mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 10:59:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Pasje / mačje rojstnodnevne torte za pokritje minusa ZH - čvek
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pasje / mačje rojstnodnevne torte za pokritje minusa ZH - čvek  (Prebrano 27006 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« : sreda, 04.11.2009 : 12:29:51 »

Juhuuuu, ta prave PASJE/MAČJE ROJSTNODNEVNE  TORTICE  Azn !   
Namenjene sladkanju naših prijateljev in pokrivanju minusa ZH.

Standardne okrogle oblike, izdelane povsem po mucjih/pasjih prehranskih standardih (vsako sestavino posebej odobrite vi), okrašene kot se šika in obdane s kot dih tankim pšeničnim oblatkom ter na njem natisnjeno fotografijo ponosnega praznovalčka. Vkolikor uspem nažicat katero od že znanih tukaj pojavljajočih se risark za kak motiv, bi le-ta lahko po želji tudi nadomestil fotografijo. Pakirane v plastični embalaži.

Se sliši mamljivo Tongue?


1. korak:
Smetka, tole je zaenkrat zgolj na idejni ravni. Upam, da ni narobe, ker sem si dovolila objavit takole samoiniciativno (brišeš še vedno lahko).
Stvar je za zdaj le predlog/ideja, zato te najprej prosim za žegen/odločitev, ali bi takšen način zbiranja dinarčkov dovolila.

S torticami ne bi nihče nič zaslužil, nekaj stroškov na začetku bi pokrila FŽ sama.
Če zadeva steče, se del njih (embalaža, osnovne sestavine, natis fotografije z jedilnimi barvami...) pokrije iz prispevka za tortico; čas, trud, dogovarjanje glede predaje in nekaj ostalega poklanjam jaz.
Ves dobiček bi bil namenjen izključno Zavetišču Horjul. Predani prispevki bi se iz naslova transparentnosti predvidevam beležili tule nekje.

2. korak:
Ker najprej preverjam interes, takoj ko/če Smetka reč požegna, prosim za predloge, ideje in odzive. Še naraje pa za javljanje vseh zainteresiranih. Nič ne bo narobe, če sem usmerite še koga, ki bi ga utegnilo zanimati... Če bo interes, bom pred začetkom pobiranja pravih naročil tole seveda dodobra stestirala na naših, poslikala, objavila...

Če se v doglednem času nihče ne javi, je tema očitno sfaljena oz. BV in Smetko prosim za izbris.


Vsebina mačjih/pasjih tortic:
- Pustite se presenetiti ALI
- Sporočite, katera konzerva/druga hrana po vaši izbiri se je pri izbirčnežu/-ci že izkazala (da ne motimo prehrambenih navad občutljivih) ALI
- Povejte svoje želje in omenjitve glede alergikov - bomo skušali upoštevati tudi tiste, ki zahtevajo malo več kuharskih spretnosti
Za posebne sestavine in izjemne podvige se bomo zmenili za majhno doplačilo
Glede težje izsledljivih eksotičnih konzerv za alergike in posebneže se dogovarjamo posebej (jih priskrbite vi ipd.).
Če bo predlagana hrana zelo tekoča, ji bo za trdnost potrebno dodati malenkost živalske želatine.
Glede dodatnih soli, konzervansov, začimb idr. ste lahko povsem brez skrbi. Sicer pa se dogovarjamo od primera do primera, prav vse sestavine odobrite vi.

Pogoji:
- Za sliko oz. natis praznovalčka pravočasno potrebujem fotografijo (po mailu, še mnogo bolje po pošti) - na torti je lahko po želji tudi drug motiv (recimo kostka, ime...)
- Prevzem je možen na točno dogovorjeni dan in uro (pokvarljiva roba) v Ljubljani ali smer Lj.-Vrhnika ali smer Žiri-Poljanska dolina-Škofja Loka, za druge možnosti prevzema je potrebno vprašati še pred naročilom
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #1 : sreda, 04.11.2009 : 12:38:29 »

FZ, meni se zdi to super ideja...vedno vsi radi kaksno malo presenecenje pripravijo svojim ljubljenckom, nimajo pa vsi ne idej, ne talenta ne casa, da bi se lotili takega podviga. Ce pa zraven dinarcke dobi se ZH pa lahko le ploskam 

Super ideja!!!!  Grin Grin Grin

 Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2 : sreda, 04.11.2009 : 12:54:58 »

Se pridružujem LooNee  Afro
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : sreda, 04.11.2009 : 12:58:49 »

Se javljamo in smo seveda za  Afro.
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #4 : sreda, 04.11.2009 : 13:01:22 »

Juhu, super Smiley!
Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #5 : sreda, 04.11.2009 : 13:03:33 »

Tudi meni se zdi ideja ful dobra  Smiley
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #6 : sreda, 04.11.2009 : 13:04:52 »

Super ideja, kolikor prej pa moramo naročit?

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #7 : sreda, 04.11.2009 : 13:05:37 »

Odlična ideja, FŽ! Cheesy
Logiran
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #8 : sreda, 04.11.2009 : 13:06:22 »

Odlično in ravno ob pravem času Afro. Naš Erbi bo namreč 11.11. star okroglih 10 let. Tudi mene zanima, koliko prej naročimo in koliko denarja bo šlo horjulčkom za te tortice?
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #9 : sreda, 04.11.2009 : 13:07:54 »

Ja, jaz sem tudi za. Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #10 : sreda, 04.11.2009 : 13:15:38 »

Se pridružujem, ideja super Afro. Lahko pa kdaj priskočimo na pomoč, če te bodo zasuli z naročili (za pese rada packam) 1. + 3. Tongue Evil
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #11 : sreda, 04.11.2009 : 13:16:04 »

Pri nas smo tudi za. Prvi pasji rojstni dan pri nas je za božič Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #12 : sreda, 04.11.2009 : 13:17:07 »

SunnyDay, super tortice  Wink
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #13 : sreda, 04.11.2009 : 13:19:51 »

Itak da smo za!  Afro
(zakaj pa ne bi še mi "malce" bankrotirali?!?)  Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #14 : sreda, 04.11.2009 : 13:49:04 »

Super ideja - bravo, FŽ! Afro
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Pasje / mačje rojstnodnevne torte za pokritje minusa ZH - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines