mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 21:12:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Lenna in Lev
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lenna in Lev  (Prebrano 20659 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bbpikica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


WWW
« Odgovor #75 : nedelja, 18.04.2010 : 19:32:23 »

Za začetek pozdravček vsem.

Lenna in Lev lepo napredujeta. Še vedno sta lepo elegantno šlank mušnisa na visokih nogah. Moram povedati da je Lev vsak dan manj smešen in da mu je začela počasi rasti tudi glavica Smiley. Ima pa še vedno zelo dolg vrat, špičasto glavico in velika ušesa Grin. Lenna je pa itak prava elegantna mačja manekenka. Iz plašne mucice ki je prišla v naš dom je postala prava divja razvajenka-
Ob lepem vremenu jima privoščim tudi raziskovanje vrta, seveda pod mojim budnim očesom in na povodcu.
Tudi začetne težave s prehrano sta očitno prerasla, tako da sedaj dobita tudi kaj drugega kot RC briketke in schesir konzervice. Še po mleku ni drisk ali bruhanja. Ful vesela
Logiran
bbpikica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


WWW
« Odgovor #76 : nedelja, 05.09.2010 : 13:39:09 »

Da se spet malo javimo. Lenna in Lev sta že prava lepotca. Še vedno se imata rada, seveda pa so tudi pretepi redno na dnevnem redu  Angry, v bistvu bolj Lev nabuta Lenno. Pri hrani nimamo več težav, se pravi ne bruhamo in ne driskamo več, očitno smo to prerasli Cheesy. Smo pa trenutno na terapiji za učke in noske Undecided. Lenna ima precej vneto učko od pretepa, zato ji jo čistimo s fiziološko raztopino in dajemo kremico Tobox, Lev ima malo manj vneto učko. Oba pa imata precej suho nosno sluznico, zaradi česar tudi dihata skozi gobček, zato jima dajem dvakrat na dan kapljice v nosek. Je rekel vet da ni nič hudega in da je to precej pogosto pri mucah  Sad. Kakorkoli že drugače sta normalno živahna in seveda pridno in veliko jesta. Tudi vse te procedure s čiščenjem učk, dajanjem kremice in kapljic v nosek ni težav. Kar lepo prenašata hvala bogu  Kiss

Slikice pa še vedno ne znam nalimat, tako da če bo Pola kje v bližini bi jo prosila če bo njej uspelo kakšno nalepit.

Lep pozdrav vsem skupaj. Aja pa še to baje bova nekje v začetku naslednjega meseca stara eno leto Cheesy
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Lenna in Lev
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines