mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 13:05:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čiki in njegov Zverinjak
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čiki in njegov Zverinjak  (Prebrano 160315 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #165 : sreda, 04.08.2010 : 17:47:48 »

Niso ravno zivali, so pa "horjulski" (licitacija semen).  Cheesy



Tole je mojih prvih pet (stiri razlicne sorte - katere so moram se preverit), bi sicer lahko se kaksen dan pocakala, ampak priznam ... nisem mogla zdrzat.  Tongue Iz tistih semen oz. sadik, ki so bili posajeni na Primorskem so bili zreli pa malo prej (pred dvema do enim tednom). Zdaj cakam se na ostale, ki sem jih posadila. Predvsem moram pa ugotoviti kaj je kaj, sem si namrec neprimerno oznacila loncke s semeni/sadikami in se je napis seveda spral oz. je zbledel.  Roll Eyes
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #166 : ponedeljek, 09.08.2010 : 16:56:16 »

Look alike  butnglavc

Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #167 : ponedeljek, 09.08.2010 : 20:13:13 »

Me je prej "skinlo" z neta in nisem uspela do konca fotk prilimat.

Se slikca nase tastare sefice (za vse, ki je niste uspeli videt na FB):


Pa se naslednja predstava v macjem kinu:
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #168 : ponedeljek, 09.08.2010 : 20:23:41 »

O, gospa Špela! Kiss

K
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #169 : ponedeljek, 09.08.2010 : 22:20:24 »

Look alike  butnglavc

Blues brothers
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #170 : ponedeljek, 09.08.2010 : 23:05:21 »

Uuu, mene pa zanimajo ovratnice  Roll Eyes  Tisti obesek je verjetno s številko. Kako se pa obnese na mačkah, a si jih pustijo pri miru? Se zgodi kdaj, da se kam zataknejo?
Jaz že dolgo študiram, da bi načima dvema tole nataknila, da bom jaz mirneje spala  Roll Eyes
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #171 : ponedeljek, 09.08.2010 : 23:09:12 »

To ti jaz povem - Meli je že visel na ovratnici.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #172 : ponedeljek, 09.08.2010 : 23:16:35 »

Jaz sem jih nabavila takoj, ko smo se preselili v hiso. No, preden smo se - ziher je ziher  Tongue Ce ti macek iz stanovanja stegne v bloku, ga se vedno lahko lovis po hodniku, stopniscu in po vezi, v bajti je pa pac takoj ... zunaj.
Ovratnice so macje, kar pomeni, da imajo "varnostne" klipsne, ki se odprejo, ce se ovratnica kam zatakne. Sem paranoicna in sem najprej v trgovini sprobala vse kar so imeli, potem sem pa se doma namescala trdoto (se da nastavit kolko moras potegnit, da se odpre) najprej na suho, potem pa se na mackih.
Obesek je tisti tulcek v katerem so moji kontaktni podatki.
Ko sem jim ovratnice dala gor, so se najprej praskali, pa smo jih zato sneli  Roll Eyes potem sem jih pa spet nataknila (zato jih imam) in sem pac par dni trpela praskanje. Minijino moram se malo priredit - ima namrec tako ozek vrat, da je skrajsana in potem tam en del butasto strli.
Moji se med sabo tudi lovijo, grizejo in pretepajo, pa ni bilo ne z ovratnicami ne z obeski se nobenih tezav.

Da sem rahlo paranoicna je dokaz tudi to, da ima Spela gor ves cas ovratnico in da no way, da je zunaj sama in ni privezana (sodobni ketnar na slednem). Okrog bajte namrec ni ograje, cesta je pa zraven.

Edini, ki so brez ovratnic so dihurji, jih pa zaklenem v sobo, ce me ni doma  butnglavc
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #173 : torek, 10.08.2010 : 11:20:49 »

A potem nisem edina? Roll Eyes
Moji dve sta zakljenjeni vsaka v svojo sobo, poleg tega pa še ključe skrijem, ker ima teta za vsak slučaj rezervni ključ od vhodnih vrat in ne zaupam, da bi v redu zaprla za sabo.

 butnglavc predaja
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #174 : torek, 10.08.2010 : 11:25:43 »

Super, hvala za razlago  Smiley
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #175 : petek, 13.08.2010 : 23:57:48 »

Dr. House je vceraj uspesno prestal amputacijo zadnje tace. Jaz sem zraven sicer skoraj par manjsih infarktov dozivela, ampak je slo prav gladko, brez kaksne hude drame in komplikacij (je pa grdo - samo povem ...). Ze dve uri po operaciji je bil cisto naspidiran, edino kar mu je slo na zivce je bila butasta kletka, ki ga je udarila v taco med tem, ko se je valjal po hrbtu in nastavljal za cohljanje. Noc je bila pestra - zame bolj kot zanj, sem namrec spala zraven kletke, na tleh, z alarmom na pol ure.  Roll Eyes
Danes bi on ze norel in skakal naokrog, malo ga se heca koordinacija pri lulanju  Tongue in prehranjevanje z lustrom okrog glave - je izumil poseben nacin zretja briketov - bager stil Grin.
Tkole izgleda to danes (potem je sel nazaj na prisilni cage rest): http://www.youtube.com/watch?v=oyyPqF2p2Eg

Mimogrede, ko je ze ravno Ciksova tema, hruskici je uspelo shujsat, ima "samo" se 7,2 kg  bravo. Upam, da bo slo tako naprej.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #176 : sobota, 14.08.2010 : 09:36:39 »

Maja, saj v bistvu ti lahko samo čestitam...
za spanje na tleh, budilko, hujšanje... novega člana...  Tongue  Kiss
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #177 : sobota, 14.08.2010 : 09:49:35 »

  Kaj so dobre ucke! Grin Cheesy
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #178 : sobota, 14.08.2010 : 09:57:02 »

Super mu gre  Kiss  Tko kot da bi Murija gledala, žabo črno, lepo  Kiss
Pa vidim, da se v tej temi tudi kampira  pevka    
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #179 : sobota, 14.08.2010 : 17:43:19 »

novega èlana...

Et tu, Brute?  trmoglavka Zakaj mi noben ne verjame, da se bo Hose oddajal, ko se pocajta?  Huh

Ja, Moon, mi tudi kampiramo. Ce se mora, je treba.
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čiki in njegov Zverinjak
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines