mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 28.05.2024 : 22:49:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Strani: 1 ... 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda  (Prebrano 337954 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1290 : torek, 25.02.2014 : 23:41:02 »

Predlagam, da za začetek hodite na vaje na naš balkon  Tongue
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1291 : torek, 25.02.2014 : 23:43:16 »

Predlagam, da za začetek hodite na vaje na naš balkon  Tongue

Ja, sam to se še manjka Tongue Tongue Tongue

Vedno, ko se peljem mimo, gledam tja gor in si mislim : madoooona, gospa Potresnica, kolk so oni pogumni, da tamle nekje pod nebesi živijo Shocked
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1292 : sreda, 26.02.2014 : 00:17:04 »

Tile predlagani stolpki zgledajo precej nedolžni . Ampak če si predstavljaš, da po njih pleza krdelo okajenih babnic s čiki Roll Eyes, ki zraven še veselo klikajo Tongue, se zdi balkon od Cats veliko bolj varna varianta Lips Sealed (Cats, saj imaš zamreženega, a ne?) Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1293 : sreda, 26.02.2014 : 00:52:57 »

Predlagam, da za začetek hodite na vaje na naš balkon  Tongue
Hvala lepa draga Guspa za ponudbo!Vaš cenjeni blok je videt krasno z železniške postaje in glede na to, da NE stoji na hribu, se bom kar lepo zahvalila, a veste Grin Na kufe z veseljem, na balkonske vaje pa res ne bi prišla Wink

@Sunny Day - tale stolpek na Volniku je nadvse srčkan, taka razgledniška arhitektura se mi dopade Afro To je za hobite, lepo čokato, trdno, solidno. Kul! Smiley
LoUska opazovalnica ... no, na prvi pogled ne morem nič reči, lojtre ... ja, no, mogoče pa bi šlo Wink

Od zunaj je lep tudi ta pri Opatjem selu. Od zunaj. Notranjost mi je že manj všeč, čeprav ima veliko olajševalno okoliščino in to je ozka luknja, da v bistvu ne moreš nikamor omahnit in imaš krit hrbet. Tudi kar v redu Afro Seveda bi tule morali ostali čakati v vrsti, da najprej jaz sama v čisti tišini zlezem gor, zajamem sapo in šele potem bi kdo drug mogoče dobil zeleno luč, da se mi pridruži na vrhu Grin Mogoče, odvisno od širine terase in višine ograje Tongue

@Silba Mia, a ti hočeš koga na urgenco spravit s temi linki, aaaaaaaaaaaaaaa, grozaaaaaaaa Shocked
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1294 : sreda, 26.02.2014 : 01:28:01 »

@Silba Mia, a ti hočeš koga na urgenco spravit s temi linki, aaaaaaaaaaaaaaa, grozaaaaaaaa Shocked

Nikakor.
Do enega 13. leta je bilo vse ok. Potem sem pa zlezla na domačo češnjo, kot že neštetokrat do tistega dne in se je nekaj zgodilo, kaj vem, kaj. So se mi roke in noge zalepile na deblo, vrtelo se mi je, herz mi je hotel skozi grlo ven, pa tak. Nekako sem prišla še dol, od takrat je pa samo slabše Tongue Pa ni nobeden češnje tresel Huh
Tisti linki so samo plastičen prikaz moje fobije in nočnih mor. Tko, kot pravim, ma me ne spraviš kam v višino pa konc, še gledam težko Undecided
Moj pravi, da sem taprava za Vojvodino Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1295 : sreda, 26.02.2014 : 01:48:08 »

Al pa za na Silbo. Grem s tabo, z veseljem Wink

Tiste steklene kabine so pa .... aaaaaaa ... a Tvoj bi tudi tam s takim veseljem šipe odzunaj pucal Evil Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1296 : sreda, 26.02.2014 : 10:14:49 »

Tile predlagani stolpki zgledajo precej nedolžni . Ampak če si predstavljaš, da po njih pleza krdelo okajenih babnic s čiki Roll Eyes, ki zraven še veselo klikajo Tongue, se zdi balkon od Cats veliko bolj varna varianta Lips Sealed

Saj to gre vsaka posebej, madona, drugače se bo še podrl! huh Grin

Seveda bi tule morali ostali čakati v vrsti, da najprej jaz sama v čisti tišini zlezem gor, zajamem sapo in šele potem bi kdo drug mogoče dobil zeleno luč, da se mi pridruži na vrhu Grin Mogoče, odvisno od širine terase in višine ograje Tongue

Komot je gor hkrati več ljudi. Bomo čisto tiho . Saj jaz tudi nisem zlezla gor Roll Eyes, sem prostovoljno čuvala kuŠke predaja Cool. Ne bo šlo sicer za čik in pir, ampak boste že našle alternativo zame, ane. Wink

Sicer so mi pa zloglasna steklena razgledišča SUPER stvar, da se res vidi vse tako, kot je treba. Cheesy Saj ne da prvič nisem pomislila "OMG, tole je pa scary" ... ampak potem je seveda vse OK, kot v bloku na balkonu Smiley.  A tega vseeno ne priporočajo ljudem, ki se bojijo višine.

Na Eureki v Melbournu v 88. od 91 nadstropij, 297 m nad tlemi ... a ni fantastično? Cool Cheesy



Ker se pred računalnikom zagotovo ne more nič takega pripetiti, priporočam GALERIJO - Edge experiance kdo.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1297 : sreda, 26.02.2014 : 10:22:56 »


Do enega 13. leta je bilo vse ok. Potem sem pa zlezla na domačo češnjo, kot že neštetokrat do tistega dne in se je nekaj zgodilo, kaj vem, kaj. So se mi roke in noge zalepile na deblo, vrtelo se mi je, herz mi je hotel skozi grlo ven, pa tak. Nekako sem prišla še dol, od takrat je pa samo slabše Tongue Pa ni nobeden češnje tresel Huh

A veš da mam tud jaz eno "travmatično" izkušnjo s češnjo pred hišo? Roll Eyes Po LOJTRI sem šla gor (nikoli nisem imela nobene želje plezat po drevesih), deblo in veje so bile ogromne (češnja stara mogoče 50 let), tako da je bilo na mestu, kjer se iz debla razcepijo veje, kot v "gnezdu". Višje itak nisem šla. še tam je bilo "pogojno varno" Undecided. In vse je bilo še OK, dokler ni bilo treba dol. Ko sem pogledala lojtro, panika . Mama se mi spodaj skorajda reži, pa narekuje, da se moram obrniti rikverc ... jaz pa trda Lips Sealed. Sploh se ne spomnim, kako sem prišla dol, zagotovo pa vem, da nisem šla nikoli več gor. Lips Sealed Lojtra & drevesa, respect huh. Ostalo je pa načeloma kar OK.
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1298 : sreda, 26.02.2014 : 19:49:12 »

a Tvoj bi tudi tam s takim veseljem šipe odzunaj pucal Evil Grin

Bi, 100%. Njega to nič ne gane.

SD, na češnjo pač ne greva več Tongue


Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1299 : sreda, 26.02.2014 : 23:33:43 »

Evo, še eno čudo, kjer je treba šipe pucat Tongue, če že delamo takšno zbirko Grin. Po moje po takem sprehodu mirno še na češnjo splezaš
(in btw - sem šla preračunat: 4000 ft je malo več kot 1200 m )

Pa glihkar sem videla, da teh šip očitno sploh ne čistijo: "And it would appear to be too scary for the cleaners - tourists are asked to put on shoe covers before passing to help keep the path clean."  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1300 : četrtek, 27.02.2014 : 00:09:14 »

O ne, nenenene, samo taprvo sliko sem pogledala, pa se mi je reva tako zasmilila, da bi ji kar en pir skozi ekran poslala  sram Ajej, tile Kitajci so pa tud en neverjeten narod, jooooj, kateri junaki so tole sploh gradili? OMG!
Tazadnja slika je pa sploh grozna, brrrrrrrrrr sram Undecided
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1301 : četrtek, 27.02.2014 : 10:18:25 »

O hudo! Shocked Cheesy Sorry, ampak meni je pa ful všeč Wink! Po tisti zadnji pa ne bi šla, no-way . Eno je trdna konstrukcija, višina in prosojnost gor ali dol, drugo pa ... na-a. Lips Sealed Prav zanima me, ali bi si pes upal stopiti na takole stekleno stezo Huh.

"Out of topic" Evil
Včeraj se mi je Jagi (spet) tolk zasmilila sram (pa vseeno nisem bila ravno usmiljena Tongue). Kadar pridem sama domov (brez Tomaža, ker ostane v službi tudi čez noč), je ful zmedena in nesrečna Sad. Hodi k vratom gledat, kje se obotavlja, potem leži pri vratih, pa čaka in posluša, kdaj se bo Tomaž prikazal, trzne na vsak šum ... Dokler nekako ne obupa in se sicer še vedno slabe volje odpravi spat. Včeraj sem pa še jaz prišla ful pozno in je bila že zaradi tega "čisto iz sebe" (prosto po moje fotru). Tolerira nekje do 18 h, 19 h, potem je pa "panika". No, jst pridrsam domov ob pol enajstih in še sama. Lips Sealed Saj me je bila fuuul vesela, AMPAK. Ona je čakala še NJEGA, čeprav ji je zjutraj vse lepo razložil Roll Eyes. Najprej je sicer šla v sobo spat na svojo posteljo, a je medtem ko sem šla pod tuš, očitno nekaj slišala zunaj in ko sem prišla nazaj, je zdirjala vsa happy v dnevno, vse prečekirala, pa ga seveda ni našla. Komaj jo prepričam, da se vrne k meni, se butne na hodniku dol in ni šans, da jo spravim nazaj v sobo (sicer ima točen tajming in se sama od sebe spravi spat). Jo odnesem, pa mi spet zbeži ven in čaka. Pa se spet malo pregovarjava, jo spet dvignem, medtem se malo polula ... in ko jo odložim v sobi, skoči na Tomaževo stran postelje in tam ostane. V normalnih okoliščinah namreč NIKOLI ne ostane na postelji, če pridem spat, ob prvem znaku, da se bom ulegla, že "odleti" dol sama od sebe (večinoma pa je zvečer že itak v svoji postelji), sploh je ne moreš prepričat, da bi ostala.

Današnji scenarij je že znan. Zjutraj se ni hotla igrat z mano z njenim jajčkom, čeprav je to sicer NUJEN jutranji ritual. Ampak ne z mano stop. Ko bova prišla domov, bo Tomaž seveda padel mrtev dol. In Jagi bo šla z njim v sobo in ga čuvala kot sveti gral. Za lulat jo še prepričaš, potem pa hitro nazaj.

Ful me zanima, če ima tudi kdo od vas kako "očkovo punčko" ali "maminega sinčka". Roll Eyes Grin
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #1302 : četrtek, 27.02.2014 : 14:34:02 »

To je bilo ful lepo prebrat.
 Midva z možem sva ravno pred kratkim ugotavljala, kako nama je Freda ta starejši sin speljal. Star je 12 let. Ker smo imeli obdobje viroz, ki so trajale en mesec (seveda ne vsi otroci hkrat, ampak eden za drugim), mi je primanjkovalo časa za Freda. To je hitro izkoristil najstarejši sin in ga vsak dan popoldan peljal na "sprehod". To je v resnici trapanje in lovljenje po bližnjem travniku. Sedaj Fred samo čaka, kdaj bo mulc prijel povodec in hajd na teren. Se mi zdi, da sta si res zlezla pod kožo. Tudi v dnevni bo Fred najprej okupiral ta večjega mulca, šele potem pridemo ostali na vrsto.
 Najbolj zanimivi so pa ponedeljki po počitnicah, takrat pes vse odeje potegne z otroških postelj. Nikakor ne razume, da se nobeden ne skriva v postelji. Reveži so, tile naši pesjanarji.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1303 : četrtek, 27.02.2014 : 15:11:28 »

Seveda imamo take "sinkote".
Maxi je ravno včeraj cvilil pred vhodnimi vrati, ko me je čakal, da pridem domov. In se mu čist odpelje, ko pridem, da ga moram dat na sedi in dost!, da se umiri. Zanimivo je, da ko skače u luft od veselja, pri tem mačke pohodi, sune s tačko, odrine s telesom, pa se nobeden nič ne buni zaradi tega. Ker so oni v tistem momentu zraven iz popolnoma istega razloga.  Kiss
Zato imamo poseben protokol, da vsi enako pridejo na vrsto.

(pol pa še omladinki pozdravim  Evil)
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1304 : četrtek, 27.02.2014 : 15:52:56 »

Eh, te naše mimozice.  Roll Eyes
Včeraj na kavi/tortah ( Kiss Kiss) poslušam, da sta moji dve kocini pa tko samostojni in nimam problemov s kakršnimikoli teatri v zvezi z odsotnostmi.  Zraven seveda zvesto kimam, ker v bistvu pa imam res srečo...

No, pa se privlečem domov in ugotovim:
- da sta še zmeraj pred bajto  Huh , nalepljena na ograjo, čeprav je že zdavnaj "past bed time";
- doživim sprejem, kot da me že cel mesec ni bilo doma  Huh;
- od Čohalnika izvem, da ni blo šans, da bi ta malo uspel priklicat v bajto, desc mora pa potlej tut štango držat.  Lips Sealed
Logiran
Strani: 1 ... 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines