mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 22:24:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Kmetje
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kmetje  (Prebrano 34449 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sebi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #45 : sreda, 06.07.2005 : 08:28:55 »

Nič ne čakajte - takoj pokličite ribiče in okoljsko inšpekcijo, drugače se bo spet zgodil kak pogin rib.
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #46 : sreda, 06.07.2005 : 08:30:23 »

Grem danes na sprehodu pogledat, kako je s tem. Samo upam, da ne bo spet suša...  Undecided

LP
Logiran
sebi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #47 : sreda, 06.07.2005 : 08:33:45 »

Tukaj si lahko preberete nad vsem opravlja nadzor okoljska inšpekcija - da boste vedeli za naprej:http://www.sigov.si/mop/
Pa še naslovi in telefonske številke so poleg...
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #48 : sreda, 06.07.2005 : 08:36:04 »

http://www.sigov.si/mop/
Logiran
sebi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #49 : sreda, 06.07.2005 : 08:40:33 »

ups, hvala Maja!
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #50 : sreda, 06.07.2005 : 09:58:42 »

ups, hvala Maja!
Že v redu. Wink

Sem šla pogledat, ampak sedaj izgleda v redu, ko je 2 dni deževalo. Bomo videli čez nekaj dni...  Huh

LP
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #51 : petek, 08.07.2005 : 10:00:59 »

To  , da ne bo izlival  ...  so pobožne  želje Wink.  Itak , da bo še!  Poèakaj  ,da bo gnojna jama zopet polna Tongue.  "jovo na novo".    Roll Eyes
Pri nas  so enega prijavili ker je cisterno pral  kar z vodo iz potoka.  Lahko si  predstavljaš kaj naredi  tako dejanje ribam.  Potem so ga pa prijavili( posneli na kamero),  so  ribièi "popizditis"  dobili  in ukrepali Cool
Sedaj  pa  ribièi veselo v batovcihz  vso bojno opremo na rami  tudi po dva  km, maširajo,  ker jim ta isti pacijent  gume luknja.....  "kao" na njegovo  travco parkirajo avtomobile.  In je hudo oškodovan, zaradi  10  cm  trave  ki jo pomeèka  avtomobilska guma.

TRI  krave  mu stradajo,  zaradi te trave.  Da ne govorim,  da  zveèer,  dežura na  svojem travniku  z vilami.  Preganja pa samo tiste,  kateri grejo  po potki, mimo njegovega travnikaz psom na povodcu,  vseh tistih , ki pa svoje  pse  pustijo v  prostem "šetanju", tisti pa  niso  krivi.  Èeprav  serjejo  in šèijejo  po njegovi  velecenjeni  travici,  med njimi tudi njegovo  šèene  pod imenom reksi Tongue.

No mene  ne nadira  veè  ker imam  dolgodlakega  dobermana, ki  glave  trga. Wink Roll Eyes  ( to je pa že  druga  zgodba Grin Grin)


Ja, najbrž res, ampak do sedaj ga še ni bilo s tisto svojo "creino", al kaj že gor piše...
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #52 : četrtek, 28.07.2005 : 13:56:10 »

Še vedno ga ni, samo pokosit je prišel. Upam da se je ustrašil mojega fotoaparata in ga sploh ne bo  Cool Wink
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #53 : četrtek, 28.07.2005 : 14:16:36 »

Še vedno ga ni, samo pokosit je prišel. Upam da se je ustrašil mojega fotoaparata in ga sploh ne bo Cool Wink

Počakaj do jeseni.Veš sedajle je čas košnje in ne bo gnojil.Drugič pa vzemi kamero.

Če ga pa slučajno kdaj prijaviš...že vidim naslovnice v časopisih
"Branka,strah in trepet kmetov!" Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #54 : petek, 29.07.2005 : 12:00:08 »

Hehe, Tjaša ne bi ravno hotela tega, ampak če ne bi šlo drugače, pa tudi mogoče.  Wink ali pa Tednik, Preverjeno in podobne oddaje  Cool
Logiran
METKA
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #55 : sreda, 07.09.2005 : 18:05:46 »

Branka:glede gnojnice.Mene osebno ne moti.Prepovedano jo je vozit od 15 novembra do 15 februarja.Količina se baje določa po nitratni direktivi, glede na vzorce zemlje.
lp
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #56 : torek, 13.09.2005 : 08:02:25 »

Mogoče kdo ve,koliko mora biti oddaljen električni pastir od poti, ali so potrebne kakšne opozorilne table o postavitvi- el. pastir se nahaja v naseljenem kraju, pot je sprehajalna, po njej vozijo tudi avtomobili,žica je oddaljena od poti ca 1m, ponekod 1,5m.
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #57 : torek, 13.09.2005 : 08:12:15 »

Mogoče kdo ve,koliko mora biti oddaljen električni pastir od poti, ali so potrebne kakšne opozorilne table o postavitvi- el. pastir se nahaja v naseljenem kraju, pot je sprehajalna, po njej vozijo tudi avtomobili,žica je oddaljena od poti ca 1m, ponekod 1,5m.

Električni pastir se šteje pod montažno ograjo za pašo  živine.  Oddaljen od javne površine( ceste ) mora biti  minimalno  1 m in   segati v višino max. 1,2 metra.
Tako so  na  naši občini obrazložili ljudem,ki so se pritoževali  čez podoben problem Wink  lahko pa, da je pri vas drugače. Pokliči na Občino in povprašaj.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #58 : torek, 13.09.2005 : 08:16:18 »

Branka:glede gnojnice.Mene osebno ne moti.Prepovedano jo je vozit od 15 novembra do 15 februarja.Kolièina se baje doloèa po nitratni direktivi, glede na vzorce zemlje.
lp

Če te ne moti, se pravi, da ti je niso nikoli vozili v neposredni bližini hiše, ali pa ti gnonjica diši. Samo ti dve opciji sta..LP Če bi ti bruhala od smradu, bi te tudi motila.
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #59 : torek, 13.09.2005 : 09:04:02 »

Poklicala, pri nas je isto.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Kmetje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines