mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 01:59:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Lenna in Lev
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lenna in Lev  (Prebrano 20681 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bbpikica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


WWW
« Odgovor #15 : ponedeljek, 04.01.2010 : 17:45:28 »

Dan!
Lenna in Lev sta uspešno preživela prvo dopoldne sama doma in spoznavanje z našim Mihatom. Ko sem prišla iz službe sta mirno spala na svoji odeji dormeo, o kakšnih lumparijah pa ni bilo ne duha ne sluha  Smiley. Sicer pa naš sine Miha pravi da sta tko al tko brezveze ker se mu ne pustita prijet  Grin. Mislim da je rahlo užaljen. Se bojo že počasi spoznali in spoprijateljili.

Imam pa eno vprašanje, Lenna ima na trebuščku tam kjer je šivana po sterilizaciji tko kot eno zatrdlinco, ki na dotik sicer ni nič boleča. Ali je to normalno ali naj jo peljem k veterinarju da pogleda. Drugače je rana suha in iste barve kot ostali predel okoli nje.

Hvala in Lp D.
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #16 : ponedeljek, 04.01.2010 : 19:54:57 »



Imam pa eno vprašanje, Lenna ima na trebuščku tam kjer je šivana po sterilizaciji tko kot eno zatrdlinco, ki na dotik sicer ni nič boleča. Ali je to normalno ali naj jo peljem k veterinarju da pogleda. Drugače je rana suha in iste barve kot ostali predel okoli nje.

Hvala in Lp D.


Oj, ne skrbi. Zatrdlina je nekaj čisto normalnega po sterilizaciji. Bo izginila.
Logiran
bbpikica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


WWW
« Odgovor #17 : ponedeljek, 04.01.2010 : 20:13:10 »

O hvala bogu. Sem se res zasikirala da ni kaj narobe. Saj je živahna in ni vidti da bi ji kaj manjkalo, samo ko takole norita me je malo zaskrbelo da nista pretiravala. Si me res potolažila Pola hvala ti.

Sicer je pa Lenna igralka in si zasluži oskarja. Včeraj sem jo ujela ko je Lev v bistvu samo s tačko bezal proti njej ona se je pa drla kolikor se je dalo, lisica mala. Danes sem šla tudi na ogled oprsnic, samo so vse tako velike, bom še jutri poskusila v BTC, če ne bom pa za začetek vzela tiste ki so za zajčke. Je pa Lenna še vedno precej nezaupljiva, in se pusti čohati samo ko spi, medtem ko lev rad pride v naročje se malo pobuckat in polupčkat. O tem da spita skupaj pa sploh ne bom več govorila, ker je čisto samoumevno.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #18 : torek, 05.01.2010 : 00:05:50 »

Lepotca cartasta kičasta, dobrodošla med "trpečimi" mačjimi dušami  Cheesy  Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
bbpikica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


WWW
« Odgovor #19 : sreda, 06.01.2010 : 20:15:02 »

Evo nas spet malo naokoli. Vsak dan smo bolj domači. lenna že pride v naročje pa tudi pomucka se rada okoli obraza, osvojila je tudi že predenje, sicer bolj tiho kot Lev, samo važno je da pokaže da je zadovoljna. Zdaj pazimo, da ne delamo razlike kar je mali težko, ker je Lev veliko bolj crkljiv zaenkrat.Smrekca je šla pa v klet, ker je Lev z največjim užitkom osvajal njen vrh. Toliko za danes in Lp vsem "sotrpečim" mačjim dušam še posebej pa moji prijateljici Meggi in naj mi Pola oprosti če si nisem pravilno zapomnila ime, mojemu brezrepemu prijatelju Pinotu.
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #20 : sreda, 06.01.2010 : 20:30:55 »

Maggi (izpeljanka iz Zmagi) je za Lenno res lepo skrbela. Vsakega novega začasnika sprejme in skrbi zanj, res je zlata tale naša mačkica Kiss.

Nino Grin (ne Pino) jo malo pogreša, ful sta bila kolega. Lahko pridete še ponj, itak noben ne pokliče zanj  Wink

Poljubčki od nas vseh (nas je preveč, da bi vse naštevala Cool)Kiss Kiss
Logiran
bbpikica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


WWW
« Odgovor #21 : sreda, 06.01.2010 : 21:08:52 »

Ja sem vidla slikice Maggi in Lenne, sem kar solzne učke dobila tko so lepe.Bogi Nino, bi ga z veseljem vzeli, samo trenutno sta že tale dva naša divjaka, kar velik zalogaj za naju, po novem sesamo ene petkrat na dan, ker je mačji wc, tudi igrišče, pa skrivamo in prestavljamo vse kar se da razbiti ali kako drugače uničiti.
Vroče upam in držim pestke za Ninota da dobi tiste taprave ljudi, ki  mu bodo dali vse kar potrebuje in si zasluži revček.
Pola obljubim da nekje na začetku poletja ko bo lepo vreme in ko ju navadim na oprsnice pripeljem naša lepotca na obisk.
Je pa moja mama hitro komentirala da je treba revčka mala uboga mal poredit he he(zanjo je vse kar ni malo bolj okroglo shirano, vključno z mano), sam men se ne zdita nč presuha, hrano imata pa itak skoz na razpolago. Sestra je bla pa itak vsa navdušena nad Levom in bi ona tud enga tazga. Ja seveda itak, pol bo pa čez pol leta ko se ga bojo naveličal  spet pristal pri mami, oziroma pri nas  tako kot Afna.
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #22 : sreda, 06.01.2010 : 21:17:50 »

Nino ni več revček, kvečemu ga preveč razvajam (ima poseben tretma Smiley).

Poznamo take, ki jim je žival zanimiva samo dokler je mala in fletna, potem pa nič več. Na žalost. Je imela Afna srečo, da je potem dobila vas.
Logiran
bbpikica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


WWW
« Odgovor #23 : sreda, 06.01.2010 : 22:14:12 »

V to da ga razvajaš pa sploh ne dvomim  Smiley, lepo je vedeti da so še ljudje ki jim ni vseeno.
Logiran
bbpikica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


WWW
« Odgovor #24 : četrtek, 07.01.2010 : 20:36:57 »

No zdaj pa mam Sad, Lenna in Lev sta pogruntala, da razen njiju vsi spimo v spalnicah. Zato sta se odločila da tudi onadva ne bosta izjemi. Tako sta se ponoči prikradla v posteljo in nocoj od spanja ni bilo nič, ker sta izmenično preverjala ali še diham, pa tudi predla sta oba tako navdušeno, da bi potrebovala čepke za ušesa če bi hotla zaspat Undecided.

Danes smo tudi poskusili s tuno v lastnem soku za kosilo, kar je bilo očitno njami, sta zmazala skoraj celo konzervico  Cheesy. Pa še ene nove brikete Schesir Kitten smo probali ki so jima šli veliko bolj v slast kot Royal Canin baby cat. Jutri bomo videli kako bo kaj z lososom v lastnem soku  Smiley. Lev je tudi dobil oprsnico, za Lenno smo jo pa naročili ker niso imeli take punčkaste barve, so bile samo modre, črne in zelen.

Toliko za sedaj Lp vsem še posebej pa Maggi in Ninotu Kiss Kiss
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #25 : četrtek, 07.01.2010 : 20:44:18 »

Samo za intermezzo Wink
Cats, arhivi v Kajinem koticku so dostopni vsem, ki se prijavijo na mojpesForum, torej tudi neclanom oz. tistim, ki so samo registrirani uporabniki Smiley. Ne vidijo jih gostje, torej tisti, ki ogledujejo in berejo forum, brez da bi se prijavili na njem. Clanom je pa seveda dostopno vse, tudi ostali arhivi.

bbpikica, pozdravljena in uspesno z novima clanoma druzine Smiley
Logiran

Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #26 : četrtek, 07.01.2010 : 21:24:37 »

Razvajenčka mala Tongue Kiss.
Logiran
bbpikica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


WWW
« Odgovor #27 : četrtek, 07.01.2010 : 21:39:33 »

Zato smo ju pa vzeli, da ju bomo razvajali  Wink, onadva pa to v velikih količinah vračata na svoj mačji način  Roll Eyes.

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #28 : petek, 08.01.2010 : 06:50:56 »

Zato smo ju pa vzeli, da ju bomo razvajali Wink, onadva pa to v velikih količinah vračata na svoj mačji način Roll Eyes.


Cheesy Kiss Kiss Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #29 : petek, 08.01.2010 : 08:27:45 »

No zdaj pa mam Sad, Lenna in Lev sta pogruntala, da razen njiju vsi spimo v spalnicah. Zato sta se odločila da tudi onadva ne bosta izjemi. Tako sta se ponoči prikradla v posteljo in nocoj od spanja ni bilo nič, ker sta izmenično preverjala ali še diham, pa tudi predla sta oba tako navdušeno, da bi potrebovala čepke za ušesa če bi hotla zaspat Undecided.
A ste si dobro prebrali drobni tisk v pogodbi kjer piše, da se vrata od spalnice nikakor ne smejo zapirati?  Roll Eyes
(hecam se... al' pa tudi ne...)  Evil

Pa dobrodošli med nami!  Smiley
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Lenna in Lev
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines