mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 20:43:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Pasje / mačje rojstnodnevne torte za pokritje minusa ZH - čvek
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pasje / mačje rojstnodnevne torte za pokritje minusa ZH - čvek  (Prebrano 26979 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #90 : četrtek, 21.01.2010 : 16:22:23 »

No, pa je tudi Kuba dobila svojo tortico za 2. rojstni dan.

Najprej si jo je ogledala, potem jo je pa hotela zakopati, ker ni navajena na tako veliko porcijo v enem kosu Smiley Preden jo je poskušala zakopati pod parket, smo ji tortico razrezali na koščke, potem je šla pa v slast - s papriko in solatko vred Smiley

Dokazno gradivo:



http://www.shrani.si/f/3p/LQ/1oGLaPJc/kuba-bd22.jpg

http://www.shrani.si/f/F/YK/1YABFDbp/kuba-bd23.jpg
Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #91 : ponedeljek, 01.03.2010 : 15:07:52 »

Fižolova župca jaz bi rabila malo pomoči glede teh tortic.
Imam nekaj vprašanj glede prevzema tortice, zato sem poslala mail na mozina.polona@gmail.com, nato pa v sosednji temi zasledila drug naslov (polona.mozina@gmail.com) in tudi tja poslala vprašanje, nakar mi je gospa javila, da sem mail poslala napačni osebi sram (s tega drugega maila).

Odgovora na prvi mail nisem dobila, zdaj pa ne vem, ali gre za kakšno napako ali ste ga mogoče zgolj spregledali, tako da zdaj ne vem sploh kam se obrniti oz. kje oddati naročilo Huh.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #92 : ponedeljek, 01.03.2010 : 15:26:30 »

oprosti, kriva jaz... mozina.polona je ta prav mail, nisem ti še uspela odgovorit. ti lahko več napišem prosim danes zvečer? seveda bo šlo, se bova zmenili, da se nekako najdemo za prevzem...
lp in oprosti
polona
Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #93 : nedelja, 21.03.2010 : 21:09:28 »

Jaz bi pa lepo, lepo prosila za eno veliko uslugo in sicer v torek 23.3.2010 bi moja prijateljica morala v Ljubljani prevzeti tortico, vendar je zbolela Sad. Tortico bi bilo treba pripeljati v Maribor, lahko tudi v Celje. Če se bo katerakoli ta dan vozila na tej relaciji in bi tortico lahko vzela s seboj, bi vam bila jaz in moja muca Bibi, katera bo praznovala svoj 1. rojstni dan, zelo hvaležni.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #94 : nedelja, 21.03.2010 : 23:32:23 »

Pinga, zakaj pa ne prestaviva na sredo ali celo konec tedna - pa takrat praznujete?
Se ti zdi izvedljivo?
Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #95 : ponedeljek, 22.03.2010 : 11:49:53 »

Ja, mislim, da bi bilo najboljše, da prestaviva na petek in bo praznovanje kasneje. Sva pa na vezi po mailu.
Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #96 : petek, 26.03.2010 : 09:22:15 »

Fižolova župca, včeraj sem vam poslala mail v zvezi z današnjim prevzemom torte in ne vem, če ste ga videli, zato vas prosim, da me čimprej kontaktirate na moj mail, ker je fant že na poti v Lj.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Pasje / mačje rojstnodnevne torte za pokritje minusa ZH - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines