mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:20:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Tori (1992-2005) in Oxi (1998-2013) v slovo
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tori (1992-2005) in Oxi (1998-2013) v slovo  (Prebrano 19552 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« : sobota, 25.06.2005 : 08:11:16 »

Včeraj zvečer sva obe vedeli, da je čas.

Do tedaj si se pogumno borila, kljub svoji starosti si uživala v sprehodih, tolerirala si nagajivega Tayosa in čuvala svojo drago Oxo. Svojih 13 leti nisi kazala, nekateri so ti pripisali 10 manj...
Skupaj sva doživeli marsikaj, skupaj sva odraščali, se smejali in tudi jokali... Bila si odlična čuvajka, zelo dominantna psička, vendar si me znala preseneteljivo nežno potolažiti v slabih trenutkih.
Nikoli mi nisi zamerila, nikoli se nisi obrnila proti meni. Bila si resnično zvesta in čudovita psička.


Ko si zbolela, sem se vsak dan spraševala ali trpiš. Ali si želiš še vedno živeti. Najprej sem bila negotova, potem pa sem videla, da si še vedno polna življenja, da se ne vdaš. Mislim, da sva se obe zavedali, da bova natančno videli, kdaj bo čas za konec.
Tvoje oči so bile kljub letom iskrive, bila si živahna, mogoče celo preveč ješča, ob odprtih vratih v avtu sem vedela, da te zagotovo najdem v njem...
Zadnje mesece nisi prenesla, da grem kam brez tebe. Si mogoče vedela, da prihaja konec? Še vedno sem te jemala s sabo in skrbela, da ti je bilo lepo...

Ne bi bilo boljšega trenutka kot je bil včeraj. Vedela sem, kaj bo najbolje za naju obe, odločitev ni bila lahka, a bila je poštena in pravilna.
Tvoje oči so popolnoma izgubile sijaj, tvoje volje ni bilo več čutiti. Ko sem te ''hecala'' in preverjala koliko ti je še do vsega si mi z muko podala tačko, kot bi se poslavljala. Sprva sem želela odlašati, potem pa me je nekaj gnalo, da sva zadevo opravili mislim da, v pravem trenutku.

Mislel na slovo je bila hujša, kot resnično slovo. Ob misli na slovo so me zajele solze... Potem pa sem si rekla, da upam, da bom s tabo v ''odločilnem trenutku'' močna, da ogromne solze ne bodo del najinega slovesa.
Ne vem kaj me je zadnji hip pognalo v to, da sta šla z nama tudi Oxa in Tayos, potem sem ugotovila, da sta mi pomagala, da mi je bilo veliko veliko lažje.  želela sem, da se tudi onadva poslovita od tebe. Oxa, tvoja draga hči in Tayos, rešenček, ki si ga prav materinsko posvojila...

S tabo sem bila sama do zadnjega trenutka in še kar nekaj časa potem. Dokler si me čutila ni bilo veliko solz, obljubila sem ti, da bova obe močni. govorila sem ti, da si moja pridna, čudovita punca...  Še vedno lahko čutim tvoj moker smrček na svojem licu in nosu...
Sedaj, ko sem sama občutim praznino in jokam...
Čutim mnogo. Žalost, obenem tudi olajšanje.

Nikoli te ne bom pozabila!

Tori, za vedno boš v mojem srčku, vedno te bom imela rada!!!


P.S. Hvala trem osebam, ki so me čakale zunaj, hvala jim za podporo.
Ena izmed oseb je tudi naša forumašica, hvaležna sem ji, da je čisto na koncu prišla zraven...
 

Tori, radi te imamo!!! Pozdravljena!

Teja, Oxa, Tayos

 Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Logiran
oliver
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 212


WWW
« Odgovor #1 : sobota, 25.06.2005 : 08:21:06 »

Teja, moje sožalje!
Žalost bo počasi minila, spomini pa ostanejo v srcu!

Zdaj z mojim Jagotom veselo tekata in se igrata!

Katja in Alur
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #2 : sobota, 25.06.2005 : 08:38:16 »

Draga Teja, sožalje tudi iz moje strani. Tori bo za vedno ostala v naših srcih in vedno bo z nami, kjerkoli že bomo.

Še vedno vas bo spremljala na vsakem koraku in bedela nad vami prav tako, kot je to delala vse do sedaj, le da vas bo sedaj gledala od zgoraj.

Bodi pogumna, tako, kot si bila včeraj in se spominjaj vseh prekrasnih trenutkov, ki sta jih preživeli skupaj. Tori želi da si srečna in čeprav vem, da je zaenkrat še težko, da je ostala praznina, se nasmej ob misli na njo, spomni se kako je najstarejša psička na Dog Otočcu pogumno plavala za labodom, spomni se kako je vedno nagajivo skakala in tekala kljub svoji starosti, ko si prišla iz Ljubljane, spomni se...


http://www.indigo.org/rainbowbridge_ver2.html


Bodi močna!

Lp od vseh treh iz naše strani.




Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #3 : sobota, 25.06.2005 : 08:40:36 »

Teja, mi smo s teboj. Drzi se, Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #4 : sobota, 25.06.2005 : 09:11:09 »

Teja, iskreno sožalje ob izgubi štirinožne prijateljice
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #5 : sobota, 25.06.2005 : 10:08:26 »

Teja,
Vemo kako je v takih trenutkih, pravilno si se odločila in olajšala odhod,
zdaj je na drugi strani mavrice, kjer je tudi naš Rem, verjemi sigurno ji je lepo, bolečina bo počasi minila, spomin pa bo ostal.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #6 : sobota, 25.06.2005 : 10:41:32 »

Teja, iskreno sozalje, vem da ti je zelo tezko, ampak nedvomno si se odlocila prav. Kakor je ta odlocitev vedno tezka, je zelo pomembno, da zmoremo zanjo zbrati pogum v tistem pravem trenutku. Mislim, da smo jim to dolzni...
maja
Logiran
masy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 498


« Odgovor #7 : sobota, 25.06.2005 : 11:28:47 »


Teja, iskreno sožalje tudi od nas! Cry Cry Cry


Maša in ostala banda
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #8 : sobota, 25.06.2005 : 13:23:47 »

Teja iskreno sožalje Cry.Iz tvojih besed verjamem,da je ne boš nikoli ampak res nikoli pozabila.Tora pa naj počiva v miru,kar si tudi zasluži.

Drži se!

Tjaša in Ron
Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #9 : sobota, 25.06.2005 : 21:11:49 »

iskreno sozalje ob izgubi Tore Cry Cry Cry..naj pociva v miru Cry Cry
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #10 : sobota, 25.06.2005 : 22:30:39 »

Teja, iskreno sožalje  Cry
Logiran
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #11 : sobota, 25.06.2005 : 23:06:29 »

 Cry Cry Cry Tudi moje sožalje.
Logiran
Sian
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #12 : nedelja, 26.06.2005 : 00:03:29 »

Teja : Iskrene sožalje ! Sad

          R.I.P.  Tori !
                                   Sian
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #13 : nedelja, 26.06.2005 : 17:48:48 »

Teja, naše iskreno sožalje. Cry

Katarina in bojevniki
Logiran
RANA
Kaja Toroš
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 94


« Odgovor #14 : nedelja, 26.06.2005 : 21:39:53 »

Ojoj Teja!
Pa si ravno rekla, da se ne tako kmalu....  Cry Cry
Cutim s teboj in ti želim najlepše spomine nanjo, ki bodo tolažili boleče trenutke!!!
... in ne zadržuj solz... te so del žalovanja!
V mislih s teboj,
Kaja in Hera
Logiran
Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Tori (1992-2005) in Oxi (1998-2013) v slovo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines