mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 09:52:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda  (Prebrano 338467 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #750 : ponedeljek, 03.09.2012 : 21:55:39 »

Naših zadnjih 13 dni Cry

SD, kako je kaj Jagi? Undecided
Prve dni je bila bolje kot zdaj Huh. Ona ne bi šla ven sploh Undecided, še posebno popoldne (ko se vrnem(-va) iz službe). Tako da če je prej en lahko sprehajal dva psa, zdaj dva sprehajava enega, če se da. Edino zjutraj ji je eden dovolj. Pa po možnosti opravit najnujnejše in hitro domov. Pa se mi zdi, da potrebuje/želi še več čohanja kot prej. Zunaj se kar pred noge postavlja in na tla meče.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #751 : ponedeljek, 03.09.2012 : 22:05:15 »

Jagi, ne pusti se, svet te ima rad!  Kiss
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #752 : ponedeljek, 03.09.2012 : 22:11:57 »

A tudi če je s Fani, je isto?
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #753 : ponedeljek, 03.09.2012 : 22:14:53 »

Ja, isto.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #754 : ponedeljek, 03.09.2012 : 22:16:13 »

Jagi  Cry Kiss Bitko te pazi Kiss saj bo vse v redu ...

Logiran

Unikatne tablice in portretki
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #755 : ponedeljek, 03.09.2012 : 22:55:32 »

Fru sprašuje Jagi, če lahko kaj pomaga...
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #756 : torek, 04.09.2012 : 00:02:40 »

Zdaj si bom končno vzela čisto "usmerjeno" čas zanjo jo probala "začarat", če pa mi bo zmanjkalo idej in ne bo nič bolje, bom pa povedala. Kiss
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #757 : torek, 04.09.2012 : 08:49:21 »

SD pri mojih, ko so žalovali za Kalo je zelo pomagala TTouch metoda, posebno takrat, ko so mi začeli bezljati in jo neumorno iskati po vseh kotih. Vem da je verjetno pri vas povsem drugače, ampak škodit ne more, če kak uhelj pomasiraš, pa izvedeš kakšen tarantelji ples. Pri nas je sicer pomagala v tje smeri, da so se pomirili in da so sploh lahko kaj spali, prve dva dni tak niso in so bli že čist bogi  Sad

Jagi  Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #758 : torek, 04.09.2012 : 09:11:44 »

Jagi... Kiss Kiss objem
Naš Tačko je kar potreboval nekaj časa, ko je Trinka odšla. Tudi na njemu sem masirala ušeska, da je malo pozabil. Emica mu je polepšala življenje, ampak ne čisto takoj.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #759 : torek, 04.09.2012 : 10:05:51 »

Moje iskreno sožalje vsem, ki pogrešate Bita  Kiss  meni je ful hudo  Cry Cry Cry sem na morju razmišljala o njem, in se o njem pogovarjala z Damjanom.  Kiss Bil je super pes in vedno bo  Kiss
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #760 : torek, 04.09.2012 : 19:46:46 »

Pri nas Keli ni imela težav ko je Kaja odšla. Ko smo se poslovili od Kaje, je bila Keli prisotna na veterini. Dalo ji je ljubčka, se malo tresla, a ko smo stopili ven iz veterine je bilo vse ok. Ni je iskala, ni bila žalostna. Res pa je, da jaz pred njo nisem jokala, sem se pa z njo pogovarjala o Kaji in se še danes (mogoče sem za koga zmešana, a meni je pomagalo).

Upam, da bo Jagi kmalu prebolela. Veliko pa ji boš pri tem pomagala tudi ti. Bitku pa pošiljamo pozdravčke na mavrico.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #761 : torek, 04.09.2012 : 22:14:29 »

Jagi je bila zraven, ko je Bit umrl in bila je zraven, ko smo se poslovili od njega. Povohala ga je (malo zadržano, a natančno), lupčka pa mu ni hotela dati. Videla je, kam smo ga položili, in potem, ko smo se umaknili, natančno pregledala in prevohala njegov grob. Nikoli ga ni iskala in nimam občutka, da bi žalovala, vseeno pa se mi včasih zazdi, da vendarle pričakuje, da se bo prikazal (lagala bi, če bi rekla, da ga jaz ne, ker ga še vedno čisto povsod "vidim", "slišim" in čutim). Pač pa je Jagi ZELO plašen pes, Bit je bil njen zaveznik in varuh. Sem trdno prepričana, da brez njega ne bi napredovala niti toliko, kot je.

Vem da je verjetno pri vas povsem drugače, ampak škodit ne more, če kak uhelj pomasiraš, pa izvedeš kakšen tarantelji ples.

Hvala, saj ravno TTouch nameravam izvajati bolj sistematično in redno. Ušesa vsekakor, danes sva poskusili leoparda po gobčku in glavi, pa povila sem jo.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #762 : sreda, 05.09.2012 : 10:56:30 »

Jaz sem še leta po tem, ko je odšel naš pudelj, čakala kdaj bo ob mojem obisku staršev, ves vesel priletel do vrat, ko bo videl, da sem prišla. Dejansko rabiš ogromno časa, da zavest dojame, da jih fizično več ni tu. Ampak vse to, da ga slišiš, vidiš in čutiš pomeni to, da je še vedno z vami, samo v drugi obliki Kiss. Sej mogoče se neumno sliši, ampak meni je dejansko pomagalo to, da sem samo sebe prepričala, da če ga fizično ni zraven, še ne pomeni, da ga prav zares ni.

Naša mami je še dolge mesece ob vsaki "obletnici" po Žakovem odhodu prižigala zanj svečko, in se mi je takrat tudi vedno zdelo, da je na nek način spet z nami ljubezen.

Kar se tiče žalovanja enega psa za drugim, pa nimam pojma kako zgleda, me pa tudi enkrat čaka Sad. Do zdaj sem samo pri činčilah doživela takšno izgubo in hvalabogu našega Pikca smrt bratca ni nič prizadela, vsaj nismo opazili nobene razlike v obnašanju pri njem.

Jagici pa pritisni enga Kiss namesto mene, ker mojega bi se tako branila sram. Želim ji, da bi že pridobljeni pogum prišel nazaj, saj je v zadnjem času res vidno napredovala Smiley.

Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #763 : sreda, 05.09.2012 : 11:44:42 »

Ampak vse to, da ga slišiš, vidiš in čutiš pomeni to, da je še vedno z vami, samo v drugi obliki Kiss.
Drugače sploh bit ne more, ker potem bi bilo pa res vse skupaj nesmiselno. Eponca pravi, da bo Bit v naslednjem življenju priznan veterinar v tujini, ki bo porihtal vse cigane. Cool Cheesy Upam, da se je že rodil Roll Eyes Wink


Do zdaj sem samo pri činčilah doživela takšno izgubo in hvalabogu našega Pikca smrt bratca ni nič prizadela, vsaj nismo opazili nobene razlike v obnašanju pri njem.
Naš papagaj, vsaj polovico mlajši od pokojnega (ki je dočakal skoraj 15 let), je umrl slab mesec za starejšim sram. Prvemu so se poznala leta in poslabšanje počutja, mlajšemu vsaj na videz fizično ni falilo nič, kar ni ga bilo več sram.

Se pa vidi, kako se psi pogrešajo, tudi že po par dneh, tednih, mesecih. Ampak ful različno.

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #764 : sreda, 05.09.2012 : 11:51:33 »

Drugače sploh bit ne more, ker potem bi bilo pa res vse skupaj nesmiselno. Eponca pravi, da bo Bit v naslednjem življenju priznan veterinar v tujini, ki bo porihtal vse cigane. Cool Cheesy Upam, da se je že rodil Roll Eyes Wink
Če kaj to drži, potem je Emica "druga" Trina. Pa se je rodila, ko je bila Trinka še živa...  Wink Wink
Logiran
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines