mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 14:24:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Pasje / mačje rojstnodnevne torte za pokritje minusa ZH - čvek
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pasje / mačje rojstnodnevne torte za pokritje minusa ZH - čvek  (Prebrano 27035 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #75 : sreda, 23.12.2009 : 23:34:39 »

Jaz bi kako slikico od tortic  Kiss
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #76 : sreda, 23.12.2009 : 23:49:51 »

branka, sessa, sta prestavljeni, ker v tisti temi pise:

Prosim, da v to temo ne pišete ničesar, na voljo imate staro, ki je po novem namenjena vprašanjem, čveku itd, tu se bodo beležila izključno pobrana naročila.

Torej, tole je "cvek tema", v kateri najdete tudi slikce tort Wink.

Hvala za razumevanje.
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #77 : četrtek, 24.12.2009 : 14:24:46 »

Evo, da malo poročam Smiley

Torta se je enkratno obnesla. Sem jo slavljenki in njenim cimrom postregla za zajtrk in navdušenje je bilo na višku. Čeprav je tortica majhna, sta jo moji babi imeli vsaka četrt dovolj za en obrok, eno četrtinko je dobil maček (in jo še ima), eno četrtinko pa naša Ajka, ki jo je seveda na dušek potamanila (beri, ima večji gobec).  Grin

Še fotodokumentacija:

http://www.mojalbum.com/kalsang/pamo-4-rojstni-dan-24-12-09


PS: FŽ, res si se super potrudila, hvala ti! Samo ena opombica - risbica se čez nekaj časa prepoji s kislo smetano in ni več vidna.  Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #78 : četrtek, 24.12.2009 : 16:04:51 »

Za risbico mi je pa ful hudo - sem zafrknila, ker sem dala pred prevzemom le za 15min pohladit v skrinjo, da bo res mrzla - pa je očitno sprememba temp. naredila svoje.  sram
Domača, ki je bla skoz samo v hladilniku, je namreč ostala lepo vidna.
Še dobro, da tile praznovalčki niso tolk občutljivi na videz (čeprav na slikcah zgledajo strašno brihtni) in je šla vseeno v slast...
Lepo praznujte!
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #79 : ponedeljek, 28.12.2009 : 11:28:40 »

No, pa se oglašamo še mi. Tortice so super, mojim se še zdaj sline cedijo. Biba je svojo zmazila že v četrtek popoldne, sem jo slikala ampak imam slikice na drugem fotiču zato zaenkrat samo fotokumentacija od Gala in Luxa pa še malo se maminega Sammya vidi.

Gal


Lux


Gal


Lux in Sammy


Lux
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #80 : ponedeljek, 28.12.2009 : 12:11:06 »

Sašenka ne samo, da nama je isto ime, še krožnike imam take kot ti Grin
Logiran
Kleja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 120


WWW
« Odgovor #81 : nedelja, 17.01.2010 : 17:03:15 »

Tudi mojim trem mačkonom je šla tortica izjemno v slast. Bi verjetno kar vsak svojo zmazal. Smiley Slikovno poročilo je tu: http://www.mojalbum.com/miskomacek/dvatisoc-deset/foto/17581636#17581639

Skupinska slika ni tako statična kot pri pasjih tortica, pa še torta je primerno zaščitena s stekleno posodo.
FŽ, res super ideja!!
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #82 : nedelja, 17.01.2010 : 21:38:03 »

Iiiiiiiiiiiiii, kolk kjut  Cheesy  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #83 : nedelja, 17.01.2010 : 21:38:26 »

O, supervesela!
Tole je bila moja prva mačja torica in me je bilo po pravici povedano kar malo strah, če bo mucam, ki so načeloma bolj prefinjene in natančne glede hrane, tudi všeč. Je bila pa skoraj samo iz piščančka, malo konzervice, rožmarin in žlička riža kuhanega na juhici. Upam, da se zdaj ojunači še kakšna muca Tongue.
Ampak bolj ko gledam tistole s steklenim zvoncem in hrano pod njim, bolj mi revice izgledajo strašno mučene Wink Grin!
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #84 : torek, 19.01.2010 : 14:55:43 »

Danes praznuje AN[ch]Yna buldogica.
Ker je alergik, je tortica goveja, čisto simpl in domača...

Dober tek Tongue:


P.s.: AN[ch]Y, tortica že čaka na prevzem v R.d., imaš tudi mail z navodili za pot.
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #85 : torek, 19.01.2010 : 15:45:35 »

Zelo, zelo lepe torte! Da so tudi okusne pa verjamem fotodokumentaciji in izjavam. 
FŽ, čestitke!  bravo
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #86 : torek, 19.01.2010 : 17:38:33 »

FŽ, pa ti si carica! Tole prav hudo zgleda!
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #87 : sreda, 20.01.2010 : 10:27:33 »

Zadnjič sem tule napisala post, pa vidim, da se ni "prijel" Undecided (tisti dan so se mi dogajale čudne reči v virtualnem svetu). Skratka, FŽ, Jagoda in kolegi so bili nadzadovoljni. Hvala! KLIK
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #88 : četrtek, 21.01.2010 : 08:12:40 »

Pa mi je res ušel tvoj post, Sunnyday... Sem se pa fajn smejala, ko sem videla, da si jima jo morala ti 'ubit' in razsekat na koščke, prestrašencema hecnima Grin.

Zdej berem vaše zgodbice - Jagi ima podobno kot moja E.T.
Včeraj zvečer, predno smo jo dali spat, sem ji rekla, da mora bit pridna ponoči, drugače jo bomo dali ciganom Wink.
Nastajajo tudi heci, kako bo domov nosila baker, pa denarnice, da bomo kar naenkrat postali bogati Roll Eyes.

Uživajte še naprej v takem tempu!
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #89 : četrtek, 21.01.2010 : 08:58:58 »

Sem se pa fajn smejala, ko sem videla, da si jima jo morala ti 'ubit' in razsekat na koščke, prestrašencema hecnima Grin.
Ne, ne, "grozna prikazen" je bila samo za Jagi. Drugače se pa zelo , motiš se, če misliš, da je Bit ne bi pojedel tam, na licu mesta, takoj, celo, v pol minute Roll Eyes. Ne rabi on moje lopatke ... Se pa drži reda in discipline Tongue Grin
Nastajajo tudi heci, kako bo domov nosila baker, pa denarnice, da bomo kar naenkrat postali bogati Roll Eyes.
Ti, to pa še nisem pomislila. Preveri, mogoče je pa naučena Evil

Uživajte še naprej v takem tempu!
ENAKO, hvala! Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Pasje / mačje rojstnodnevne torte za pokritje minusa ZH - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines