mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 10:46:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Hokejistka NIKI
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Hokejistka NIKI  (Prebrano 6329 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Raspberry
novinec
*
Sporočil: 9


« : nedelja, 27.12.2009 : 20:47:09 »

No, mi se po enem tednu končno javljamo iz novega doma. Prve dni smo malo jokcali, se predvsem skrivali po raznih kotičkih in se sem pa tja celo pustili malo pockrljati. Sedaj pa že talamo buce in veselo predemo, sploh ko je čas za malico  Smiley. Miške so že vse oskubljene, največji žur pa je igranje hokeja s plastičnimi zamaški, ki se po hitrem postopku znajdejo pod kavčem. Praskalnik zaenkrat ostaja neosvojen (beri: je ne zanima spljoh  Roll Eyes).

Niki je res ena taka mirna in prijazna maca, ki se nama je hitro usedla v srce. Malce je še plašna, boji se hitrih gibov in nenavadnih zvokov, ampak mislim, da bo čez kakšen teden ali dva že čisto prava naročna muca  Kiss.

Pa še malce slikovnega gradiva:

Mali rožnati smrček


Podtaknili so nama zajčka  Tongue


A me lahko kdo lepo prosim odreši tega mučenja?


Akcijaaa



V glavnem, imamo se fajn  Cheesy
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #1 : nedelja, 27.12.2009 : 21:14:21 »

A vi ste to?? Smiley

A se ne bi premaknili v Srečne zgodbe iz Mačje hiše?? Wink
Logiran
Raspberry
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #2 : nedelja, 27.12.2009 : 21:54:49 »

Jaaaaaa, bi  Cheesy. Ampak bi prosili za asistenco  Tongue
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #3 : nedelja, 27.12.2009 : 22:03:12 »

Evo. Če želite kakšen drugačen naslov teme, samo povejte.
Logiran
Raspberry
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #4 : nedelja, 27.12.2009 : 22:53:18 »

Ooo dabest, najlepša hvala  Smiley. Če se že lahko zmišljujemo, bi se pa res preimenovali v Hokejistka Niki. A zakaj? Zato: http://www.youtube.com/watch?v=vAwR5u06aVs (tu je Niki sicer precej v slow motion-u, bomo posneli še kakšnega ko je malo bolj spidi gonzales  Wink)
Logiran
Raspberry
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #5 : sobota, 30.01.2010 : 14:22:11 »

Evo, spet malo dokaznega gradiva, kako naša mačja princeska hudo trpi v novem domu  Roll Eyes

Kakšna posteljca? Jest nimam posteljce, revca boga moram ležati kar:

na zelooo ozki okenski polici


v majhnih, neuglednih luknjah


na ledeno mrzlih tleh


in celo na lastnem WC-ju  Shocked


No, dobro, priznam da imam celo eno miceno dekco, ampak a ne vidite kako hudo trpim?!?   Angry


Hočem svojo posteljco! Baje je una z ribicami iz Čombetove trgovine ultrafinofajna  Roll Eyes Tongue. Ampak, ko je prišel njegov paketek zame, sem vse prevohala, pa nič. N-I-Č, nobene posteljce, pol me je pa še moja prepričevala, da to kao ni blo predvideno v januarskem proračunu. OK, dobro no, bom pa pač počakala do februarja...  Roll Eyes

No, takole sem pa prečekirala svoj paketek:

Mmm, kaj pa tako fino diši?


A to je zame, vse samo zame?


A da se drogiram? Jest? Na-a, jest pa že ne  Cool


No, takle mamo. A vidite kako zelo trpim? Moji mi pa govorijo, kakšna razvajena rita sem, mislm kr neki  Roll Eyes

P.S.: mislim, da je tale razvajena rita  Kiss edina, ki ji Applawsova konzervica nikakor ni šla dol po grlu (niti potem, ko sem jo skušala "obogatiti" z Miamorjevimi priboljški, ki so pri nas trenutno No.1). Se skledici ni približala niti na pol metra  Roll Eyes. Recimo, da ji je v olajševalno okoliščino dejstvo, da je do sedaj jedla samo brikete, pa še nima izkušenj z mokro hrano. Bomo probali še Schesirjevo vrečko, če ji bo kaj bolj teknilo?
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #6 : sobota, 30.01.2010 : 14:31:45 »

Niki, si pa res 'boga trpeča duša! Tole že prav meji na mučenje!  Angry
Pa samo briketi? Nič kuhanega al' pa pečenega piščančka? Čista groza.  Roll Eyes

Nič čudnega, da si v "drogo" zapadla... rev'ca 'boga (razvajena!!!).  Wink
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #7 : sobota, 30.01.2010 : 15:04:40 »

 Smiley Kiss
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #8 : sobota, 30.01.2010 : 15:13:05 »


P.S.: mislim, da je tale razvajena rita  Kiss edina, ki ji Applawsova konzervica nikakor ni šla dol po grlu (niti potem, ko sem jo skušala "obogatiti" z Miamorjevimi priboljški, ki so pri nas trenutno No.1). Se skledici ni približala niti na pol metra  Roll Eyes.

Ne, ne, ni edina. Tudi pri nas imamo eno tako razvajeno mačjehišarsko kosmato ritko  Roll Eyes . Še dobro, da potem Veliki za njo očisti skledice. Bi rekla, da rabite tudi pri vas še enega "čistilca", da ne bodo šle dobrote v nič.  Cool
Logiran
Raspberry
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #9 : sobota, 30.01.2010 : 22:08:32 »

Bi rekla, da rabite tudi pri vas še enega "čistilca", da ne bodo šle dobrote v nič.  Cool

Aha, sej jest to dobro vem, pa se moja preljuba trdnjava nekako noče omehčat  Roll Eyes. Ampak imam že pripravljeno strategijo, pri čemer mi bo v pomoč koledar MH. Še 1 dan, pa obrnemo na februar in pogajanja (beri teženje) se lahko pričnejo Cool Evil.
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #10 : nedelja, 31.01.2010 : 09:04:10 »

 bravo za strategijo!

Če ga februar  Cheesy, stric Hemingway Cheesy in tale krasna slikca  Cheesy ne omehčajo, pol pa res ne vem...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #11 : nedelja, 31.01.2010 : 09:34:54 »

Stric Hemingvej se pri nas lahko na glavo postavi, pa Mila ne bo konzerv jedla in pika  Cool Niki, ti kar uztrajaj in namesto tega konzerviranega šufta zahtevaj - zrezke!  Evil
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #12 : nedelja, 31.01.2010 : 09:49:37 »

Cats, šnicli so že v redu, ampak mi tule navijamo za "čistilca", za še enega kosmatega štirinožca, ne za konzerve. Konzerve, briketi ali zrezki, ni važno, glavno da je družba prava.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Hokejistka NIKI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines