #91 : nedelja, 22.08.2010 : 22:08:58 »

Kako lepa in srčkana je Kiss Kiss, bomo držali pesti da bo z njo vse v redu! Smiley
Logiran
Strelca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #92 : sreda, 25.08.2010 : 12:38:37 »

Mogoče kdo ve koliko časa traja poseg sterilizacije?

Jutri imava ob 8ih zjutraj, tako da zvečer ne sme nič jest.
Sem šla včeraj v trgovino in ji kupila novo blazino, tako da bo lepo lahko jutri počivala na novi udobni blazini, ker tista prejšnja je bila čisto pretanka, ker sem jo enkrat oprala v pralnem stroju.

Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #93 : sreda, 25.08.2010 : 12:44:50 »

Rehabilitacija bo zaradi nove blazine še hitrejša....... Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #94 : sreda, 25.08.2010 : 12:48:52 »

Sam poseg ne traja dolgo; tako da lahko tudi počakaš. Je pa priporočljivo, da psička ostane še nekaj časa na kliniki na opazovanju - recimo vsaj 2 - 3 ure, lahko tudi več. Vsak dober veterinar bo na recepciji klinike naročil, naj te takoj po posegu obvestijo, da je vse v redu in kdaj približno lahko prideš po psičko, tako da potem malo lažje dihaš. Wink
Vsekakor moraš psičko dobiti nazaj popolnoma zbujeno. Za domov naj ti poleg ustreznih navodil, kako v naslednjih dneh skrbeti zanjo,  obvezno dajo tudi "lonec" za na glavo. Brez skrbi, imajo tudi take bolj za bolj majhne glavice.  
Držimo pesti za obe! No, zate mogoče še malo bolj...mi lastniki pač radi zganjamo paniko.

Na novo blazino pa vseeno daj kakšno njeno staro dekico ali brisačo, da ji bo vonj domač in se bo tako boljše počutila.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #95 : sreda, 25.08.2010 : 13:08:55 »

Zelo luštna psička. Tudi mene je zelo skrbelo, ko sem jo dala sterilizirat. Seveda je normalno, da nas je malo strah pri posegu, ampak upam, da bo tudi vaša psička dobro prestala. Verjetno bo bolj umirjena in ji bo pasalo dremati, saj tako je bilo pri moji tisti dan. Želim vam vse dobro in lepo Smiley
Logiran
Strelca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #96 : sreda, 25.08.2010 : 14:03:04 »

Hvala Pepsi za odličen odgovor!

Ja res lastniki delamo paniko, pa kaj hočeš, tako pač je. Jih imamo radi!

Na novo blazino se od včerej že navaja, tako da ji bom dala verjetno še tisto dekico gor ki jo ima v nekem drugem prostoru. No zdej ko ji je vroče najraje na tleh leži, tako da ima glavo gor na blazini hehe..

Upam, da bo vse ok in da bo ta čas hitro minil, ko bova narazen
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #97 : sreda, 25.08.2010 : 20:22:31 »

Bom držala pesti da bo vse v redu z njo Kiss, blazinica je pa zelo lepa! Smiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #98 : sreda, 25.08.2010 : 20:49:15 »

Vso srečo obema jutri! Da bo čim manj stresno za obe. Smiley Kiss
Logiran
Strelca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #99 : četrtek, 26.08.2010 : 16:06:59 »

No tako, da malo poročava.

Midve sva lepo že nekaj časa doma, imele sva uro ob 8ih, ob 12ih so me že klicali, da je didi sterilizirana in zbujena in čaka svoje lastnike. Tako da ko smo to slišali, šccc v avto in direkt po našo kepico.

Se mi zdi da je malo zamerila, ker me niti pogledati ni hotela, no sedaj je že bolje, noče nikamor drugam kot pri meni bit in se cartat.
Tako mi je hudo, ker ne vem kaj rabi, ali jo na wc, mogoče hoče vodo, ... potem pa jo nosim sem pa tja pa gor pa dol.

Ni še pila nič vode in nič ni šla lulat pa tudi lačna ni kaj preveč. Ni še nič jedla.

Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #100 : četrtek, 26.08.2010 : 22:26:59 »

Saj bo, sem prepričana da si bo kmalu opomogla...  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #101 : četrtek, 26.08.2010 : 22:32:14 »

Danes naj kar počiva, nič je ne silite z ničemer. Jutri pa se bo že bolje počutila in bo sigurno lačna!  Samo čez noč je nikar ne pustite brez lonca na glavi, tudi če se vam zdi, da bo pustila ranico pri miru in se vam smili, ker nesrečno gleda. Psi zelo strokovno razcefrajo vse obveze in res nima smisla, da si zgrize šive. Užaljenost bo prebolela, brez skrbi.  Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strelca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #102 : petek, 27.08.2010 : 08:23:58 »

Midve sva se danes že ob osmih zbudile. Čez noč ji nisem dala lonca gor, ker je bila čisto pridna in je spala, samo okoli treh ponoči je začela tam okoli šnofat pa lizat.
Ne vem kako je drugje, ampak ona ima samo sredini trebuščka en velik obliž, potem pa ima tam pri nogicah, tam pri jajčnikih dve zarezi in nima nič obliža gor. In ona potem to liže, tisto kjer je obliž pa pusti pri miru.
No seveda sem ji potem takoj dala lonec gor, samo da sem videla, da jo tam spodaj zanima. Potem je s tistim loncem pol ure samo sedela Smiley Sem jo lepo poležala in je zaspala.
Danes zjutraj pa sem jo peljala ven, da bi šla na potrebo in sploh noče it. Včeraj je pila samo vodo in prej ali slej bo mogla it. Imamo tudi notri naštimano, če jo bo slučajno prijelo, drugače pa jo na vsake toliko malo ven nesem. Samo sploh noče it nikamor, samo do mene šiba in se mi usede na nogo ali pa hoče k meni.

Ne vem, je to normalno.. vse to kar sem napisala?
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #103 : petek, 27.08.2010 : 10:46:43 »

Jaz ti ne znam odgovoriti, ker nimam (še) te izkušnje. Ampak po moje ni nič kaj hujšega in bo kmalu spet tista stara Didi. Wink
Logiran
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #104 : petek, 27.08.2010 : 11:06:24 »

Verjemi, da je vse kar opisuješ, več kot normalno. Ne sekiraj se preveč, kuža čuti, če je gospodar v skrbeh. Didi bo v nekaj dneh spet povsem v redu in bo pozabila na vse. Pazi le, da se ji kaj ne vname. Crkljanje pa ji seveda ne škodi...... ne zdaj, pa tudi sicer ne.  Grin
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Bela kepica DeeDee (Didi)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines