mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 28.05.2024 : 20:13:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda  (Prebrano 337935 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #510 : torek, 19.06.2012 : 08:14:44 »

Mene je Jagi enkrat na pikniku s smrčkom podrezala, ko sem jo pogledala, jo je pa ucvrla stran. Ne vem, ali se je zmotila ali kaj, ampak jaz sem se kar odločila, da si bom to štela v veliko čast  Smiley
Vsekakor čast, ja Wink veselje Grin Takole hodi drezat tudi naju v roke, kar med hojo, v rednih intervalih, kar pomeni, da zahteva malo čohanja. Če probaš počaasi (brez kakega hitrejšega giba), z dlanjo, obrnjeno navzdor, pod bradico, brez jo pogledat, bognedaj se sklonit nad njo ... pa mogoče uspe še kak čohec. Wink

Slikca Jagi in SD, ki se lupčkata, pa je  ljubezen bravo
Vsake oči imajo svojega malarja Smiley
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #511 : torek, 19.06.2012 : 10:39:12 »

Če probaš počaasi (brez kakega hitrejšega giba), z dlanjo, obrnjeno navzdor, pod bradico, brez jo pogledat, bognedaj se sklonit nad njo ... pa mogoče uspe še kak čohec. Wink
Bom trenirala čez poletje  Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #512 : sreda, 11.07.2012 : 08:31:05 »

Jst ne vem, al je Jagi res tolk brihtna al je tako zelo senzibilna al ima top intuicijo ... skratka, na to temo me znova in znova preseneča, ker mi marsikdaj dobesedno misli bere. Shocked  ljubezen Včeraj se je spet srečala z Neprijatelji, ki ji bodo kmalu "ukradli" dom, ona pa niti ne črhne. Ne da jih ne nadere, še zabrundala ni, stekla ju je celo veselo pozdravit (in se diskretno umaknila, ko je videla, da niso domači, ampak vendarle). In potem totalno miiiirno sedela poleg nas pri mizi in "poslušala" ... Ne moreš da verjameš. Kiss Pa konec koncev moram pohvalit tudi Bita, saj se po dobrodošlici prav modro umakne in oddrema še kitico ali dve, čeprav bi bil sicer to njegov čas, pa še pri mizi bi se dalo kaj dobit za pod zob. Saj poznate Bita, kako neskončno lačen pes je to  Roll Eyes Tongue. Sploh ob dejstvu, da je že zadnje dva dni obsojen na razne vzorčke, ker nam je "kar naenkrat" vsega zmanjkalo ... Jagi pa v bistvu tale kuhinja kar ustreza, ker prvič je (skoraj) vse dobro. Ampak samo prvič. Zanjo bi, poleg ZiwiPeaka, verjetno prišli v upoštev 15 kg žaklji vzorčkov raznoraznih briketov Huh. No, s suhimi si še vedno ne bi mogli kaj dosti pomagat, ampak vendarle.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #513 : sreda, 11.07.2012 : 09:16:22 »

Jagi, Jagi... mi smo fuuuul veseli, ker tako vztrajno presenečaš tvojo šeflo!  Cheesy Cheesy Cheesy ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #514 : sreda, 11.07.2012 : 11:50:35 »

Jagi ljubezen Ja, kako si pa ti pridkana in brihtna Kiss A boš prišla še Rokotu povedat, da vsi Neprijatelji pa res niso Neprijateljski in da ni treba glih vsakič "na pomoč" vpit? Smiley

Kar pa se vzorčkov tiče ... tule bi se z Rokom zelo ujela. Najboljše, da začneta podpise zbirat za 15 kilske žaklje, v katerih bi bilo polkilski paketki različnih briketov Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #515 : sreda, 11.07.2012 : 11:56:13 »

A boš prišla še Rokotu povedat, da vsi Neprijatelji pa res niso Neprijateljski in da ni treba glih vsakič "na pomoč" vpit? Smiley
Kaj pa če bi onadva pol raje v dvoje, na potenco? Huh
Kar pa se vzorčkov tiče ... tule bi se z Rokom zelo ujela. Najboljše, da začneta podpise zbirat za 15 kilske žaklje, v katerih bi bilo polkilski paketki različnih briketov Grin
Ane, tolk o počaaasni menjavi hrane ... Roll Eyes Vsak obrok druga pa to Lips Sealed.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #516 : sreda, 11.07.2012 : 12:00:16 »

Ane, tolk o počaaasni menjavi hrane ... Roll Eyes Vsak obrok druga pa to Lips Sealed.

jast Ma Čko se tuDi pri TOŽIM čemi daJo dva za poredna obroka čist glih kašna zaendrek kuhna paJe to
inpol
se pobolšajo anpak samo zaen cajt
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #517 : sreda, 11.07.2012 : 12:04:55 »

  Ma Čko Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #518 : sreda, 11.07.2012 : 12:06:28 »

Kaj pa če bi onadva pol raje v dvoje, na potenco?
Ja, saj ... tega bi se bilo za bat, ker ni izljučeno, da bi drug drugemu korajžo dajala Evil  Sta res podobna v enih zadevah tale naša fant in punca "s posebnimi potrebami" Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #519 : sreda, 11.07.2012 : 12:08:17 »

Ma taboljša sta ljubezen huh Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #520 : sreda, 11.07.2012 : 22:07:31 »

Bravo Jagi, pogumna pomueska pankerka!  Kiss bravo

In bravo SD za pogodbo!  Afro objem
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #521 : sreda, 11.07.2012 : 23:23:57 »

Hvala ti Kiss! Ni še fertik, ampak bomo speljali. Moramo. Cool
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #522 : sreda, 08.08.2012 : 00:51:16 »

Letošnje počitnice so bile kot vsake druge (pre)kratke, času primerno (pre)vroče in zato (pre)lene Roll Eyes, za moj okus skoraj dovolj "kosmate" Grin, pa miiiirne (čeprav zelo v civilizaciji) in kaj naj še rečem ... še bi Undecided. Na momente smo se počutili kot "zdomci", ki so prišli na počitnice v domače kraje . Idej, kaj vse bi lahko oblazili, ker je "tako zelo blizu in vsakdanje, da nikoli ne pride na vrsto", je bilo precej. Vročina pa je naredila svoje in smo se kar nekajkrat poistovetili s črnogorci Grin. Pa se večkrat spomnili na enega od pomembnih vzrokov, zakaj se poleti izogibamo dopustu. No, letos se je vseeno kar fajn izšlo ... Eni nadzadovoljni nad "hišniki" in "vrtnarji" v času svojega dopusta, mi pa nad brezplačno namestitvijo. Wink

Prvi teden je bila z nami Aika ljubezen
Po njeno bi bil za spanje najprimernejši ležalnik ...


Za malico jagode


Za reševalca žogice iz vode pa bi najela seveda Bita


Nad svojim novim bazenom je bil več kot navdušen in ga je imel samo zase ... ker nobena od finih pasjih damic si niti dlake ni upala zmočit Roll Eyes (pa se Jagi sicer rada ohladi v vodi in tudi zaplava).


Drugi teden je bila z nami Fru, občasno nas je obiskala tudi Fani (Pomurska žlahta Picija in Binkyja, sicer psička mojih staršev)


Imeli smo še nekaj "domačih živali"
Praktično vsak dan, tudi večkrat, sem lahko par metrov od hiše opazovala srne ljubezen ... pa tudi ježke (a nimam nobene fotke); polhcev ni bilo videt, slišat pa zelo Smiley. Srnice so nas večkrat "spremljale" tudi na sprehodih Kiss (Fru je bila čisto iz sebe huh)


Skoraj ves dopust je preživel z nami tudi tale marljivi delavec, ki je spletel najmanj tri velike mojstrske mreže


Fru, pa tudi Jagi sta si parkrat na dan kljub 30+ v senci privoščili malo sončenja ... Roll Eyes




Mi smo se raje hladili, kar je Bita izredno skrbelo in je glasno izvajal funkcijo reševalca iz vode ... V najbolj "kritičnih" situacijah je prišla na pomoč tudi Jagi. Grin




Eno popoldne sva si šla po doooooooooooooooolgih letih ogledati Postojnsko jamo. Za te temperature idealna izbira Cheesy. Mnogo slabša, kar se vročine tiče, je bil grad Miramar.



Ampak kormoranom ni bilo čisto nič preveč ... se niso premaknili s te skale.


Z galebom in nadvse prijaznim mucem (z označenim ušesom Cheesy) v parku sem raje čebljala v senčki ...




Spravila sva se še na Montegriso, spet po doooooooooooooooooooolgih letih pogledat tole arhitekturno betonsko čudo skozi odrasle oči Smiley


Panorama Trsta s črnokalskim viaduktom, kraškim zaledjem, Piransko punto ... je bila lepša kot tisto za hrbtom Tongue


In ker naju je vročina "ubila", sva se odločila, da lagane ravninske sprehode po sicer kraaaasni kraški gmajni zamenjamo za večerne in zgooodnjejutranje marše v klanec Cool
Zadnji julijski dan smo končali na Kokoši (nad mejnim prehodom Lipica) ...



In ob sončnem zahodu s pogledom na Nanos


... sklenili, da gremo prvoavgustovsko jutraje sonce pozdravit tja gor Wink Vstajanje "sredi noči" je bilo bogato poplačano ... čeprav Bit ni imel nič proti, da je lahko spal naprej. Ostali smo nadoknadili pozneje, ko itak ni bilo za drugo kot spat Evil


Prvo "zadoščenje" - gamsi. 7 njih Kiss


Drugo - sončni vzhod, začinjen z burjo Cheesy






Ker je bilo tako fajn, smo šli lovit sonček še enkrat, tokrat v kompletu na Veliko Gradišče (sosed od Kokoši Wink)




Vračali smo se mimo popolnoma suhega izvira Vroče(k), kjer je Bit občudoval potencialno možnost za osvežilno kopel Roll Eyes


Mogoče bi bilo fino, da bi jo izkoristil, ker smo v nadaljevanju malo (za)lutali in raztegnili naše potepanje na štiri ure (a še vedno zaključili okrog pol desetih), tako da nas je Bit malo pred ciljem, ko je zmanjkalo senčnega gozda, poslal po avto ... Še marsikaj bi lahko oblazili, pa je zmanjkalo dni dopusta Sad. Tako kot za kolesarjenje, pa branje, pa ... ampak smo bili tako pridni, da se kljub katastrofalni suši ni posušila nobena roža (OMG, kolk jih je ... moj je ponavljal staro mantro: trava in zimzeleni grmi Evil), da o bujni zelenjavi na vrtu ne govorim.  Cool

The end Wink.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #523 : sreda, 08.08.2012 : 01:35:00 »

Album kraških počitnic je pa tukaj.

Moram še ti dve Jagici nalepit, če je že njena tema Wink



Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #524 : sreda, 08.08.2012 : 07:13:01 »

Krasna reportaža Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines