mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 28.05.2024 : 23:15:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda  (Prebrano 337957 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #300 : torek, 10.01.2012 : 10:24:28 »

Moja psička Lana sploh ne mara zelenjave (razen kuhanega korenčka) in sadja, a je tudi ona zadnjič pozobala malo kislega zelja . Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #301 : torek, 10.01.2012 : 10:29:10 »

Tudi jabolk ne mara?
Če ji pripraviš domači obrok, ti priporočam, da probaš zadeve zmiksat, ker so tako lažje prebavljive, v mnogih primerih tudi bolj hranljive in kar je pri izbirčnicah zelo pomembno, lažje jih je "podtakniti". Najbolje seveda surove.
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #302 : torek, 10.01.2012 : 11:40:33 »

Hvala za nasvet, bom upoštevala. Tudi jabolk ne mara. Malo avokada včasih, tu se pa že konča.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #303 : torek, 10.01.2012 : 11:41:31 »

KROMPIR Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #304 : torek, 10.01.2012 : 11:45:49 »

Aja, vidim, da sem dve strani zamudila... sram Lips Sealed
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #305 : torek, 10.01.2012 : 12:56:10 »

... kar je pri izbirčnicah zelo pomembno, lažje jih je "podtakniti" ...

  pol ne poznaš naše Belle  Tongue ... ona je tako zelo anti zelenjavno-sadna, da iz hrane izbeza vso spasirano zelenjavo, temeljito očisti kose mesa in spljuva zelenjavo na tla, potem pa poje kar je užitnega, zelenjava zanjo seveda ni  Roll Eyes Roll Eyes ... še iz pire krompirja je sposobna izpljuvati vso spasirano zelenjavo, da slučajno ne bi po pomoti pojedla kaj zelenjavnega  Tongue Roll Eyes
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #306 : torek, 10.01.2012 : 13:52:18 »

Švrk je včasih jedel zelenjavo in sadje. Najraje korenje in jabolka. Rad je imel klementine, mandarin pa ne, seveda brez kože...Tudi česen je pojedel, če si mu ga iz rok dal. Danes je fajn samo korenje,surovo, vse drugo le od zelooo daleč povoha in odhlača stran. Enako si misli o zelju, kislem ali sladkem.
Liza je pa zbirčnica, itak. Ona vsako stvar, ki ne diši ravno na meso, odnese na ležišče in študiozno pristopi k stvari. Ovohava, liže, nežno prime v gobček, izpljune...zraven pa gleda, kaj Švrk dela, a bo on to pojedel ali ne. Včasih poje, največkrat pa ne. Ampak kislo zelje je bilo pa brez posebne študije fajn.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #307 : torek, 10.01.2012 : 14:22:25 »

Jagica pa kislo zelje! Skor ne verjamem Tongue. Očitno se ji bo z leti okus popravil Wink.

Mojadva pa obožujeta sladke zrele kakije. Tud sam kože so dobre, če druzga ni Grin.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #308 : torek, 10.01.2012 : 14:38:07 »

KROMPIR Smiley
Tega ne mara Wink.

iz hrane izbeza vso spasirano zelenjavo, temeljito očisti kose mesa in spljuva zelenjavo na tla
Hehehe, zato tud mesa ne pustim v koščkih. Tongue

Liza je pa zbirčnica, itak. Ona vsako stvar, ki ne diši ravno na meso, odnese na ležišče in študiozno pristopi k stvari. Ovohava, liže, nežno prime v gobček, izpljune...
Mhm, tudi Jagi to počne, ampak mora biti vsaj potenicalno užitno, da sploh vzame in odnese. Večinoma se samo obrne stran (črna hijena pa seveda že čaka; tudi za vsakim njenim grižljajem skrbno preveri, če je pljunila ven - kar se izredno pogosto dogaja Roll Eyes).

Jagica pa kislo zelje! Skor ne verjamem Tongue. Očitno se ji bo z leti okus popravil Wink.
Ja, sm ji že oblubla, da dobi letos tortico s kislim zeljem. Evil
Mojadva pa obožujeta sladke zrele kakije. Tud sam kože so dobre, če druzga ni Grin.
Uporabno, kajne? Bit jih tudi obožuje, tako kot jabolka (ampak niti slučajno ne smejo biti špricana, iz trgovine, tega sploh ne vzame - je odličen identifikator eko jabolk Tongue) ... Sta pa oba zdaj prav vidno razočarana, ker zadaj na vrtičkih ni več niti enega užitnega jabolka na tleh - sta že vse spucala. Jagi jih ima bolj namesto žogic, Bit pa tko ene 2, 3 pred zajtrkom obvezno. Cool
Citat
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #309 : torek, 10.01.2012 : 14:41:02 »

Hvala za nasvet, bom upoštevala. Tudi jabolk ne mara. Malo avokada včasih, tu se pa že konča.
Avokada pa pes ne sme! Pa ravno tega si je izbrala od vsega sadja Huh sram.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #310 : torek, 10.01.2012 : 14:49:23 »

Jabka smo tudi mi že osvojili in sicer iz malih koščkov smo prišli na cela jabolka. Ampaj seveda tudi samo eko ali domača, kupljenih v štacuni se niti ne dotakneta. Jima niti ne zamerim, ker tisti niso niti j ob jabolka, ne po okusu ne po vonju Wink.

Ampak Bit je pa fenomen, res. Zunaj si jih mojadva (še) ne nabirata. Sej Bit tud borovnice obira ane?
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #311 : torek, 10.01.2012 : 14:51:13 »

Ups sram. Hvala, bomo ukinili.
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #312 : torek, 10.01.2012 : 15:02:57 »

Royalty, ko si ravno omenila borovnice.
Moj Flip jih tudi obira, tako smešen je, ko to počne Smiley Pa maline so tudi zakon, pa ribez, pa jabolka...
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #313 : torek, 10.01.2012 : 16:18:27 »

Jaz ne bom nikoli pozabila našega pudlja. Je šel vedno nabirat z nami borovnice v hosto, ampak ne glede na to, da pravijo da so pudlji pametni, on ni skapiral da si lahko sam nabira in je ves čas samo nam iz košarice kradel (no ali je bil pa še posebaj pameten Tongue). Še posebaj všeč so mu bile pa gozde jagode, tiste smo morali pa prav skrivat pred njimi, hehe.
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #314 : torek, 10.01.2012 : 18:27:26 »


Hehehe, zato tud mesa ne pustim v koščkih. Tongue


Verjemi, tudi pri ''spasiranem'' mesu, je temeljito izpljuvala vso spasirano zelenjavo   Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines